Impaler

Didžiausi forumo minusai? Laukiu Jūsų kritikos, pasiūlymų.

Rekomenduojami pranešimai

Planuose yra palaikyti bene visus populiariausius puslapius, kad jie embedintųsi tvarkingai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn ar kas jau minejo, bet "likti prisijungus" nelabai veikia. Gerai butu, kad nereiketu daznai is naujo prisijunginet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pspgamer na nežinau kaip tau, bet man tikrai niekas neatsijunginėja ir nepaisant to, kad prisijungsiu kasdien iš skirtingų 2 įrenginių prie forumo. linkęs esu manyti, kad arba pats išvalai cookies, ar šiaip kokia pravalymo programa tau cookies pravalo ir atjungia nuo forumo ar dar galai žino kas. Iš kitų saitų irgi atsilogini?

 

Čia tuo klausimu esu užtikrintas, kad forumas tvarkoje yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pspgamer na nežinau kaip tau, bet man tikrai niekas neatsijunginėja ir nepaisant to, kad prisijungsiu kasdien iš skirtingų 2 įrenginių prie forumo. linkęs esu manyti, kad arba pats išvalai cookies, ar šiaip kokia pravalymo programa tau cookies pravalo ir atjungia nuo forumo ar dar galai žino kas. Iš kitų saitų irgi atsilogini?

 

Čia tuo klausimu esu užtikrintas, kad forumas tvarkoje yra.

Cookies nevalau, bet esu isjunges 3rd party cookies, jei tai turi itakos. Taip, ant visu irenginiu. Is kai kuriu saitu irgi atsilogina, bet tikrai ne daugumos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip dažnai noriu žmogaus komentarą įvertinti pvz: tokių smailų ( ? ), būtų gerai kad atsirastų prie tų ženklų. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

image.png.7b1d763b9f13e20f1ed9f9e361a286a9.png

Čia gal labiau retorinis, bet ar šie apdovanojimai tikrai būtini ? :D  Tai panašu į labai visur paplitusi millennialu patenkinimą(ypač mobile žaidimuose, kurie orientuoti į vaikus), kai už kiekvieną pirstelėjimą duodami apdovanojimai ir paraginimai, nes kitu atveju juos sunku sudominti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, būtini :) Aišku, didesnis svoris jų bus, kai bus didesnis lankomumas ir už vieną tašką negausi 2 vietos. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia vėlgi atskiro paminėjimo vertas faktas, kad už 1 postą gavau 2 vietą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2019-05-07 08:31, pilstuks parašė:

kad apie žaidimus įtraukti pabendrauti vyresnio amžiaus žaidėjus bent nuo 25metų.

Šitas prajuokino?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, tadas14 parašė:

ar aš nepastebėjau ar skelbimuose nėra kategorijos konsolių dalys ?

nėra. gali dėti skelbimą apie dalis konsolių priedų kategorijose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.