Bazzas

Patarkit ką rinktis?

Rekomenduojami pranešimai

as pats metro redux uz 4 svarus nusipirkau per ebay, o siaip tokios akcijos jau buna atgyvenusiems zaidimam :)  Kas man patinka ant XONE tai EA Access :) O siaip manau zaidimu fiziniu kopiju daug mazesnis pasirinkimas turetu but :) O siaip pavede mane Xbox nusipirkau galima sakyt del quantum break ir š**** gavosi is zaidimo :( db laukiu scalebount ir gears of war 4 ir tikiuosi kad nepadarys ju ir ant pc, nes laidoja po biski microsoft savo konsole :(

Ne į temą

O kokia problema jeigu ant PC išleis? Nesuprantu aš šito priekaišto iš XBOX turėtojų
Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ant PC jau ir išleistas @tamulionis

Žinau kad Quantum Break ant PC išleistas, bet buvo XBOX'erių nepatenkintų dėl to. Dabar @kybartai tikisi kad GOW4 ir Scalebound neišleis ant PC. Kodėl? Ar suprastės žaidimas dėl to?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ant PC išeis tikrai nenukentės, tik gal pc vartotojai bus nepatenkinti dėl optimizavimo, kaip ir kiti žaidimai, po kol kas geriausia buvo su forza 6 ant PC dauguma visi patenkinti, nors ir tenka naudoti Windows Store

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau kad Quantum Break ant PC išleistas, bet buvo XBOX'erių nepatenkintų dėl to. Dabar @kybartai tikisi kad GOW4 ir Scalebound neišleis ant PC. Kodėl? Ar suprastės žaidimas dėl to?

Tiesiog as kaip megstu zaist ant konsoliu nuo ps1 laiku, man gaila kaip yra tiesiog laidojama konsole :( Kam pirkt xbox kai jis neturi savo exclusive, nesu nieko pries pc gaming, pats nesenai gaming loptopa isigijau, tiesiog manau, kad konsole turi tureti kazka tik savo, va del ko man vis labiau pradeda wii u patikt :)

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pc yra atskira kategorija. o tiek forza tiek gears of war kaip buvo taip ir liko xbox KONSOLES exlusive..

microsoftas turi windows todel ir portina savus zaidimus. nuo to jiem tik plius.

sony turetu kazka panasaus i windows tai manau irgi garantuotai portintu, nes nuo to tik daugiau uzdirbtu..

o vistik zaidimai kuriami tam, kad uzdirbtu pinigus kurejam, leidejam, platintojam ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox zaideju baze ganetinai nedidele,tad manau sunku yra susitart su nepriklausomom studijom kad isleistu kazka isskirtinio tik xbox,tad MS sprendimas itraukti pc ir tokiu budu praplesti zaideju/pardavimu skaiciu. Kaip ir kazkas minejo windows taip pat priklauso MS ir tie zaidimai veikia tik sioje OS.
Zinoma jei visi zaidimai bus isleidziami ir pc,naujam vartotojui xbox neatrodys patrauklus visai,bet matysim kaip cia bus ateity...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nori konsolės ,tai pirk wii u ;)  nes iš principo ps4 ir xbox one yra tie patys pc ,tik kastratai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.