Rekomenduojami pranešimai

@DeLinkas reik dar palaukti iki 00:00h tada leis žaisti, as kaip sakiau fc4 nepatiko man o primal tik pas drauga žaidžiau, šįkart sugundė mane tas fc5 tai paėmiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau pilna apzvalgu ir pilna gameplay. paziurek youtube. apsispresi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is nedaugelio zaidimu uz kuri siandien atidaviau 60 €, tai man nebudinga. Papirko review ir story, grafika siam zaidime apgailetina. Bet Story... gut

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman tavo laptopas gerai veš FC5 ant Ultra 1080p tikrai gerai optimizuotas žaidimas , kai aš žaidžiau tai dar su senais nvidia driver buvau nes naujos versijos dar nebuvo, dabar tik atsirado nauji nvidia driver 

 

 


 aišku keista kad nėra NVIDIA efektu šitam FC , ši karta nagus prikišo AMD 


Grafiškai tai visai gerai atrodo, aišku youtube dar nagus prikiša prie video render 

Story tai tikrai geresnė man FC5 negu FC4, FC3 buvo labai geras man , nors aišku dar tik pradžia fc5 bet jau 3h pražaidžiau 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad labai gera ta grafika. kas cia blogai nzn . didesnis mapas turetu but nei praeitu FC. del vezimo as ir skaiciau kad kam veze FC4 ir Primal tai FC5 irgi vez beveik taip pat. Nvidia fintu gal nera nes jie patys engine pagerino. nemaciau dar kailio is arti bet prisimenu kad FC primal kailis zveriu ir be nvidia gerai atrodo. 

bus geras, daugiau transporto, tikri lektuvai , malunsparniai, valtys , masinu daugiau nei buvo praeituose FC. turetu but fun jei nori fun ir tuo paciu stealth jei nori stealth. specialiai neziurejau nei intro gameplay zaidimo pradzios nes pats tai tikrai ji losiu tik neaisku kada. dar nepereitu zaidimu yra kingdom come, Origins


ir atrodo zaidimas neuzima daug ant pc, nuripintas pc buildas aisku be nulauzimo uzima tik 26gb. tai beveik tas pats kiek uzeme ir FC4.

win store x1x versija rodo 37gb.


atrodo zmoniu modeliai kaip visada labai geri pas ubisofta. bent jau man patinka

XI2DbB3.jpg


bet jo kazkaip mazoka video nustatymu pas pc. gal todel palyginimo video tarp pc ir konsoliu kazkaip labai mazai skirtumu be to kad aukstesne reza ir astriau atrodo teksturos. tikejaus visu HBAO+ ir minkstu seseliu . atrodo nerasta kaip ir buvo su Primal. Ubiai su nvidia susipyko ar ka ?

 

Far%20Cry%205%20PC%20graphics%20settings


is kitos puses gal todel toks geras zaidimo performance ir ant silpnesniu specu lost galima. tuo paciu maziau skirtumu tarp pc is konsoliu versiju. pamenu kai AC paskutiniai zaidimai ziauriai skyresi paemus pc ir konsoles vien del HBAO ir seseliu . 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kolkas irgi labai patinka viskas.Puikiai optimizuotas.dar kolkas nemaciau jokiu fps dropu ar dar kazko.Losiu ant 1080p viskas ant ultra nustatymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir gal si karta konsoles bent jau pagerintos gavo visus apvietimo gerius ko seniau negaudavo

 

PS4 PRo

UgwRFzW.jpg


 

dsjxnI5.jpg


Pro versijoj ir seseliai geri ir ambientas yra ten kur turetu but temsesnes vietos. 


PC@4k

MtDsCHf.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plius konsolės dar negavo HDR


Galit paaiškinti pabaiga ? Good, tai tipo palieki jį viena tame miestelyje ir išvyksti, o jeigu pasirenki bad pabaiga tai kartu su visais miršti ? Wtf ?

Nusisneki


 

Gali baigti žaidima 2 budais per 10min arba eiti normaliai , čia tiesiog prikola padarė Ubisoft :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spoiler

dalbajobe, cia zmonems zaidimo nespoilink, asilo tu galva. spoilerio funkcija naudok.

ir gal si karta konsoles bent jau pagerintos gavo visus apvietimo gerius ko seniau negaudavo

 

PS4 PRo

UgwRFzW.jpg

 

 

dsjxnI5.jpg

 

Pro versijoj ir seseliai geri ir ambientas yra ten kur turetu but temsesnes vietos.

 

PC@4k

MtDsCHf.jpg

nezinau, isijungiau ant Pro, apart kad teksturu kartais nespeja uzkraut visur, tai visa kita super. as siaip pirma karta Far Cry pirkau ant konsoles, siaip ant PC pliekiu saudykles, bet ka tu ka tu, grafika tai ziauriai gera. net nesijaucia kad ant konsoles sukasi.

 

DF narsto po kauliuka zaidima :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman nū jo labai keista kad ant PC 28,9gb užima 

Net keista kad žaidžiant ant 1440p Ultra gauni apie 100FPS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tai tikrai neblogai atrodo, itariu reikes griebt :) Aciu donatai, kad pasikai cia viska, tikiuosi sikanti sutrauks tave. Keistas tipelis esi, jeigu nepradejes zaidimo, jau youtubej ieskai pabaigos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt ubiu tas procedural pasaulio kurimas jiem sutaupe vietos, nereikejo visko rankiniu budu daryt. Palyginus irgi ubisoft tik kitas engine Wildlands irgi open worldas bet zaidimas daugiau nei 2x uzima. Kada nors butinai sita losim. Siek tiek nusivyliau origins story. Kazkaip man nelabai ten rupi kodel jis ten kazka daro. Kazka jie ten suvele su ta savo rpg tipo sistema nukentejo kiti dalykai.

Sakyciau devai lavai gerai pagerino savo dunia engine kad zaidimas taio gerai eina ant pc ir taip stebuklingai atrodo ant konsoliu. Ir be jokiu nvidia fintu viskas. Puiku. Paziurejus jis ir ant low gerai atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tai tikrai neblogai atrodo, itariu reikes griebt :) Aciu donatai, kad pasikai cia viska, tikiuosi sikanti sutrauks tave. Keistas tipelis esi, jeigu nepradejes zaidimo, jau youtubej ieskai pabaigos.

konkretus dalbajobas. uzbanint toki asila.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ubiai paskutiniu metu ant X1X labai pasistenge padaryt native 4k arba beveik native. FC5 velgi eina pilnas native 4k ant X1X , kai PS4 Pro - 1620p. palyginus pc GTX 1060 paveza siaip ne taip 4k ant medium ir 30fps. 

 

Xbox One X: 3840x2160(native 4K, 78% higher than PS4 Pro, 5.3x higher than base hardware)
PS4 Pro: 2880x1620(2.25x higher than base hardware)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.