tomashex

PlayManija.lt konkursas #32 ;)

Rekomenduojami pranešimai

@tomashex

 

PS neturiu (draugų irgi). Jei aš laimėsiu tai paskelbk, bet prizą atiduok kam nors kitam. Aš čia tik šiaip pasidalinau istorija.

Ot dosnių žmonių būna! Kitas pagalvotų apie kodo pardavimą. :D Tokius žulikais vadinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liudniausias tai, kad pirkau Battlefield 4 kai tik isleido :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liudniausias momentas buvo, kai trukus kaimynu vamzdziams uzpyle musu buta ir kartu mano zilitona... O tada buvau visai mazius, buvo tiek daug asaru ir liudesio...o spejau zilitonu pasidziaugti tik savaite laiko...ir tai gautas dovanu is lenkijos,nes tuo metu Lietuvoje isvis buvo labai sunku kur rasti.
O linksmiausias momentas buvo, kai dar 2011 metais isigijau savo pirmaji xbox360 ;D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liudniausias momentas buvo, kai trukus kaimynu vamzdziams uzpyle musu buta ir kartu mano zilitona... O tada buvau visai mazius, buvo tiek daug asaru ir liudesio...o spejau zilitonu pasidziaugti tik savaite laiko...ir tai gautas dovanu is lenkijos,nes tuo metu Lietuvoje isvis buvo labai sunku kur rasti.

O linksmiausias momentas buvo, kai dar 2011 metais isigijau savo pirmaji xbox360 ;D 

O tai kaimynas svolačius, neatsilygino už sugadintą reikalą? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaimynas svolačius, neatsilygino už sugadintą reikalą?

Tai pinigais atsilygino...bet zilitono tai ne ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pinigais atsilygino...bet zilitono tai ne ;D

Nors tai gerai. :D Galiu įsivaizduot tą jausmą kai konsolė pareina. Man kai blokelis zilitono parėjo tragedija buvo. Bet iš klasioko kurio zilitonas suėjęs buvo blokelį pritaikėm. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi skelbiami laimėtojai!!! 10 svarų UK papildymas random.org pagalba, atitenka @FUZA  ! Netrukus atsiųsiu tau kodą į pm.

 

O 3mėnesių vip narystė plm būtų mano manymu mantukis5000, bet jis to atsisakė, taigi skiriu šį prizą @Altec128   ;)  tikrai liūdna tau turėjo būt  ne tik dėl buto užlieto,bet ir dėl zilitono :) tais laikais žinau kad diiidelius pinigus kainavo ta konsolė. p.s. Vip bus tau pridėtas jau rytoj vėliausiai. Ačiū kad dalyvavot ir pasidalinot savo prisiminimais!

 

Sekantis konkursas bus dar įspūdingesnis (!) iki kito karto ;)

 

*Edit: pridėtas random.org laimėjimų traukimas (esu UK, tai pas mane pc rodė po 20valandos, pas jus LT +2 :D  )

plmmm.doc

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu chebryte uz sveikinimus,aciu tomashex uz konkursa,laimejau pirma kart kazka plm :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.