fakassss

Noriu pirkt psp,bet...

Rekomenduojami pranešimai

Susidomejau psp slim ir noreciau nusipirkt,bet nesiryztu nes nzn ar paciam butu galima nulauzt kad ejtu gejmaj is sticko, temu radau dauk visokiu apie nulauzimus bet kad konkreciai butu parasyta apie taj neradau.Taj ar pats galeciau nulaust slima ir ko dar rejketu isigyt tam kad nulaust? DEKUJ IS ANKSTO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso nuo versijos, visoms versijos reikalinga pandora (modifikuota batarke) ir paruoštas memory stick. Gidfuose viskas aiškiai parašyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso nuo versijos, visoms versijos reikalinga pandora (modifikuota batarke) ir paruoštas memory stick. Gidfuose viskas aiškiai parašyta.

vienam gide skajciau apie ta pandora tipo isardaj batarke ir kazka atlituoji ar prilituoji, tik paskuj skajciau komentarus ir vienas klause del slim batarkes,o tas sake neimanoma slim batarkes padaryt, ir jej nesunku imesk linkus tu gidu:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš slim įmanoma, tik dabar sako, kad iš naujesnių neina padaryt pandoros, ar tiesa, tiksliai nežinau.

GIDAS

Redagavo VtV666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš slim įmanoma, tik dabar sako, kad iš naujesnių neina padaryt pandoros, ar tiesa, tiksliai nežinau.

GIDAS

dekuj, jaj nusipirksiu taj bandysiu gamint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patariu geriau tesiog paprasyt draugelio ar kokio is skelbimu uz 10-15lt tau atkoduos.. nes poto su izolke batarke turesi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir kas kad su izolke? :D uzdarysi dangteli ir nesimatys :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

su izolke batarke labai nepatogi naudojimui, bet manau del PSP gali sau leisti... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip vietoj tu iziolkiu galima graziai su superiais suklijuot ir wiskas , e taj kaj atlituoji batarkej kazka psp atrisi taj rejk tada atgal prilituot ta ka atlitawaj?

 

Ir ar yra ant psp geru zajdu su masinom?nu pwz raliu kokiu ir kad butu su nebloga grafika

 

 

ir ar iswis apsimoka pirkt psp kad pazajst?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip vietoj tu iziolkiu galima graziai su superiais suklijuot ir wiskas , e taj kaj atlituoji batarkej kazka psp atrisi taj rejk tada atgal prilituot ta ka atlitawaj?

 

Ir ar yra ant psp geru zajdu su masinom?nu pwz raliu kokiu ir kad butu su nebloga grafika

ir ar iswis apsimoka pirkt psp kad pazajst?

Na iš patirties galiu pasakyt, ir pradžių labai norėsi lošt, bet atsibos. Šiaip labai geras dalykas, nes nešiotis galima, o taip daugiau nieko. Apsimokėt tikrai apsimoka. :D

Žaidimų yra gerų, pvz MX vs ATV Untamed, Colin Mcrae rally ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutina ardyti batareikos... Galima pandora padaryti per programa... Nevienam zmogui cia druskininkuose atrisau taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet reikia turet kita psp su cfw...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perki PSP nemanau kad neturesi 30 lituku kad tau ,,nulauztu,, :D (neisizeisk :D ) As pats pirkau pries savaite,nuveziau-pora valandu ir viskas.Is memory kaip uoga eina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perki PSP nemanau kad neturesi 30 lituku kad tau ,,nulauztu,, :D (neisizeisk :D ) As pats pirkau pries savaite,nuveziau-pora valandu ir viskas.Is memory kaip uoga eina

siaip pats noriu daryt,nes manau nesu visiskas krejwarankis, ir man rejktu wezt i kita miesta kad padarytu nes pas mane njekur nedaro

 

Jei perki PSP nemanau kad neturesi 30 lituku kad tau ,,nulauztu,, :D (neisizeisk ;) ) As pats pirkau pries savaite,nuveziau-pora valandu ir viskas.Is memory kaip uoga eina

siaip pats noriu daryt,nes manau nesu visiskas krejwarankis, ir man rejktu wezt i kita miesta kad padarytu nes pas mane njekur nedaro

 

Jei perki PSP nemanau kad neturesi 30 lituku kad tau ,,nulauztu,, ;) (neisizeisk ;) ) As pats pirkau pries savaite,nuveziau-pora valandu ir viskas.Is memory kaip uoga eina

siaip pats noriu daryt,nes manau nesu visiskas krejwarankis, ir man rejktu wezt i kita miesta kad padarytu nes pas mane njekur nedaro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.