Marijonas

Air Alert 3

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, man 14 metų, ūgis dabar kažkur 182/183 cm, svoris ~62kg. Norėčiau pradėti šuolio programą - air alert 3, bet neramumas kyla dėl galimų traumų. Gal kažkas ją jau darėte? Kaip sekėsi ir ar nesusižalojote bei kiek padidėjo šuolis? Parašykit, visų nuomonės svarbios. Ačiū.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas bandė tai per kūnces pamoką pasakojo apie ją jeigu ją darysi taisyklingai naudos tikrai sulauksi, bet jei bus netaisyklingas darimas gali susižaloti sanarius, o to nelinkiu niekam. Krepšini lankai gal, kad nori air alert 3 naudoti ?

Redagavo GoldFr3ak

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau panasaus amziaus as irgi. Rezultatai siokie tokie buvo, bet reiktu susirasti minkstos dangos patalpa (bent jau ne asfalta ar betona kaip as dariau, nes po menesio per sanarius gerai kirs). Siaip gali pabandyti, bet geriausi suolio rezultatai bus, jeigu po kokiu 2-3m. i sale pritupkes ir kitus pratimus eisi daryt, tuo paciu losdamas kase, ar kita greita veikla darysi (tokiu budu neuzauginsi letu raumenu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas bandė tai per kūnces pamoką pasakojo apie ją jeigu ją darysi taisyklingai naudos tikrai sulauksi, bet jei bus netaisyklingas darimas gali susižaloti sanarius, o to nelinkiu niekam. Krepšini lankai gal, kad nori air alert 3 naudoti ?

Naudosiu air alert 3, nuo pirmadienio. Lankau gal 4/5 metai. Ūgis gal truputuką pora cm didesnis nei parašiau.

 

 

Dariau panasaus amziaus as irgi. Rezultatai siokie tokie buvo, bet reiktu susirasti minkstos dangos patalpa (bent jau ne asfalta ar betona kaip as dariau, nes po menesio per sanarius gerai kirs). Siaip gali pabandyti, bet geriausi suolio rezultatai bus, jeigu po kokiu 2-3m. i sale pritupkes ir kitus pratimus eisi daryt, tuo paciu losdamas kase, ar kita greita veikla darysi (tokiu budu neuzauginsi letu raumenu)

Bandysiu ant minkštos žolės daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu 185cm ir nededi ir lanko nesieki standarto tada rezultatai tikrai matysis. Siaip tokio ugio turetum su sia programa jau deti, nebent siaip stovint reachas 240cm ar maziau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu 185cm ir nededi ir lanko nesieki standarto tada rezultatai tikrai matysis. Siaip tokio ugio turetum su sia programa jau deti, nebent siaip stovint reachas 240cm ar maziau

Bandysiu nuo pirmadienio daryt, žiūrėsim ar įdėsiu rudenį ar ne. O kaip baigi 15 sav. tai jau nieko nereikia daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu 185cm ir nededi ir lanko nesieki standarto tada rezultatai tikrai matysis. Siaip tokio ugio turetum su sia programa jau deti, nebent siaip stovint reachas 240cm ar maziau

