Redzis

Resident Evil 5

Rekomenduojami pranešimai

Bent jau DEMO versijoje grafika,mano nuomone,atrodo gana silpnai atsizvelgiant i tai,jog nedaug kur galima nueiti.Toks jausmas lyg vaiksciotum is anksto paruostu tuneliu.Demo versijoje zaidimas tepalaiko tik 720p rezoliucija.Far Cry irgi tiek,bet ten vaikscioti galima tikrai daugiau.Ginklu garsas lygiai toks pat kaip ir RE4 ant PS2,o rifle su optika uzsitaisymas skamba dar blogiau negu RE4.Jei demo atspindi nors puse detaliu,kurios yra pilname zaidime,tai sis zaidimas nevertas demesio,o ypac pinigu.Bet tai tik mano asmenine nuomone.

Redagavo Libra27

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau DEMO versijoje grafika,mano nuomone,atrodo gana silpnai atsizvelgiant i tai,jog nedaug kur galima nueiti.Toks jausmas lyg vaiksciotum is anksto paruostu tuneliu.Demo versijoje zaidimas tepalaiko tik 720p rezoliucija.Far Cry irgi tiek,bet ten vaikscioti galima tikrai daugiau.Ginklu garsas lygiai toks pat kaip ir RE4 ant PS2,o rifle su optika uzsitaisymas skamba dar blogiau negu RE4.Jei demo atspindi nors puse detaliu,kurios yra pilname zaidime,tai sis zaidimas nevertas demesio,o ypac pinigu.Bet tai tik mano asmenine nuomone.

Aplinkos grafika nera tokia bloga ant kiek nuobodoka , bet cia tik demo. Tarp 1080p ir 720p skirtumas minimalus , cia problemos nematau , uz ka galima butu pagirti kurejus , tai , kad zaidimas palaiko 60fps greiti , nepastebejau jokiu suletejimu. Veikeju modeliai ispudingi , Chris'as tikrai gerai atrodo. Labai dera zaidimo grafinis filtras , jei kas pastebejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pasiskaicius susidaro ispudis, kad niekam tas resident evil nereikalingas.

Bent jau man jis bus Metu zaidimas. Sakote amerikieciai istroske action, bet ir lietuviai losia beveik vien tik action zaidimus, pvz. "cod 4-5", Gears of war 1-2".

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pasiskaicius susidaro ispudis, kad niekam tas resident evil nereikalingas.

Bent jau man jis bus Metu zaidimas. Sakote amerikieciai istroske action, bet ir lietuviai losia beveik vien tik action zaidimus, pvz. "cod 4-5", Gears of war 1-2".

;)

Bet capcom kurdami RE5 atsizvelge i amerikieciu rinka , o lietuviai tik lasas juroje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidziau ir as ta RE5 demo ir nieko apart geros grafikos ir zaidimo dviese nepamaciau.keista tai , kad zaidimas perejo i nauja karta , o valdymas pasiliko praeitoj.zaidimas Survival Horror zanro pradininkas.taip jis vis dar suvival , bet tikrai ne horror.jeigu tai butu kitas koks zaidimas pasakyciau saunu. bet tai Resident Evil , butent i ji visi lygiavosi.bet tai tik mano nuomone ir nostalgiski prisiminimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai baikit diskutuot kas buvo ir ko nebuvo. Siulau draugiskai paziureti Resident Evil sagos istorija, cia imeciau RE1 ir RE2/3 perpasakojimus, tiems kas nera zaide ankstesniu daliu (tokiu tikrai yra daug) ir aisq tiems kurie sunkiai prisimena kas buvo ankstesne dalyse (tarp ju ir as esu). Siaip epizodai netrumpi, bet man buvo labai smagu viska atsiminti. O kuriems RE4 dalis buvo pirmoji ir nezinantiems presistores butinai rekomenduoju paziuret.

Siaip man Episode 2 yra arciau sirdies, nes tikrai labai daug laiko praleista prie situ daliu. O Episode 1 tikriesiams (oldschool) RE sagos fanams. Na sia dali zaidziau gal 10ies metu su brolio pagalba ir nuo tada as esu nestabilios psichikos :whistling::thumbup:

 

Resident Evil Retrospective

 

Episode 1

 

Action and suspense birth a mutated child called survival horror.

 

 

Episode 2

 

Leon, Claire and Jill say goodbye to the city that started it all.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Taip, tikrai labai gerai prisimint senus laikus, zaides abejus episodus ir labai gerai prisimenu pirmo epsodo ta vieta kai bandai iseit is to namo ir sunys isoka :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RE CODE: Veronica turejau ant DC, isties tais laikais buvo ispudingas, na ir dabar man jis vis dar yra malonios grafikos zaidimas. Is savo DC laiku prisimenu ji geriausiai, nes praleista tikrai nemazai laiko ir pereitas tikrai ne viena karta ;)

Gaila bet RE 0 nezaides as, bet paziurejau kad jis irgi puikiai padarytas, bandysiu jeiskot ant pc ir pereit.

 

 

Episode 3

 

The virus takes on new systems and stories, and reveals more of the conspiracy.

 

Cia keletas Episode 3 komentaru

 

I absolutely loved code veronica and as popular as RE2 is with most RE fans I have always thought of CODE VERONICA as th true RE2.

code veronica continued the sroryline and tied in more directly with both RE 1 & 0 than RE2s offshoot type story.

I also luved RE 0 even though the even then aging old school tank control of the first 3 RE games was wearing a bit thin by then.

the DREAMCAST IS dead ! LONG LIVE THE DREAMCAST!

It's videos like this that make me glad I'm getting interested in the series. After playing RE5, I'm going to try and revisit a few of the older titles.

I know Resident Evil CODE: Veronica was quite different from the previous three games, but I enjoyed it in its own right. I enjoyed shooting those pale white zombies only for them to fall back and slump against the wall and *pretend* they were dead.

Thank you GameTrailers, for taking these retrospectives so seriously. Regardless of the quality of each game in the franchises you review, you treat the mythology of the franchise with respect and actually DO the research on the history behind the games. I watch, and rewatch, and rewatch each of these retrospectives you guys put together - they're top notch!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Galetu tokius judesio jutiklius ant zaidimu pritaikyt. Ir pvz koki Mortal Kombat butu visai idomu pazaist.:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai pries pora dienu perejau re1 ir re2 nepakrtojami zaidimai re5 nera net ka lyginti galim sakyti kad wisai kitoks zanras , bet nieko nepadarysi dauguma zaidimu zlunga weliau na tikuosi po re5 pamatyti ka nors panasaus i ankstesnius zaidimus pvz re2 remake kurio taip nori wisi fanai ar panasiai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo galetu kartu su konsolem pridet dar ir simtus judesio jutikliu ir spec kameras,tada tik reiktu atskiro nemazo kambario ir vr akiniu kad galetum pasijaust tikram zaidime,bet ar kas noretu taip valdyt zaidima? as tai tikrai ne :innocent:

ir siaip cia nieko naujo,jau senu seniausiai tai yra naudojama zaidimuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MANO LAUKIAMIAUSIAS GEIMAS SIU METU!!!

Redagavo Tomazz25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jau siunciames ismeginsim,ne del to kad geras zaidimas,bet vien tam kad pamatyt kaip ta saudykle losiasi,pirkt tai niekad nepirkciau,kaip ir sh 5 ,o siustis tai negaila

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.