shinshilas

Meet The Spartans

Rekomenduojami pranešimai

kas matęs? Aš žiūrėjau per kompą iš LinkoManijos parsisiunčiau, tai žiauriai man patiko. Žiauriai juokinga nors ir juokeliai nors ir matosi kad Amerikietiški bet juoktis tikrai priverčia. Jei norit žiūrėti tai pirma pažiūrėkit 300 nes čia šito filmo parodija. Tik imDB įvertinimas 2.5/10 bet patikėkit filmas tikrai geras ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas matęs? Aš žiūrėjau per kompą iš LinkoManijos parsisiunčiau, tai žiauriai man patiko. Žiauriai juokinga nors ir juokeliai nors ir matosi kad Amerikietiški bet juoktis tikrai priverčia. Jei norit žiūrėti tai pirma pažiūrėkit 300 nes čia šito filmo parodija. Tik imDB įvertinimas 2.5/10 bet patikėkit filmas tikrai geras ;)

man toks normaliai, atsigules žiūrėjau, tai prieš galą užmigau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, aš jau žadu siųstis ir žiūrėt kas ten per filmas. Tikiuos juokingas bus (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu man labai patiko. Laukiu kada bus lietuviskas. O seip super filmas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn... maciau kine. As visai megstu tokias parodiju komedijas, bet sita - viena prasciausiu. Ir bajeriai nelabai juokingi ir seip jau ten kartais per daug kartojos arba isvis i pievas nuvaziavo. Gana teisingas imdb reitingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lėkštas amerikietiškas filmas, bairiai pakankamai juokingi. Skirtas žiūrėti tada kai neturi ką veikti ir vsio :) Įvertinimas manau teisingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zadejau eit i si kina pasirode tikrai gana neblogas... atsimenu as pirma kart ziurejau garfild 2 per kino teatra.. poto kai dvd isejo ziuredamas ji per viduri uzmigau gal ir kino teatre buvau uzknarkes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kiekvienas supranta humorą kitaip, jei jums kaikuriems pasirodė visai neblogas, kaikuriems lėkštokas, tai gal man super pasirodys, arba išvis.. na sakau, labai priklauso nuo humoro jausmo tas filmas ar geras ar ne (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na seip yra daug gan geru vietu,bet kaip kaikas minejo vietom lekstokas:)na pirma karta tyciojasi ne vien is filmu,bet ir is zaidimu (gta san andreas) si vieta pralinksmino:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai irgi kine ziurejau nes jau atsibodo camripus ziuret...

filmas p* toks visai bet vienam zet tai man atrodo neidomu butu.

 

Ne į temą

Kas atsimenat? - GUGU, GAGA, GAGAGAGAGA, eh eh eh eh heeh ;):) :) :);) cia kaip britnei spears pradzioj filmo
[

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kiek girdėjau iš draugų ir kitų žmonių, tai filme visokie Rocky, Paris Hilton, Britney Spears yra, tai gal geriau praleisiu, nes vat toksai humoras mane vimdo, išvis tokio nesuprantu, čia jau "grynas amerikietiškas" .. fe..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.