Calif0rnia

Klausimai dėl PSN

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki veteranai!  :)

 

Žodžių situacija tokia, ruošiuosi isgyti PS4 SLIM 1TB arba iš bėdos 500GB (irgi SLIM versija). Ir man iškylo keletas klausimų, dėl to PSN  :fedup: 

1. Kai jus susikūrėte savo acc, (kurtis reikia butent isijungus pačia konsole, ar galima tai padaryti per PC nuejus tarkim i https://store.playstation.com ? )

kaip supratau galima buvo pasirinkti regiona, (kurio pakeisti nebus galima ateityje) koki regiona renkates? Kodėl? Radau labai daug postu, kur žmonės skundžiasi kad sukure "pagrindini" acc - US, ten kažkoki antrini - UK ir dbr nieko jiems nesigauna. 
P.S. kas per pirminiai/antriniai acc irgi nelabai supratau. Maniau kad: susikuri vieną acc -> pasirenki regiona ->susivedi korteles duomenys->papildai saskaita PSN->perki/siūntiesi žaidimą -> žaidi

2. Kaip DABAR yra su žaidimų pirkimų iš PSN? Radau daug senu temu 2012-13-14m. kur rašoma kad iš Lietuvos (turint banko kortele (DEBIT MASTERCARD pvz.) neimanoma pasipildyti savo PSN saskaitos TIESIOGIAI (be jokių PayPal) kad būtų galima pirkti žaidimus? Skaičiau taip pat apie kodų korteles, ir iš tiesų nelabai pagavau kaip ten ir kas su juom (Iš kur jas pirkti ir kaip naudoti?)

 

3. Ar tas PSN veikia panašiai kaip Steam? Ta prasme, nusipirkes žaidimą, jis lieka taip vadinamoj tavo acc bibliotekoi, ir bet kokiu momentu gali jį atsisiusti ir isirašyti?

Nesinori apsikrauti žaidimų dėžutem ir diskais, tad paprasčiausia būtų tuos žaidimus parsisiusti iš PSN. Tačiau jei iš Lietuvos neimanoma mėgautis visais PS4 privalumais (PSN, PS+ nu ir kas ten dar yra) bučiau labai dėkingas, jeigu kažkas paaiškintu kaip visa ta sistema apeiti, kad nekiltu jokių problemu ateiti. Tiks jei numesit koki linka kur tai aprašyta, nesvarbu, rusu, anglu, lietuviu kalba. Žodžiu pravers bet kokia info.

Lauksiu atsakymų.  :grt:  :)  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Gali susikurti acc per konsolę arba per web'ą. Didžiojo dalis lietuvių renkasi UK. Viena iš priežasčių - DLC (bei įvairūs pre-order ir bonus kodai) yra region-locked. Reiškia, jeigu žaidimas pirktas Europoje, o per US acc nusipirksi DLC, jis netiks. Jeigu EU žaidimui per UK acc nusipirksi DLC, bet žaisi per US, DLC vis tiek neveiks.

 

Tačiau gali turėti kelių regionų acc ir pačius žaidimus pirkti iš jų, o juos žaisti per savo pagrindinį acc. Tokiu atveju viskas veiks. Pvz. aš turiu USA acc, iš jo kartais perku žaidimus, o žaidžiu per savo pagrindinį UK acc.

 

Turbūt maišai pagrindinį acc (kai žmogus turi kelis acc, tačiau žaidžia su vienu, o iš kitų tik perka žaidimus) su primary/secondary (kai vyksta game sharing). Main acc mano atveju būtų UK acc, per kurį visada žaidžiu ir renku trofėjus. Mano kitas acc būtų US, iš kur perku žaidimus. O primary/secondary acc reikia tada, kai nori dalintis vartotoju su kitu žmogum. Kiekvienas acc gali turėti vieną primary konsolę, su kuria to acc žaidimus galima žaisti per visus kitus acc. Visos kitos konsolės, prie kurių prijungtas tas vartotojas, yra secondary. Pavyzdys: su vienu žmogum pusiau pirkom NBA. Pas jį konsolė yra primary ir jis žaidimą žaidžia per savo acc, o aš turiu žaisti per tą acc, per kurį pirktas žaidimas. Plačiau apie tai pasiskaityk game sharing temoje. Jeigu neplanuoji dalintis savo acc su kitais, tiesiog nesuk galvos, tau to nereiks :)

 

Prie to pačio bus naudinga paminėti, kad PS Plus gali pirkti ir per kito regiono vartotoją, vis tiek galėsi žaisti online. Skirtumas tik tas, kad PS+ žaidimus galėsi siųstis tik per acc su Plus, tačiau juos žaisti galėsi ir per kitus acc.

 

2. PSN wallet su lietuviška korta arba Paypal pasipildyti neina. Reikia pirkti papildymo korteles, jų e-shop'uose pilna (game.co.uk, amazon, ebay, cdkeys.com), kodas iškart atsiunčiamos į email. Jei neturi banko kortos, su kuria gali pirkti iš užsienio puslapių, kodų rasi ir lietuviškose e-parduotuvėse. SVARBU: NEPIRK PSN KORTELIŲ TOPOCENTRE, ELEKTROMARKT IR PANAŠIOSE PARDUOTUVĖSE, NES JOS BŪNA SUOMIJOS REGIONO!!! Pirk iš e-shop, tik įsitikink, kad kortelė tinka tavo PSN regionui.