oo, geras. Aš pats 186 cm 80 kg ir niekaip neįkraunu, o visą gyvenimą to noriu. Gal ir man pabandyt šitą programą ?:D Mėgėjas esu, su draugais tik palošiu. Tik vienas minusas - dvi išvaržas turiu. Tai nesutrukdytų programai daryt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As 180cm 76kg (viskas buvo pries metus, dabar kita istorija bet nesiplesiu) dejau i standarta kelis kart su tinklinio kamuoliu. Galiu tik dar prideti, kad treniravausi daug, nes sportavau tik del saves (ta prasme mazas nelankiau burelio jokio..) gal tai ir atrodo nedaug, bet manau, kad tikrai labai skiriasi 10m. sportavusio ir pirmus 2m. bandancio pasiekti tikrai gan daug. Dar galiu pasakyti, kad mano reachas 235cm, ir pvz prie 6oko priejes, kuris koks 170 pasiekiu tiek pat tinkliuko tai mazdaug isivaizduokit :D. Siaip tikrai nesakau, kad ispudingi mano cia pasiekimai, bet jeigu buciau dar treniravesis metus buciau jau tikrai su kasio kamuoliu dejes.
@FeatFest del stuburo tai tikrai geriau nerizikuok, paklausk kokio daktaro ar gali pritupimus daryti su svoriais, na jeigu sakys be problemu tada gali bandyti ir ta problemu. Nors as vistiek specialiai visus pratimus apibudineciau daktarui, nes likti invalidu del to, kad soktum auksciau tikrai neverta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš praeitais mokslo metais buvau gal 177 cm, o per šiuos metus labai išaugau. Net manau, kad reiks pradėt žaisti kitoje pozicijoje, todėl šuolis nepamaišytų, nes mano šuolis tikrai prastas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As 180cm 76kg (viskas buvo pries metus, dabar kita istorija bet nesiplesiu) dejau i standarta kelis kart su tinklinio kamuoliu. Galiu tik dar prideti, kad treniravausi daug, nes sportavau tik del saves (ta prasme mazas nelankiau burelio jokio..) gal tai ir atrodo nedaug, bet manau, kad tikrai labai skiriasi 10m. sportavusio ir pirmus 2m. bandancio pasiekti tikrai gan daug. Dar galiu pasakyti, kad mano reachas 235cm, ir pvz prie 6oko priejes, kuris koks 170 pasiekiu tiek pat tinkliuko tai mazdaug isivaizduokit :D. Siaip tikrai nesakau, kad ispudingi mano cia pasiekimai, bet jeigu buciau dar treniravesis metus buciau jau tikrai su kasio kamuoliu dejes.

@FeatFest del stuburo tai tikrai geriau nerizikuok, paklausk kokio daktaro ar gali pritupimus daryti su svoriais, na jeigu sakys be problemu tada gali bandyti ir ta problemu. Nors as vistiek specialiai visus pratimus apibudineciau daktarui, nes likti invalidu del to, kad soktum auksciau tikrai neverta.

 

Nop, pritupimai man uždrausti kaip ir pats kašis. Tai teks apsiribot lanko pasiekimu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Marijonai, suolis beveik nieko nereiskia kasej, daug svarbiau buti vikriam, bet darydamas air alert is dalies ir tai treniruoja. Beveik visada suolis nieko nelems, nebent jau tu ten skraidysi per visus su alley oop :-D bent zinoma visi nori idet, as irgi del to treniravausi :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Marijonai, suolis beveik nieko nereiskia kasej, daug svarbiau buti vikriam, bet darydamas air alert is dalies ir tai treniruoja. Beveik visada suolis nieko nelems, nebent jau tu ten skraidysi per visus su alley oop :-D bent zinoma visi nori idet, as irgi del to treniravausi :-)

Norėčiau ant greitos atakos įkalt :D O vikrumo turiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yeah pirma diena baigta, vakare dar kašiuko eisiu. viskas zjbs, pfu pfu pfu nieko neskaudėjo. Laukiu trečiadienio ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ahh, Air Alert... :D Vidurinėj, būdamas kokia 185cm, taip pat norėjau daryt šią programą, kad pagerinčiau šuolį, bet ne krepšiniui, o tinkliniui, kurį tuo metu lankiau. Žinoma, kiek gali pašokt vis tiek tikrindavai su kamuoliu rankoj prie krepšinio lanko. Mano ūgiui šuolį turėjau apgailėtiną, nes per greit išstypau, matyt nespėjo kūnas tolygiai temptis :D Užėjus šiam Air Alert bumui, dauguma klasiokų pradėjo daryt, ir gan greit nemažai jų pradėjo skųstis sąnarių maudimais. Kažkaip ir atbaidė šitas reikalas, nors supratau, kad teisingai viską darant viskas būtų tvarkoj. Gyvenimas susiklostė taip, kad dabar esu 192cm ir vis tiek kašėn nededu :D Kita vertus, man to ir nebereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.