Magnitas

Days Gone

Rekomenduojami pranešimai

sako pirkti uz pilna kaina, bet kaip 2/3 zaidimo buvo slide show vos ne, tai p*. tai atsiprasau. gal kokybe pirma turi buti? o ne pusiau padaryta zaidima isleisti ir sakyt kad pirkit uz pilna kaina.

turiu collectors edition, turiu platina. man asmeniskai tai buvo vienas geriausiu mano zaistu zaidimu, bet sorry, zaidimas buvo nedadarytas ir cia jau ne zaideju ir pirkeju kalte.

mano klausimas jam butu, ar jis pirktu masina ar motocikla, kuris pastoviai trukcioja? 95% viso vaziavimo vien tik trukciotu, vaziuoja stabdo, vaziuoja stabdo. ar jis pirktu tokia masina? ar is vis kas nors pardavinetu tokia masina? tai gal pradekit daryti kokybes kontrole?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Tegul nesneka nesamoniu. Nuo pinigu srauto jie jau mastyti blaiviai nesugeba. Jeigu patys renkasi mazinti kainas tai cia ne pirkeju kalte, o pardaveju godumas.

As vis negaliu pamirsti kazkurios COD dalies. Kai kurejai raudojo del piratavimo masto ir daromos zalos, bet zaidimas sugebeju uzdirbti virs 700 mln. doleriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, gedunex parašė:

bet kaip 2/3 zaidimo buvo slide show vos ne

Dėl kokybės tai bendrai tavo minčiai pritariu (ne imant konkrečiai Days Gone), bet tikrai stebiuos dėl to slide show. Jau ne iš pirmo žmogau girdžiu kad Days Gone lagino ir tuometiniai atsilepimai spaudoj panašus buvo. Na be man tai gerai ėjo nuo pradžios iki pabaigos, perėjau visą, niekas netrukčiojo ir atrodė fantastiškai. Sakau, nesuprantu, lyg apie du skirtingus žaidimus kalbam.

Aš negynu Days Gone ir neginčiju kad jis kažakm lagino, bet man ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kada tu zaidei? as zaidziau tik isejus, pacia pirma diena. performance buvo tikrai sunkus, ypac antroje ir trecioje zonoje. pirma zona buvo +- nuslifuota, ir cia zaidziant ant PS4 Pro. zaidimai turi buti isleisti pilni ir tvarkingi, nes tu moki is karto pirma diena. 
o jeigu jie sako kad mes sutvarkysim, tik palaukit, tadum ir nereik svaigt kad kiti perka su nuolaidom ir laukia kol tu ta zaidima sutvarkysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex Sita mintis man patiko. Perki nauja masina, o is salono pasako, kad sedynes bus pristatytos kita savaite. :D

Istikro tai taip nesidaro. Zaidimas turi buti isleistas tinkamas zaisti. Jeigu tu esi koks atsiskyrelis ir nusivezi zaidima i koki nors kaima, kaip kad vystosi RE naujos dalies veiksmas, + kur nera interneto rysio, tai kodel tu turi kenteti del kreivu kureju ranku? Cia pasidare tradicija imti is orkaites neiskepusia vistiena ir deti ant stalo. Tiesiog reikia pagaminti zaidima, duoti istestuoti zaidima grupelei zmoniu, o jau tada skelbti isleidimo data. Bet viskas per tuos pinigus ir marketinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Javelin parašė:

Dėl kokybės tai bendrai tavo minčiai pritariu (ne imant konkrečiai Days Gone), bet tikrai stebiuos dėl to slide show. Jau ne iš pirmo žmogau girdžiu kad Days Gone lagino ir tuometiniai atsilepimai spaudoj panašus buvo. Na be man tai gerai ėjo nuo pradžios iki pabaigos, perėjau visą, niekas netrukčiojo ir atrodė fantastiškai. Sakau, nesuprantu, lyg apie du skirtingus žaidimus kalbam.

Aš negynu Days Gone ir neginčiju kad jis kažakm lagino, bet man ne.

As zaidziau jau kuri laika po isleidimo, 3 zonoj vaziuojant su mocu strigdavo kas 20 sekundziu, kartais taip uzstrigdavo, kad perkraut reikedavo :D Cia ant pro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, kybartai parašė:

As zaidziau jau kuri laika po isleidimo, 3 zonoj vaziuojant su mocu strigdavo kas 20 sekundziu, kartais taip uzstrigdavo, kad perkraut reikedavo :D Cia ant pro

Nežinau, nebuvo man tokių bajerių, gal tos konkrečios vietos nebuvau užtikęs.

prieš 3 valandas, gedunex parašė:

kada tu zaidei?

Radau pas save pašte Days Gone preorder confimation 25/04/2019. Mokėjau 54,99 svarus. Žaidžiau Day 1. Lygiai taip pat kaip ir pvz. TLOU II, kurio irgi labai laukiau. Žaidimą perejau, psn kaba visi gauti trofejai su datom, galima žiūrėt. Man nelagino. Sakau savo asmeninę patirtį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, gedunex parašė:

galima butu paziuret psn bet viskas privatu.

Nu šakės Gedai, negi netiki. Kviesk į draugus ir žiūrėk kiek nori. Be to man panašu, kad mums panašaus žanro gaimai patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai suprantu kam is vis daryt privacius trofejus :D gi ne namu adresa slepi :D

cia klausimas ne ar tikiu ar netikiu, cia tiesiog norejau paziuret ir buvo privatu, tai tiek :)

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, gedunex parašė:

nelabai suprantu kam is vis daryt privacius trofejus :D gi ne namu adresa slepi :D

cia klausimas ne ar tikiu ar netikiu, cia tiesiog norejau paziuret ir buvo privatu, tai tiek :)

O. K. pakeisiu nustatymus, čia matyt default taip eina. Po teisybe, net nesidomėjau ar jie "privatus ar ne privatus".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma karta girdziu, kad juos dar ir paslepti galima. ? Cia turbut, kad zmonos ar geri draugai nesuzinotu kiek noliferio valandu prie konsoles praleidziama? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, i draugus itraukei bet trofejai vistiek privatus :)

magnitas, taip, dauguma dalyku gali nerodyt jeigu nori. visokiu nustatymu ten yra del privatumo.

paziurejau tavo trofejus, tai suprantama kodel tau gan neblogai ejo, kad tu didziaja dali suzaidei birzeli-liepa ir lapkriti, kada jau buvo zaidimas gaves daug update ir buvo gan neblogai sutvarkytas :)

patikek, zaidziant pirma savaite antroje ir trecioje teritorijose performance buvo tikrai prastas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas atkeliavo ne tik i zaideju rankas, bet ir i torrent puslapius. Net valanda neprabego nuo sios zinios. Reikia pamineti, kad Sony atsisake Denuvo apsaugos. Buvo pasirinkta Steam ir Epic Games bendra apsauga, kuri jau senai yra zinoma ir nulauziama. Bent jau man siek tiek keista del tokio sprendimo.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.