Redzis

Resident Evil 5

Rekomenduojami pranešimai

yra gal system link co-op?

Local Play: 2 Co-Op

Online Play: 2 Co-Op

Turetu but

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras tikrai geimas smagiausia tai su draugeliu per co-op zaist :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš LM'o savo komentarą pakopinu.

-------------------------------------------

 

Žaidimas visumoj neblogas, bet nu... RE4 man asmeniškai fainesnis buvo. Aš nesu grafikos vergas ar kažkoks mulas, kuriam terūpi great graphics. Story tiesa neblogas, bet nu, ar Jums žmogai, šitame žaidime zombiai vis dar panašūs į zombius? Man asmeniškai atrodo, kad šaudyčiau kažkokius nu šituos va, bėgikus išprotėjusios žmones. Nes ant jų nei kraujų nėra, nei jokie mutavę. Tokia paprasta šaudyklė. Aišku grafika gera, smagu, tas co-op visai nieko, bet žaidimas taip patapo paprastu shooter'iu, kad net nesmagu. RE4 buvo toks gūsis šviežio oro į RE seriją, man patiko. Dar vistik truputį reiėjo kramę pasukt, ne tik pyškint milijonines eiles zombių. O čia jie plūsta, jų dax*ja atsiprašant. Ir bėga visi, kraujas kai nušauni ant žemės tokia bala lieka paprasta. Nežinau, tikėjausi kažko... Residentiško. Žaidimas būtų geras, jei tie zombiai vis dar būtų į zombius panašūs ir tas nuolatinis šovinių trūkumas jei išliktų, šovinių taupymas tam 'Big' one. O čia... Dar ir su motociklais neva nu 'besmegeniai' zombiai moka važiuot. Čia tai geras... Ir beje, nebaisus šitas game nė kiek. Koks gali baisumas pyškint bėgančius debilus saulėje? :| Nuviltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip galvojau situ nedesiu, galvojau RE4 zaistas tai viska zinau, o visi kiti Episode 4 nelabai susije su story line.

Net negalvojau kad buvo RE ir ant mobiliu telefonu ir gameboy :):) WTF!? tokie juokingi zaidimai :) muzikeles tai kaip is zilitono.

O RE4 tai tikrai eye candy, labai jau seniai as ji zaidziau, pamacius visa action uzpludo zjb jausmas. Palyginus RE5 action kuri maciau ir RE4, na man kolkas RE4 tikrai fainesnis. Visu pirma Inventory, tiek ten vietos daug turejau, susideliodavau viska patogiai, RE5 turbut nieks netelpa :)

Nenoriu cia issiplest su pasakojimais, jei esate zaide siulau paziuret, nes tikrai rasit ka praleidot ir ko nezinojot.

 

 

Episode 4

 

Resident Evil Gaiden, Mobile, Survivor, Umbrella Chronicles and Outbreak.

 

Episode 5

 

Leon faces a new plague, and Umbrella meets Alice.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na perejau as visa re5 ispudziai tai labai geri ziaurei gera grafika geras gemplejus neblogas scenarijus bet pasiilgau as tu senuju RE 123 daliu dvasios kur net siurpas eidavo losint, o re5 paliko tikra mesmale saudykle su ginklu upgreidais aisku smagu dviese su draugu papliekti i tuos afrikiecius:)na ka bandysiu pereit dar syki ant sunkiausio lygio maciau galima atrakint visokiu kostiumu ginklu mersenaries mode:)balais vertinant 9/10....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš LM'o savo komentarą pakopinu.

