shinshilas

del psp link

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, gal kas turit psp link ar bent numanot ar eitu panaudoti kaip recieveri is pc i wireless routeri. nes pas mane laptope nera wireless. nu kazka suveliau bet tikiuosi ka nors supratote :weep: tad laukiu pagalbos :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal kas turit psp link ar bent numanot ar eitu panaudoti kaip recieveri is pc i wireless routeri. nes pas mane laptope nera wireless. nu kazka suveliau bet tikiuosi ka nors supratote ;) tad laukiu pagalbos ;)

buvo čia vienas nusipirkęs forumietis USB wifi jei nepardave dar gal sutarsi ką. Tiks jei nėra pas tave kompe wifi plokštės ir nori jungtis prie routerio, kuris yra tavo Access Point'as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, as ji jau turiu bet man niekaip neina prijungt kompo prie intiko per ta PSPlink

tai tu turi kogero tą kuris padaro AP, o ne tą kuris imą iš AP (čia liaudiškai tariant ;) )

vėlgi kreipkis pas tą patį veikėją, nes jam reik to ką turi tu, o tau to ką turi jis ;)

Redagavo PIRATED

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tikriausiai apie mane ejo kalba :) As vidar ji turiu :)

Redagavo NgageR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.