Eivinas

Bėda su ram'ais.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.. Iškilo bėda. Turiu Asus p8h61 mx R2.0 motherboardą ir dabar įdėti 2 gb ramų vienas kaulas ir kai bandau įdėt į kitą slotą identišką 2 gb ramų kaulą, tiesiog pc dirba bet monitorius nerodo nieko, išėmus ramus iš 2 sloto pc įsijungia. Abudu ramai pilnai veikiantis, abu ramai veikia 1 slote.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Niekad nenaudojau 2 sloto, visad buvo tik 1 slotas naudojamas. Ner sena ta mb, su garantija, pirkta sausį. Tai abejoju kaip galėjo pareit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo tavo motkes biose yra ramu frequency reguliuot. Pabandyk sumazint mhz ir bandyk. Gal dar voltage kazkas netinka. Taip pat, labai gera mintis, updeitint biosa jei yra naujesne versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eh iškilo bėda updatint bios'us. Parsisiunčiau naujausius bios'us, įsikėliau į flashą, nuejau į biosus į ez 2 flash utillity, pasirenku tą failą, updatinu ir parašo kad update succesfully, bet nuėjus po update į biosus vistiek ta pati versija kokia buvo . 

Redagavo Eivinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai darau update bios tai darau per windows, į usb nekeliu nieko ,parsisiunčiu ir iškart instal darau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai darau update bios tai darau per windows, į usb nekeliu nieko ,parsisiunčiu ir iškart instal darau

Alio, ne visom motinom tas galioga "per windows'us"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nū kiek man pasitaikė tai visi per windows ,dar nepapuolė kad butu per USB
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nors help su update biosų.. :/  EDIT: Bandžiau per windowsus rašyt still tas pats. Tipo succesfully rebootinasi bet versija nepasikeičia.

Redagavo Eivinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.