scalman

E3 2018

Rekomenduojami pranešimai

kiekvienam savo zaidimai ...bet cia buvo epic listas zaidimu parodytas kad ir kaip ziuret. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienam savo zaidimai ...bet cia buvo epic listas zaidimu parodytas kad ir kaip ziuret. 

nu tau tai viskas tinka, man tai ne, ka MS parode tai man tik Tomb Raider patiko, nes iki dabar tik teaser maciau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne vienas zaidimas nenusluostys, tu juokauji? Last of Us 2 yra pats laukiamiausias zaidimas tarp visu pasirodanciu, awardus jis tame net laimejo, jam net Red Dead Redemption 2 neikando.


Sony listas jau vien Ghost of Tsushima, Death Stranding ir Spider Man parodymas kiek svorio duos, o dar laukia Last of Us 2! Red Dead Redemption 2 jei treileriuka imes, Bloodborne 2? zaidimu listas ilgas, ziuresim kiek Sony rimtai pasiruose sitam show, tuo labiau, kad reiktu suprast kad Sony laukia dar gamescom, paris week, psx.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man EA rodyti zaidimai galetu isvis neegzistuot nes nelosiu . tai tikrai ne viskas. visas tas online shh netinks ir netiks. division 2 tinka, dying light 2 super, fallout 76 idomu , tomb raider aisku bus gerai, forza must have del masinu , ir cyberpunk witcher devu nauja paslaptis kuri vis dar lieka paslaptim. tai tikrai ne viskas tinka. dar suapvalinus tai kokie 6-8 zaidimai liks is visu konfu kartu sudejus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomb Raider tai visai neblogai atrode. siaip ir Gear 5 man patiko, noretusi kazko tokio is Sony. daugiau viskas kaip ir multiplatforma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne vienas zaidimas nenusluostys, tu juokauji? Last of Us 2 yra pats laukiamiausias zaidimas tarp visu pasirodanciu, awardus jis tame net laimejo, jam net Red Dead Redemption 2 neikando.

ipac kai tokius zaidimus ne stampuoja kas metus , kaip kokius AC :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. ai, dar Ori!


deja taip, bet cia jau mano silpnybe Assassinui :D kiekvienas turim savo 'Garbage' lista :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka, lauksim leakinto gameplay is uzdaru duru Cyberpunk 2077 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ir kas puse metu galetu . kaip naujus Star Wars filmus  :D

Ne į temą

Uz tai ir neinu i kino teatra kur buna papildoma story su starwars, einu tik i normalu starwars filma 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir nerandu to rodyto naujo riedlenciu zaidimo ... 


ai yra , tikrai Session 

 

Session-Screenshot-4-768x432.jpg


naujai isigyti MS devai :

 

The Intiative

Undead Labs

Playground Games

Ninja Theory

Compulsion Games


bethesda po 3 val tik ? ai ryt pazesim treilerius. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras Rage 2. super atrode saudykle.

 

 

wow, naujas Doom!


Wolfenstein Young Blood! :)


Fallout 14 11 2018 :)


nezinau, kaip pristate dabar Fallout, tai skamba tikrai gerai. man tai patiko. zaidimas atrodo irgi gerai. reiks registruotis Betai :)


beto, Todd Howard tai mock'ino visus, tiek su Skyrim tiek su kitais dalykais. super paroda kada jis isejo :)


Starfield pagaliau anonsavo. kitos kartos konsolems.

 

bet va, Elder Scroll VI tai cia bombike buvo :)

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wolfenstein ir Doom labiau domina negu kiti sss kuriuos pristate Bethesda


Elder Scroll tai pats sudiniauses buvo man kaip ir kitos dalis, vietoj jo geriau COD suzaisciau korio nekenciu

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.