HnrKS

Klaida įrašant žaidimą į HDD

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Pastaruoju metu pakilo kalbos apie Red Dead Redemption 2, o aš prisiminiau, kad pirmojo taip ir neperėjęs.. Parsisiunčiau iš torrentų šitą žaidimą, įrašiau į diską (viską dariau taip pat kaip ir anksčiau darydavau ir viskas veikdavo) ir įdėjau į xboxą.

Paspaudžiu žaisti - viskas veikia, jokių errorų, jokių fps dropų.. Žodžiu - beveik idealu (tik garsiai dirba xboxas kai iš disko veikia žaidimas).

Paspaudžiu instaliuoti į HDD - ties 87% sustoja suktis diskas ir išmeta „Can't read this disc. It may be scratched or dirty. Clean the disc with a soft cloth and try again“. Sąrašas dalykų, kuriuos bandžiau:

Nuvalyti diską su minkšta servetėle; restartavau xboxą; atjungiau visus prietaisus (USB, internetą t.t.); Laikiau xboxą horizontaliai ir vertikaliai.

Vietos Hard Draive yra, kiti žaidimai įsirašo be errorų.

Ar būtų įmanoma surasti sprendimą šiai problemai? Ar būtų galima kitu būdu perkelt žaidimo failus į HDD taip, kad nereikėtų pastoviai žaisti iš disko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tikrai gerą realyzą atsisiuntei? 

Na, komentaruose niekas nesiskundė (bent jau šia specifine problema).. Stealth patchą irgi praėjo be problemų. O ir žaisti leidžia.

Redagavo HnrKS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasinaudok iso2god ir perkelk per USB. O šiaip, kokio tipo atrišimas pas tave?.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i verbatima rashei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i verbatima rashei?

Taip.

Žodžiu. Supratau, kad keli failai diske yra sugadinti. Galbūt būtų galimybė įrašyt tą žaidimą be disko (per usb ar dar kaip)? Diską po to galėčiau naudot užkrovimui.. Niekas iš pažįstamų neturi būtent RDR disko, kurį galėtų paskolint įrašymui (vistik man įrašyt į Xboxą tereikia).

Redagavo HnrKS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduojamas įrašymo greitis 2,4x - 4x

Na, aš per komandinę eilutę (Linux) įrašinėjau ir rašiau greitį 2x, bet man atrodo toks yra neįmanomas (nesu tikras šiaip :D) ir turėjo įrašinėt 2.4x. Kaip jau ir sakiau, žaidimą į diską įsirašiau ne pirmą kartą (šiuo būdu 4-tas žaidimas jau) ir viskas iki šiol gražiai veikė.

 

Šiaip kaip jau ir minėjau. Dabar pagrindinis klausimas būtų ar įmanoma į LT 3.0 konsolę įrašyt žaidimą per kokį USB (ar dar kitaip)? Paleidimui diskas tiktų spėju, bet vat reikėtų įrašyti tą žaidimą į HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tu nori žaisti žaidimus iš HDD turi pasidaryti RGH iš LT 3.0. Žaidima aš įsirašau į HDD kartas nuo karto, bet diskas vistiek turi būti x360, tik dėl to, kad nesibraižo ir tyliau veikia xb. Bet manau tau tiesiog ISO failas galėjo kažko netikti :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tu nori žaisti žaidimus iš HDD turi pasidaryti RGH iš LT 3.0. Žaidima aš įsirašau į HDD kartas nuo karto, bet diskas vistiek turi būti x360, tik dėl to, kad nesibraižo ir tyliau veikia xb. Bet manau tau tiesiog ISO failas galėjo kažko netikti :/

Ne, tai mano tikslas būtų įrašyti tą žaidimą į HDD (kaip nors be disko ;D). Po to užkrauti žaidimą naudojant tą diską. Diske esantys failai neturi problemų su žaidimo užkrovimu, tad žaist turėtų eit.

Redagavo HnrKS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.