Alibaba

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Rekomenduojami pranešimai

gal kas zaidet, uzstrigau vienoje vietoje, esu planetoj Mukow, buvau arenoj nugalejau ten visus, o is arenos islendu zaliam kambary kazkokiam su geltonu kazkokiu toli mygtuku toli kazkuo, zodziu lakstau ten saudau bandau viska nieko nesigauna, nezinau kaip is jo iseiti, inete radau kad lyg ir reikia naudoti heli pack, kas tai yr ir kur man ji gauti ir kaip naudoti ;)

jei kas zaidet padekit, dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikas, na ka tik perejau si geima ant paprasto mode ir chalange mode, tau reik panaudot itema kuri laimejai arenoi. eik i gadgets ir ten rasi ji.

seip zaidimas labai geras, kai kurios lenteles atrodo nerialiai, na o kai kurios biski blankiau. pagrindine beda kad zaidimas per lengvas paprasta mode perejau be jokiu sunkumu. Kai ant ratchetu ant ps2 tekdavo pavarkt, PSP ratcheta ir losiau nesenai, tai jis irgi ganetinai sudetingas lyginant su tools of destruction, su bosais reik pavargt biski, na o cia eini be problemu ir taskai visus.

Vien del sito zaidimo pirkau ps3, galvojau ji imti vasara ateinancia, bet neistveriau pamates kad isejo ratchetas ir per kaledini sezona griebiau ps3. Na kaip sako ekspertai zaidimas atrodo kaip pixar movie, tai jiems tikrai pritariu viskas atrodo labai puikiai, na o is pabaigos supratau kad dar bus/turetu but dar viena ratcheto dalis. sioje dalyje uzgalvojo neblogu ginklu kurie gliucina, tai plazma man, tornado launcher, disko ball, tas kur i antis visus pavercia, nu zodziu isomniacas sudejo viska del ko ratchetas tapo populiariu, tik pamirso truputi pasunkint zaidima. Beja sitame zaidime labiausiai isnaudojamas sixsaxis funkcija, da nemaciau kito geimo kur tiek daug ta funkcija naudotu. Na kai kur ji labai tinka valdyt, na o tose galvosukiose ar kaip ten pavadint nlb tinka, tad kartais tenka isjung ta funkcija ir naudot sena gera analoga, gerai kad padare kad galima isjungt.

Apibendrinant kas nori pachilint, pailset nuo fps ar kitu rimtu zaidimu ratchetas sio metu ant ps3 pats tas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mhm, dekui. einu toliau. siaip geimas tai tikrai fainas, grafikele neormali, del sunkumo :weep: man sunkus geimai nepatinka, man patinka ziasti ir stebeti istorija, todel man visai nieko :lol:

dabar galvoju is kur gauti geolaser kur uolas pjausto kad ilysti galima but :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Demo labai patiko tai laukiu jau tuoj is amerikos gaut tureciau, toks geras, spalvotas atsipalaiduot manau pats tas be to labai linksmas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Demo labai patiko tai laukiu jau tuoj is amerikos gaut tureciau, toks geras, spalvotas atsipalaiduot manau pats tas be to labai linksmas

siaip smagus, praejau viska, bet galvoju, kad pasilaikysiu as ji.....neverta parduoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.