Simazo

del fleshinimo

Rekomenduojami pranešimai

sweiki, snd skambinau dimai sake kad klaipedoj yra sigitas tas sigitas sake kad isvaziuoja ir paduoti xbox'a sergejui jeigu noriu kad padarytu per 4dienas tada 180Lt jei per 7d. tai tada 150lt. man kazkaip nepatinka ar patikimas tas sergejus ir draugai? :) kazkaip nesinori palikti. Gal kas pas ji fleshinosi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugų draugai :) Vešk geriau pas trinchiuz, nors jis kaune.. Bet manau ir pigiau padarys 7d. 150Lt :) Nesamonė, aš pats mokėjau 120Lt ~1h laukiau... Nors čia buvo prieš naujus, spėju dabar kainos visur kilo. Nu vnž nesamonė, jei tiek reiktų mokėti, tai jau geriau pats bandyčiau... :-) vnž tarkis su trinchiuz ar kaip nors.. Manau kokiu traukiniu iki kns ir pas jį ir tai gal dar pigiau gausis, žiūrint tik kiek tas traukinys, bet nemanau, kad daug kainuos, jei ką autobusu ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra klaipedoje www.playmanija.net/dima - skambink klp numeriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cai tas ir yra sigitas :)

 

jis sake kad iswaziuoja ir dot xboxa sergejui greiciausiai per 4dienas padarys jauciu reiks ten ir nesti niekur daugiau nerandu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LOL!, 180 litu nu nachren isnaglejo urodai, negi paciam sunku nusiflash'int?, pasiskaityk gidu paziurek video tutorialu ir megink arba tiesiog kreipkis pas drauga kuris flash'ino savo konsole pats, jai nezanuda tai ir veltuj padarys tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, čia nuo žmogaus priklauso, kiekvienas renkasi jam priimtinesnį varinatą: jei tingi knistis ir turi pinigų - nuneši, sumoki ir ramu, kitu atveju - flash'ini pats. Aš tingėjau knistis, nunešiau, nuflash'ino, esu patenkintas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as siap norejau pats daryti. Vienas sake kad pats pasidare sakau ir man padaryk bet jis dare hitachi ir sake sungiau nu knistus daugiau reikia. Nes pas amnes benq. Sitam forume tik hitachi gidas :) nors turiu .pdf faila kuriame yra ir apie benq flashinima tik kad ten eng reik zodineli panaudoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.