-------------------------------------------

 

Žaidimas visumoj neblogas, bet nu... RE4 man asmeniškai fainesnis buvo. Aš nesu grafikos vergas ar kažkoks mulas, kuriam terūpi great graphics. Story tiesa neblogas, bet nu, ar Jums žmogai, šitame žaidime zombiai vis dar panašūs į zombius? Man asmeniškai atrodo, kad šaudyčiau kažkokius nu šituos va, bėgikus išprotėjusios žmones. Nes ant jų nei kraujų nėra, nei jokie mutavę. Tokia paprasta šaudyklė. Aišku grafika gera, smagu, tas co-op visai nieko, bet žaidimas taip patapo paprastu shooter'iu, kad net nesmagu. RE4 buvo toks gūsis šviežio oro į RE seriją, man patiko. Dar vistik truputį reiėjo kramę pasukt, ne tik pyškint milijonines eiles zombių. O čia jie plūsta, jų dax*ja atsiprašant. Ir bėga visi, kraujas kai nušauni ant žemės tokia bala lieka paprasta. Nežinau, tikėjausi kažko... Residentiško. Žaidimas būtų geras, jei tie zombiai vis dar būtų į zombius panašūs ir tas nuolatinis šovinių trūkumas jei išliktų, šovinių taupymas tam 'Big' one. O čia... Dar ir su motociklais neva nu 'besmegeniai' zombiai moka važiuot. Čia tai geras... Ir beje, nebaisus šitas game nė kiek. Koks gali baisumas pyškint bėgančius debilus saulėje? :| Nuviltas.

RE4 irgi nušovus jie tiesiog pranykdavo, ir kulkų trūkumo beveik nebuvo, nes tie patys infekuoti neretai palikdavo vieną ar antrą apkabą. 4 dalis nebebuvo Rezidentiška pirmų trijų žaidimų atžvilgiu, daugiau šaudyklė nei siaubiakas, arba tiesiog šaudyklė tamsioj aplinkoj. Nežinau kaip tau, bet man jau ir 4 nebebuvo baisi. Žinoma, 5 situacijos pataisyti net nesivargina...

O bendrai tai sutinku su tavim. Penkta dalis šiek tiek nuvilia, ir toli gražu nėra tokia pribloškianti kaip RE4. Ten buvo ir bosai įdomesni bei originalesni, o čia vien šaudai į silpnąją vietą ir viskas. Nebeliko nei galvosūkių, nei apskritai kokių nors geimplėjų paįvairinančių vietų(pvz kai reikėjo su beginkle Ashley eit paimti rakto, etc). Tiesiog nesijaučia, kad Capcom būtų įdėję tiek darbo, kiek į praeitą dalį. Tą atspindi ir kritikų apžvalgos, nes RE5 jau ne vieną septynetą gavo. Pats duočiau turbūt 8,5/10. Žaidimas geras ir smagus žaisti, bet nebus laikomas klasika, kaip RE4.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai pasake IGN apzvalgoje - "Cia yra puikus zaidimas , jeigu neatsizvelgsi i tai ,kad cia Resident Evil zaidimas" :notworthy: . Ir labai teisingai...

Redagavo Flipex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai pasake IGN apzvalgoje - "Cia yra puikus zaidimas , jeigu neatsizvelgsi i tai ,kad cia Resident Evil zaidimas" :notworthy: . Ir labai teisingai...

Man netgi šiek tiek gaila Capcom, kad seni fanai neįvertina to, ką jie daro dabar. RE jau penki metai kaip nebėra survival horroras. Turbūt ir dar po 20 metų dėl pirmų dalių inkš visi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Natt >> Aš nesakiau, kad RE4 horror'as toks labai buvo, bet jis tokių naujovių smagių atnešė. :notworthy: Ir tikrai na, jis man realei labai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir as palosiau biski ( iki 2-2 chapter :( ) . Man labai patiko . Nors ir baimes cia 0 ir nera to RE jausmo kai losi , bet kaip action saudykle trecio asmens man puikus zaidimas . Itraukiantis tikrai , patariu visiems , net ir RE fanams kurie tikejosi baisaus tikro RE zaidimo , vistiek pabandykit , manes nenuvyle...

Redagavo Flipex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo, mane ir uzkabino. zaidziam mes cia per leaf co-op'e su chebra, labai smagus geimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš va irgi katik insijungiau, gal kaip aklam galit pasakyt galima prie vienos konsolės su draugeliu lošt, ir kur pasirinkti ? Nes niekur nerandu tokios funkcijos ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.