Aurytis177

PayPal Gyvenamosios Vietos Patvirtinimo Problema..

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, susidūriau su PayPal Problema..

 

Uždirbu pinigų iš YouTube ir juos gaunu į PayPal, bet del tam tikro pinigų limito PayPal limitavo mano acc ir negaliu persiūsti pinigų į LT banko kortelę.. siunčiau gyvenamosios vietos deklaracija, elektros sąskaitą, vandens sąskaitą, bet kažkodėl visvien nepativrtina.. gal esate kažkas su šituo susidūre? būčiau labai dėkingas už patarimą :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš žinau kai dariau kad man youtube pinigus perverstu , nebuvo tada pasirinkimo PayPal
Kai reginausi, daviau kreditinės kortelės duomenis, turėjau patvirtinti savo adresą, jie atsiuntė man laišką iš google (youtube) tam laiške buvo patvirtinimo kodas, laiškas ėjo apie 2/3 savaitės, suvedus ta kodą buvo patvirtintas mano adresas, nereikėjo jokiu įrodimų jiems siusti, tai buvo prieš kokius 4 metus
Plius kai aš ta dariau aš jau buvau UK (gyvenu) 
Kiek žinau minimaliai youtube siunčia 60£ į tavo sąskaita (ar 60€)  


Va dabar pasitikrinau per Google adsense net negaliu pakeisti kad mokėtu man per PayPal, tik galiu pakeisti į kita kortelės sąskaita 


Tai net nežinau kaip tau čia davė per PayPal ,gal dėlto kad tu kaip LT pasirinkai, nes seniau kiek žinojau Youtube nemokėjo LT vartotojams (girdėjau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš žinau kai dariau kad man youtube pinigus perverstu , nebuvo tada pasirinkimo PayPal

Kai reginausi, daviau kreditinės kortelės duomenis, turėjau patvirtinti savo adresą, jie atsiuntė man laišką iš google (youtube) tam laiške buvo patvirtinimo kodas, laiškas ėjo apie 2/3 savaitės, suvedus ta kodą buvo patvirtintas mano adresas, nereikėjo jokiu įrodimų jiems siusti, tai buvo prieš kokius 4 metus

Plius kai aš ta dariau aš jau buvau UK (gyvenu) 

Kiek žinau minimaliai youtube siunčia 60£ į tavo sąskaita (ar 60€)  

Va dabar pasitikrinau per Google adsense net negaliu pakeisti kad mokėtu man per PayPal, tik galiu pakeisti į kita kortelės sąskaita 

Tai net nežinau kaip tau čia davė per PayPal ,gal dėlto kad tu kaip LT pasirinkai, nes seniau kiek žinojau Youtube nemokėjo LT vartotojams (girdėjau)

 

 

Skirtumas tas, jog pas mane Google siunčia pinigus Machinimai o jie man į PayPal, o pakeisti būdo negalima.. priima tik PayPal, beja Machinima sutartis galioja iki 2017 metų..

 

Taip kad belieka sugalvoti kaip patvirtinti gyvenamąją vietą.. gal kas žinote kokių dokumentų galima dar parodyti su vardu ir gyvenamosios vietos užrašu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada jo, nes man pinigus moka grynai Youtube (Google) o ne kiti partneriai kaip Machinimai

Jei tau reikia PayPal įrodyti, tai tau reik Paso Kopija, ir kokio nors dokumento kur butu su tavo vardu ir adresu, ir viska nū fotkinus jiems tiks 

Kažkur buvo šnekėta čia apie PayPal limita, kad jie prašė duomenų, bet nelabai atsimenu senai jau buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada jo, nes man pinigus moka grynai Youtube (Google) o ne kiti partneriai kaip Machinimai

 

Jei tau reikia PayPal įrodyti, tai tau reik Paso Kopija, ir kokio nors dokumento kur butu su tavo vardu ir adresu, ir viska nū fotkinus jiems tiks 

 

Kažkur buvo šnekėta čia apie PayPal limita, kad jie prašė duomenų, bet nelabai atsimenu senai jau buvo

Suprantu, tapatybę patvirtinau, deja del neaiškios priežasties jie nepatvirtina gyvenvietės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Aurytis177 o rašei patiems PayPal dėl šios problemos ? Ką jie pasakė ?

