baltapukis

Dėl xbox 360 flashinimo

Rekomenduojami pranešimai

Pirkti jau flashintą x'ą man kažkaip labai nepatikimai atrodo... :D

Na jei nori tai pirk iš parduotuvės ir poto flashink, bus didesnė tikimybė, kad garantija prarasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tiksliai nzn bet man atrodo kad parduotuvej tu nelabai galesi pasirinkt diskasuki tai uztat ir rizikuoji pirkdamas is pardes. Pagal mane pirkt is Edmos geriausias variantas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo ir man įdomu kokioje tu čia parduotuvėje net diskasukį gali pasirinkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, tarkim nusiperku X360 su HDMI jungtim, o mano LCD monitoriuje yra tik DVI jungtis (vėliau ketinu pirkti LCD monitorių su HDMI). Ar kaip nors išeis prijungti x'ą prie mano LCD monitoriaus ar geriau pirkti x'ą be HDMI? :D

Redagavo baltapukis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D:D tam yra toks preidas vga laidas (skirtas sujunkti x'a ir munika, ir gali jamt bilekoki munika)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;);) tam yra toks preidas vga laidas (skirtas sujunkti x'a ir munika, ir gali jamt bilekoki munika)

Tada puiku.

 

 

Kiek skaičiau nete apie RROD, tai pagrindinė to priežastis x360 perkaitimas. ar tai tiesa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada puiku.

Kiek skaičiau nete apie RROD, tai pagrindinė to priežastis x360 perkaitimas. ar tai tiesa?

Tiesa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, tarkim nusiperku X360 su HDMI jungtim, o mano LCD monitoriuje yra tik DVI jungtis (vėliau ketinu pirkti LCD monitorių su HDMI). Ar kaip nors išeis prijungti x'ą prie mano LCD monitoriaus ar geriau pirkti x'ą be HDMI? ;)

Gali jungt VGA laidu arba nusipirk toki ( http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.8308 ) perejima ir junk per HDMI.

 

VGA yra analoginis vaizdo signalas o HDMI ir DVI-D skaitmeniniai, tai kokybe teoriskai turi skirtis, na bet realiai tai nelabai ten matosi tas skirtumas. Ir jungiant per HDMI neishsitampys ekranas jei pas tave 16:10 monikas, kaip dazniausiai nutinka jungiant per VGA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa.

Kiek skaičiau tai naujuose x'uose jau geras aušinimas ar patartina pirkti papildomą aušintuvą?

 

Gali jungt VGA laidu arba nusipirk toki ( http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.8308 ) perejima ir junk per HDMI.

 

VGA yra analoginis vaizdo signalas o HDMI ir DVI-D skaitmeniniai, tai kokybe teoriskai turi skirtis, na bet realiai tai nelabai ten matosi tas skirtumas. Ir jungiant per HDMI neishsitampys ekranas jei pas tave 16:10 monikas, kaip dazniausiai nutinka jungiant per VGA.

Pas mane monikas 16:10, bet HDMI jungties nėra :/ Tai nori pasakyt jei jungsiu per DVI tai labai išsitampys vaizdas? ;)

Redagavo baltapukis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane monikas 16:10, bet HDMI jungties nėra :/ Tai nori pasakyt jei jungsiu per DVI tai labai išsitampys vaizdas? :)

Ne ta norejau pasakyt. Jei per VGA jungsi, tada arba liks visruj ir apacioj mazos juosteles juodos arba ishsitampys vaizdas. Bet cia dar nuo monitoriaus priklauso. O jei jungsi per HDMI kabeli + tas perejimas i DVI-D, tada viskas bus OK :). Bet cia irgi gali nuo monitoriaus priklausyt jauciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.