Paulius5

Nėra garso hdmi.

Rekomenduojami pranešimai

Ką daryti, jeigu nėra garso hdmi ant mano televizoriaus? Ps3 bandau pasileisti per hdmi, per audio settingus viską paleidžiu ir vistiek neveikia. O kai įsijungia televiziją viskas veikia. Prie kito televizoriaus viskas gerai. Aš turiu ir tuos 3 kištukus ir hdmi. Su tom ''tulpėm'' viskas gerai, tik grafika labai prasta. Ar įmanoma paleisti, kad vaizdas būtų hdmi, o garsas su tulpėmis? Pas mane televizorius suskirstytas į 7 source. TV, DTV, EXT1, EXT2, EXT3, EXT4, EXT5. HDMI yra EXT5, o tulpės EXT2. Tai arba vaizdo arba garso nėra. O su ausinėm, tiesiog tylus byzgimas, kai pajungtas HDMI EXT5. Gal reikia, kokio laido dar, ar kolonėlių?


Į meniu negaliu įeiti, nes pultelis universalus, ir neleidžia įeiti į jokius nustatymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pasijungi naujai kabeliu į HDMI port'ą, turėtų išmest lentelę su klausimu, ar nori, kad tiek vaizdą tiek audio eitų per HDMI kabelį. Ar gal nedakišai kabelio ar truputį išsitraukė. Arbaaa pats laidas brokuotas, arba port'as.  http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-General/Why-is-there-no-sound-on-my-PS3/td-p/4219292 čia ką pavyko rast su žmonių patarimais. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pasijungi naujai kabeliu į HDMI port'ą, turėtų išmest lentelę su klausimu, ar nori, kad tiek vaizdą tiek audio eitų per HDMI kabelį. Ar gal nedakišai kabelio ar truputį išsitraukė. Arbaaa pats laidas brokuotas, arba port'as.  http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-General/Why-is-there-no-sound-on-my-PS3/td-p/4219292 čia ką pavyko rast su žmonių patarimais. ;)

Dėkoju, bet ant kito televizoriaus viskas gerai, o dėl teikimo tiek vaizdo, tiek garso irgi padaryta viskas. Jau žodžiu viską išbandžiau beveik. Reikės pirkt adapterius, kad tiesiogiai į ausines garsą paduotų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2979795890_b29ce48e3e.jpg apie kažką tokio kalbi? Aš jį naudoju neoriginaliom ausinėm pasijungt ant ps3, kad susikalbėt galėčiau. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.