Rekomenduojami pranešimai

dar vienas suluzes zaidimas ant PC :/ nu n*,30fps locked :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

We know how important having options that best suit your PC’s performance capabilities are. The team has been hard at work ensuring that Mafia III’s performance is consistent across all platforms, and right now the game runs at a solid 30 frames-per-second. We are currently working on an update for PC that will give players the option to play Mafia III at higher framerates. We’ll share more details about the update, and when you can expect it to arrive, very soon. In the meantime, the team welcomes feedback and would like to hear from you about what performance adjustment options are important to you. We’re actively considering a number of additional post-launch improvements on PC that would give players more control over how they can tailor the game’s experience to suit their rig’s performance. It’s been an incredible journey developing Mafia III and we couldn’t be more excited to get the game in your hands and hear what you think! 

 

dar vienas suluzes zaidimas ant PC :/ nu n*,30fps locked :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir ka? pats maciau.kazkoks PR nonsensas ir tiek.


jie atnaujino savo posta.naujas update turetu iseiti savaitgali su 30,60 ir neribotu fps + nauji grafikos nustatymai.

kiek pazaidziau,tai zaidimas super,bet tos nesamones viska gadina.tikrai pripratau prie minimum 50-60fps,bet paprastai losiu su 96fps,tai tie 30fps degina akis,net nemalonu zaisti.jauciu gal reiks palaukti update.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

10GB ir daugiau RAM ima , CPU visai neima , GPU nuo vietos priklauso
Aišku 30fps nekas, bet tikrai galima žaisti stabiliai, nes ant konsolių ir taip žaidžia ant 30fps ir nieks neverkia, tikrai nėra didelė problema, aišku geriau butu 60fps ir daugiau, istorija tikrai gera bus, nors dar tik pradžia  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomiai,man pagrinde 7Gb ram ima,kartais vietomis iki 8 pakyla ir viskas.pas mane 8Gb,nematau vargo.CPU ir GPU pas mane vargiai naudojasi irgi.o del grafikos nors kitiems nepatinka,man tai graziai jinai ziurisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pilkumas yra, nors ir seni Mafijos dalis turėjo ta pilkuma, ypač ant mašinų matosi 


Geriausia buvo kai lavonus slėpiau, į pelkę ar ten ežeras buvo, krokodilai turėjo ką veikti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pilkumas yra, nors ir seni Mafijos dalis turėjo ta pilkuma, ypač ant mašinų matosi 

Geriausia buvo kai lavonus slėpiau, į pelkę ar ten ežeras buvo, krokodilai turėjo ką veikti :)

O siaip kaip tau zaidimas?nes maciau snd nemazai losei :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puse nakties lošiau ir ryta, šiaip tikrai įdomus žaidimas, vien tik istorija gera

Grafiką tikrai nėra tokia gera, bet man istorija svarbiau yra dabar, dabar reik sulaukti Patch dėl fps ir gal grafikos nustatymu naujų

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie grafika kaip ir aisku, o kaip fizika, aplinka, muzika, garsai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Muzika gera tu laiku man tinka, Fizika tikroviškesnė negu GTA5 kiek man matėsi, aišku yra ir bugu, iš vandens į kalniuką neužlipa nes bortas maišo, nes jis nemoka šokinėti
@DeLinkas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

moka sokineti :) as irgi losiu po mazu nes taupau,kol update padarys.as is pirmu video jau pastebejau kad zaidimas turi ta pilka tinkleli,koks fallout buna zalia turi,tai cia pilkas,gal koks sweetfx pagelbetu su spalvom.galejo ir ryskesni pasauli sukurti.grafika visai nieko bendrai paemus,bet jei pradedi nagrinet tai...siaip grafikoje karaliauja bluras,o ne ryskios ir aiskios texturos,bet matyt del to kad pats zaidimas is low texturu,upscalina,pablurina ir sudiniau atrodo,reik tikrai bent jau FHD texturu ar net aukstesnes raisko,plius papildomu grafiniu nustatymu,nes dabar tai nekazkas.

pokolkas losiu prologa,tai kabina zaidimas,bus matyt toliau kada jis pasibaigs ir atsirakins visas pasaulis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abejojau vis kaip elgtis ar imti šį žaidimą, ar ne. Tačiau pamatęs ištrauką iš klipo po apiplėšimo, esu beveik užtikrintas, kad reikės pasiimt. That one was so damn good.

Žinoma, dar sulauksiu reviews, bet bent istorijos prasme, atrodo, kad žaidimas vertas dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradzia stipri.toliau-ziuresim.dar palauk savaitgalio ir atsiliepimus po updato :) bet kokiu atveju,geriausia ziuret gameplayu,ji nagrinet ir susidaryt nuomone,nes tie review dazniausiai buna nupirkti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.