Cheers

Dėl PS3 žaidimo (problema)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Atsisiunčiau UFC Undisputed 3 ant savo PS3 SuperSlim konsolės. Konsolė atrišta su ODE PRO E3 čipu. Turiu daug žaidimų, kurie veikia be jokių problemų, bet va būtent UFC man nepasileidžia. Pasirenku žaidimą, konsolėje pradeda suktis diskas, viskas atrodo kaip ir turi būti, po kokios minutės konsolė užstringa, taip ir nepaleidus žaidimo, nereaguoja į nieką, spaudžių mygtukus, judinu analogus, niekas neveikia, net išjungt jeigu noriu tenka lupt lauk iš rozetės, bet šiaip dar po minutės ji vėl atstringa, bet žaidimo taip ir nepaleidžia. Bandžiau siųstis visokius CFW fix'us, keičiau params/sfo, keičiau eboot.ini, niekas nepadeda. Gal esat kas susidūrę ir žinot, kas čia per idiotizmas?

Redagavo Cheers

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk per torrent programą padaryt "force recheck", esu turėjęs atvejų, kai buvo blogai parsisiuntęs žaidimas. Jei torrentas parsisiuntęs gerai, siųskis iš kito tracker'io arba kitą versiją, gal padės. O kokie to torrento komentarai? Kitiems veikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk per torrent programą padaryt "force recheck", esu turėjęs atvejų, kai buvo blogai parsisiuntęs žaidimas. Jei torrentas parsisiuntęs gerai, siųskis iš kito tracker'io arba kitą versiją, gal padės. O kokie to torrento komentarai? Kitiems veikia?

 

Tame ir problema, kad nieko tokio padaryt negaliu, nes siunčiau ne aš, kadangi pas mane labai lėtas internetas, o žaidimas užima 23Gb, man būtų siuntę kokias 4 paras...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.