Impaler

Apie siuntas ES paštu, muitinė, mokesčiai

Rekomenduojami pranešimai

nenoriu kurt atskiros temos.paklausiu čia. 1.iš ne ES šaliù siunčiantis prekes iki kiek neapmokestinama? (man kažkaip 20 ar 21 euras atrodo,tai noriu tiksliai) 2. jei prekė pvz 18eurù plius paštas 10,tai mokesčio irgi kaip ir nereiks mokėt? 3. jei iš aliexpres užsisakant yra pasirinkimas siùst ne iš kitaicijos , o pvz iš Ispanijos ar Lenkijos,tai mokesčiù nebus ir 150 kainuojančiai prekei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 23 minutes, jerry parašė:

nenoriu kurt atskiros temos.paklausiu čia. 1.iš ne ES šaliù siunčiantis prekes iki kiek neapmokestinama? (man kažkaip 20 ar 21 euras atrodo,tai noriu tiksliai) 2. jei prekė pvz 18eurù plius paštas 10,tai mokesčio irgi kaip ir nereiks mokėt? 3. jei iš aliexpres užsisakant yra pasirinkimas siùst ne iš kitaicijos , o pvz iš Ispanijos ar Lenkijos,tai mokesčiù nebus ir 150 kainuojančiai prekei?

https://www.post.lt/lt/apie-mus/naujienos/kada-apmokestinamos-pasto-siuntos-treciuju-saliu

http://www.muitai.lt/duk

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui.nors įdomiai,vienur rašo,kad pašto išlaidos nesiskaito,kitur jau skaitos ;D žodžiu geriau įskaičiuot :D

bet neradau nieko 3 klausimui. tai jei pardavėjas kinietis,registruotas Kinijoj,bet išsiunčia siuntinį iš Ispanijos,tai turbūt skaitos ES ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, dažnai siunčiuosi visokias prekęs- neapmokestinamas limitas 22 eur. siuntimo kainą visada +uoju prie prekės sumos ( pavz. prekė 5 + siuntimas 20 = 25 eur. jau gali prisikabinti).Jei kitaicas turi sandėlius Vokietijoj,Italijoj,Čekijoj,     Ispanijoj  ir siunčia iš ten tai muito negausi.Jei siunčia per kurverius :sh: tai stengiuosi nesirinkt DHL (aišku jei yra tokia galimybė) tie tai ridiskos, ir mėgsta muitint (dabar perdavę Itella kontorai siuntas pristatinėt) ir taip turiu nekokios patirties su jais.Siunčiausi robotą-siurbly iš  Aliexpres DE sandėlių už beveik 300 eur. gaunu sms-ateikit į TopoCentrą (taip ten galima atsimti siuntas iš DHLo ) atsimt siuntos -nueinu ten blat kištukas iš kinu į EU. Skambinu į kontorą kame šaknys ,tie mes pristatėm trekingo nr. va ir eik tooooli toli-čiut nepražilau (nors ant galvos senai plaukų nebeturiu) bet kažką ten jie pasiknisę po 2 dienų visdėlto pristatė siurblį.O taip tai laimės dalykas per kokius 8 metus nei karto nekliuvau, o kiti kliuna ir dėl 22,50 eur.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau visada yra galimybe susisiekti el.pastu ar telefonu su musu post.lt ir patikslinti informacija. Asmeniskai neuzsakineju is kinu parduotuviu, Amazon bei eBay mane pilnai tenkina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš pabandžiau pirmam kartui ausines balandžio pradžioj užsakyt,tai dar tebelaukiu ,kol ateis,nors trekeris parodė,kad balandžio 30 jau nusileido Lietuvoj ?

dar kilo mintis užklaust ,o iš ES šaliù perkant tai mokesčiù išvis nėr ar perki už 200 ar už 2000 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 12 valandų, jerry parašė:

aš pabandžiau pirmam kartui ausines balandžio pradžioj užsakyt,tai dar tebelaukiu ,kol ateis,nors trekeris parodė,kad balandžio 30 jau nusileido Lietuvoj ?

dar kilo mintis užklaust ,o iš ES šaliù perkant tai mokesčiù išvis nėr ar perki už 200 ar už 2000 ?

Nera, tu juos moki perkant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos