dRes

Ace Combat 5: The Unsung War

Rekomenduojami pranešimai

Nu ir kaip jums sis zaidimas?Man labai patiko,net 50 naikintuvu ir misiju nemazai beto itraukiantis storyline ;)))!I savo zaidimu top10 deciau turbut i pirma vieta.Kas nezaidete patariu isbandyti.

O dbr noreciau paklausti ar esat kas atrakine F-22 Raptor?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O taip- tikrai puikus zaidimas. Turiu net tris dalis,pirmaja perejau,kitas dar tik isbandziau.Zinoma paskutinioji dalis "ZERO" jau atrodo nepriekaistingai.Lektuvai detalus,sprogimai efektingi,skrendant arti zemes matyti net smulkiausi objektai,o vandenynas zvilga tartum tikras...Ispudinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ooo.. taip, Ace Combat 3 ir 4 dalis turėjau, tikrai įdomus žaidimukas, manau vienas geriausių jei kalbant apie lėktuvus. Bet kažkaip kitas dalis nekilo ranka nusipirkti, tiesiog, žaidžiau tuos Ace Combat, tik todėl, kad ne aš juos pirkau ir jie buvo ne mano, o jei pačiam reiktų švaisyt pinigus, tai turbūt neprisiversčiau (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na isbandziau tai sakyciau visai nieko.Grafika kaip cia pavadinus...ties idealumo ribomis(ps2 of course),pilotuot lektuvus nera sunku,tik kad ilegsnius nuotolius gan nuoboduoka buna skrist,gamestory toks irgi paprastaas bet itraukiantis.Na zaidimas vertas buti mano Top-15-20 zaidmu.vertinciau 8.6 desimtbalej sistemoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai geras zaidimas, sountrack, storyline ir aplamai geriausia Ace Combat dalis.

Labiausiai patiko kad galima planuoti savo strategija ir missijos labai idomios yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tokia pat , kad vienas idomiausiu zaidimu ir manau , kad tokio kito nerasit patariu dar palost " balkan war " irgi baisiai gera dalis :angry:

Redagavo SermoneliS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba as cia kazka uzpjausiu, arba kazka maisau. As tai losiau ACE COMBAT 6 demuske, tai man kazkoks nesamoningas atrode. nepatogu ta naikintuva valdyt ir t.t nubodu karoc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba as cia kazka uzpjausiu, arba kazka maisau. As tai losiau ACE COMBAT 6 demuske, tai man kazkoks nesamoningas atrode. nepatogu ta naikintuva valdyt ir t.t nubodu karoc.

Nu neuzpjoviai tu nieko yra 6 dalis vadinas Ace Combat6: Fires of Liberation. As neloses , bet kiek girdejau neblogas :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas zaidimas tai tikrai geras, man asmeniskai kuriam patinka tokie su lektuvais tai puiku :lol: Idomios misijos buna, smagu, kad atsirakina lektuvai, savo komandai galima supirkti lektuvus ir pns. :D 9/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.