ReiKaz

Darkness II (steam) nemokamai!

Rekomenduojami pranešimai

@ReiKaz aš dabar dažnai skanuoju, ir žiūriu visada į monitoringą kad gpu nepradėtų suktis ar cpu, nes gali pasigauti ir naršant su naršykle, aišku dar ne pasigavau, bet geriau prižiūrėti savo pc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad antivirusine ne visus randa maining virus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai uzteko Malwarebytes anti-malware surast minerio failiuka. Siaip saugumui dar prasuku su Adwcleaner ir HitmanPro (nereikia reg vienam skanavimui ir uninstall). Kaip ir Narkata rase, anti-virusines nelaai randa, jos labiau rimtesniems virusams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ReiKaz aš dabar dažnai skanuoju, ir žiūriu visada į monitoringą kad gpu nepradėtų suktis ar cpu, nes gali pasigauti ir naršant su naršykle, aišku dar ne pasigavau, bet geriau prižiūrėti savo pc :)

 

I obuolius irgi isisuka sitos nesamones? Jo radau info, kad yra, sedi safari cache failuose. Gali but tiesiog issaugotas puslapis irgi. Kaip supratau gera apsauga naudoti ad-block programas narsant?

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip adblock dar padeda apsisaugoti, dar galima užblokuoti per Windows sistema kad bluokuotu maineriu puslapius, kad ne atidarytų jų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai gera gaming loptopa nusipirkau jau irgi nesinaudoju torrent... Ir taip dažnai steam ar dar koki store duoda for free neblogus žaidimus, ir galima pigiai nusipirkti žaidimų, aišku ne iškart kai išleidžia žaidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau ir as gera pc kol nesugedo xD buvo hardui RiP ir virusu pilna, bet atsidure pas draugeli pc... tai dabar zadu atsiimt savo buvusi pc is draugelio, nesitikejau kad suremontuos. ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau ir as gera pc kol nesugedo xD buvo hardui RiP ir virusu pilna, bet atsidure pas draugeli pc... tai dabar zadu atsiimt savo buvusi pc is draugelio, nesitikejau kad suremontuos. ;D

ziauriai tu cia risliai sneki, perskaityt bent karta ka parasai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziauriai tu cia risliai sneki, perskaityt bent karta ka parasei

supranti kai sugedo pc teko draugui sumoket kad sutaisytu.  galvojau nepataisys bet klidau... tai dabar man tereikia nuvaryt iki jo ir pasiimt pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.