 

748f5486b59b543cf5ce43c6e700def019.PNG

Čia į gmail gaunu tokius laiškus jog negali patvirtinri, kai siunčiau gyvenamosios vietos deklaraciją rašė jog nepriima "Partial Documents"

Dar rašo jog priima sąskaitas kaip elektros, bet kai nusiunčiau irgi neįtiko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai toks vaizdas kad jiems vapšė niekas netinka,
Omeni paklausk jų kodėl netinka tavo siunčiami duomenis, nes pagal tave, tu jiems viska išsiuntei, gal kažkur klaidą yra 
Gal tavo Paypal buvo sukurtas ant kito regiono o ne ant LT (čia tik mano spėjimai)
Geriausias variantas butu tiesiog pasiskambinti jiems (aišku tai kainuos tau iš LT)
Arba susikurti nauja accounta PayPal (aišku jei gali paskui pakeisti vietoj seno kad Machinimai siustu tau pinigus į nauja PP acc)


Arba reik laukti to žmogaus kur buvo ta pati problema su patvirtinimu 
Bet niekaip neatsimenu kuriam nariui čia buvo iš PLM


@Aurytis177


Update Jei dideles sumas gauni reikia darytis PayPal Business account Upgrade @Aurytis177

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai toks vaizdas kad jiems vapšė niekas netinka,

Omeni paklausk jų kodėl netinka tavo siunčiami duomenis, nes pagal tave, tu jiems viska išsiuntei, gal kažkur klaidą yra 

Gal tavo Paypal buvo sukurtas ant kito regiono o ne ant LT (čia tik mano spėjimai)

Geriausias variantas butu tiesiog pasiskambinti jiems (aišku tai kainuos tau iš LT)

Arba susikurti nauja accounta PayPal (aišku jei gali paskui pakeisti vietoj seno kad Machinimai siustu tau pinigus į nauja PP acc)

Arba reik laukti to žmogaus kur buvo ta pati problema su patvirtinimu 

Bet niekaip neatsimenu kuriam nariui čia buvo iš PLM

@Aurytis177

Dėkui, esu uždėjes jog gyvenu Lietuvoje, galbūt reikia kitokio dokumento..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

748f5486b59b543cf5ce43c6e700def019.PNG

Čia į gmail gaunu tokius laiškus jog negali patvirtinri, kai siunčiau gyvenamosios vietos deklaraciją rašė jog nepriima "Partial Documents"

Dar rašo jog priima sąskaitas kaip elektros, bet kai nusiunčiau irgi neįtiko..

Sveikas, buvau susidures ir as su sia problema. Nueik i banka ir paprasyk israso su gyvenamosios vietos patvirtinimu. Nufotografuok ir nusiusk. Mano atveju tiko. Sekmes! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, buvau susidures ir as su sia problema. Nueik i banka ir paprasyk israso su gyvenamosios vietos patvirtinimu. Nufotografuok ir nusiusk. Mano atveju tiko. Sekmes! ;)

Ooooo :) Dėkui :) O reikėtu neiti ten, kur jau esu pasiemes banko kortelę? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ooooo :) Dėkui :) O reikėtu neiti ten, kur jau esu pasiemes banko kortelę? :)

Gali eiti i bet kuri banko skyriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Hey chebra. Taipat dirbu su Youtube. Prie to pačio paklausiu. Gal zinot variantu, kaip pinigus nusiimti is PayPal be VISA koros? I kitas neimanoma (tik su VISA zenklu)

Uzsukau i Swed banka, bet jie nebeduoda paprastu korteliu su VISA logotipu, tik kreditines, bet aisku dirbantis turi but norit pasiimti tokia.

Redagavo CATZILLA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.