 

3. Taip, principas kaip Steam. Nusipirktas žaidimas išlieka tavo Game Library, iš kur gali bent kada jį parsisiųsti. Tas pats ir su PS Plus žaidimais - nors jie duodami kas mėnesį, bet kai jį pasiimi, gali parsisiųsti neribota kiekį kartų.

 

PS Store kartais būna gerų digital deal, tačiau prieš perkant naujus žaidimus iš PS Store po 60 dolerių siūlau gerai pamąstyti. Digital žaidimo neparduosi, o diskinę kopiją parduoti Lietuvoje užtrunka vos kelias dienas (o kartais tik kelias minutes), nes PS4 žaidimų paklausa labai didelė  :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09 Ačiū už greita atsakymą!  :notworthy: 

 

Jeigu teisingai viską supratau, papraščiausiasi kelias: Aš dabar užsiregistruoju pasirinkdamas UK regiona, (tai bus mano pagrindinis acc) galiu užsakyti PS+ (ant to UK regiono acc) ir tarkim 2 kart per men, pasiimti nemokamus žaidimus, nu ir šiaip pirkti žaidimus, iš UK acc, naudodamasis tom papyldimo kortelem (ten jei neklystu kažkoks kodas kuri atsiunčia i e-mail'a?). Ar butent reikia kad butu 2 acc Vienas su kurio žaidžiu, o kitas, su kurio žaidima siunčius? 

 

Liko tik klausimas, jeigu aš tarkim nesiruošiu dalintis žaidimais, ar pnš. Ar verta man kurtis DAR viena acc (pvz. USA), ar galima tiesiog susikurti UK, pirkti tas korteles/PS+ arba CD žaidimus ir nebesukti sau galvos ?  :)  :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali susikurti dar viena papildoma USA, ten galima rast free zaidimu, kuriu nera  Europietiskam PSN, galbut japoniskam dar kitokiu yra.

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali susikurti dar viena papildoma USA, ten galima rast free zaidimu, kuriu nera  Europietiskam PSN, galbut japoniskam dar kitokiu yra.

Sakyk, o registruodamasis tarkim Uk, nurodyt miesta ir adresa reik. Rašot išgalvota?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyk, o registruodamasis tarkim Uk, nurodyt miesta ir adresa reik. Rašot išgalvota?

Yep, gali visiska nesamone parasyt. Pvz mano adresas yra: You wish, pervert!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, gali naudotis vien tik UK acc, bet US dažnai būna pigiau, ypač per akcijas :) Todėl daug kas kuriasi US kaip savo antrą acc, nes pigiau išeina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, gali naudotis vien tik UK acc, bet US dažnai būna pigiau, ypač per akcijas :) Todėl daug kas kuriasi US kaip savo antrą acc, nes pigiau išeina :)

O tai as susikursiu tarkim USA papildoma acc, ir jei iš jo pirksiu zaidimus ir siusiu i konsole, ar galesiu žaisti iš UK acc? argi nesiskirs regionai?  :wacko:  :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai as susikursiu tarkim USA papildoma acc, ir jei iš jo pirksiu zaidimus ir siusiu i konsole, ar galesiu žaisti iš UK acc? argi nesiskirs regionai?  :wacko:  :blink:

 

Žaidimai nėra region-locked, todėl galėsi žaisti ir iš UK acc. Negalėsi žaisti tik DLC :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2. Naudoju payseros kortele su kuria PSN wallet nepildziau bet is store pirkau ir ps now uzsakinejau viskas puikiai veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip paysera turi isleidusi savo VISA kortele kuri yra kaip ir kitu banku tik kad pinigai nusiskaiciuoja nuo tavo paysera saskaitos, na tiksliau sukuriama antra saskaita skirta grynai kortelei, tai jei bijai gali visu pinigu kurteles saskaitoje nelaikyti, o persivesti tik pries perkant, kaip as ir darau pirkdamas visokiose aliexpress ir pan. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki grižau ir parsivežiau ps4 iš uk acc kurtas ir uk bet dabar negaliu prisijungti kad galėčiau žaisti online. Ka daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 42 minutes, deivuxx90 parašė:

bet dabar negaliu prisijungti kad galėčiau žaisti online.

Ką rašo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, deivuxx90 parašė:

Sveiki grižau ir parsivežiau ps4 iš uk acc kurtas ir uk bet dabar negaliu prisijungti kad galėčiau žaisti online. Ka daryti?

Tai slaptazodzio nepameni? Man taip buna,tai per psn tinklapi spaudziu pamirsau ir papraso emeilo kuriuo registravaisi psn,ir praso papildomu duomenu,gimimo datos kuria ivedei registruodamasis, dar gali prasyt saugumo klausimo kuri kurei.bet to man neprireikdavo.bandei jau tai? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.