Impaler

Įdėjos plečiant Galerijos kategorijas

Recommended Posts

Sveiki,

Planuoju kiek praplėsti mūsų Galerijos kategorijų sąrašą.

Nuo pat Galerijos atsiradimo iki dabar realiai turėjome tik vienintelę bendrą kategoriją pavadinimu Narių įranga ir žaidimai, į kurią nariai galėjo kelti nuotraukas.

Kitos kategorijos kaip Žaidimai (kur yra dedami Retro žaidimų screenshot'ąi) ir Žaidimų viršeliai (kur yra dedami Retro žaidimų viršeliai) yra pildomos tik manęs.

Mes, PlayManija.lt, esam bendruomenė, kurios pagrindas yra žaidimai ir konsolės. Tai yra ir liks mūsų esminiu vienyjančiu tikslu / tema, kuris bus laikomas svarbiausiu, bet mes esame tuo pačiu ir žmonės, kurių gyvenimas neprasideda ir nesibaigia vien tuom.

Tarp šios bendruomenės narių per visus tuos metus užsimezgė ne viena pažintis ar draugystė, kurios peržengė šio projekto ribas ir todėl darau prielaidą, kad yra įmanoma, kad kitiems nariems gali būti įdomu ką veikia kiti nariai, kas nesusiję su žaidimais.

Todėl klausimas Jums, PlayManai, kokiomis galerijos skiltimis mes galėtume papildyti Galeriją?

Man pirmiausia šovusi į galva sritis buvo Kelionės bei Laisvalaikis.

Taip pat yra mintis kiek išgryninti esamą Narių įranga ir žaidimai kategoriją joje sukuriant konkretesnes kategorijas, Narių konsolės, narių žaidimai, narių kita atributika ir pan. Tačiau dėl to esu labai neapsisprendęs dar. Labiau garsiai galvoju čia būtų galima pasakyti. Ką manote Jūs? Verta? Ar if ain't broke don't fix it?

Taip pat pabrėžti noriu, kad jeigu atsiras ir kitų kategorijų nuotraukos Galerijoje, tai nereiškia, kad jos bendrai eis į vieną srautą ir galimai užgoš Narių įrangos ir žaidimų foto. Taip nebus, tokiu atveju būtų daromi skirtingi Naujausių nuotraukų blokai, kuriuose atskirai ir išimtinai būtų rodomos foto tik iš Narių įrangos ir žaidimų, o kitame bloke iš kitų. :)

Pasidalinkit savo mintimis 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manau ne, nes ne visi yra linkę viska customizuoti, gilintis į visas tas kategorijas ir panašiai. Geriausia būtų Narių įrangą ir žaidimus palikti taip kaip yra, o tik naujas kategorijas esant norui prisiūti prie galerijos. :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daug nekeliu, daug ir negaliu pasakyti :D. Bet pvz galvoju kazkaip susiklasifikuoti ir kelti savo geimu fotkes i kategorijas, tiesiog PC, PS1 ir t.t. (kad butu kaip collection'as). O del kelioniu ir laisvalaikio, net nezinau... nors bent kokios foto pries geiminima gal ir nieko pvz.: pasiruosta geiminti ir alus, pica ir gaming setupas matosi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

siaip gerai yra daugiau bet visada daugiau foto gali ikelt i ta pacia grupe jei nori, tikrai nereikia dar skirt ten atskiras grupes tam. 

velgi jeigu norisi kazkokiu foto kelt konkreciam dalykui tai sukuri tema ir keli ten jau. pats i galerija labai mazai ziuriu bet tiesiog kadangi dabar ji visada pati issokus pries akis tai tik del to pamatau kas ten ka naujo ikelia. cia kaip ir nereikia tokiu atskiru cia dalyku kaip zaidimu pristatymai, kur sukelia video zaidimo. ok tai kuri tema zaidimo ir ten keli, ne ? dabar gaunas zaidimas neturi savo temos bet turi pristatymo video ikelta. ok cool kam to reikia ?

Edited by scalman

Share this post


Link to post
Share on other sites

@scalman jeigu tu kalbi apie žaidimus konkrečius, tada ok, foto ten ir keliam, bet jeigu tai ne žaidimai? Kam kažką dėti į temą, jeigu yra kita tam labiau skirta vieta? Manau nebijokim bandyti kažko naujo. Gi "apšnekėt" konkrečią nuotrauką galerijoje yra daug patogiau nei temoje.

Žaidimas gali neturėti temos, bet bent trailer'į video skiltyje turėt, nematau kur problema tame? Geriau visai nieko neturėt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ok galima plestis svarbu kad nebutu taip kad prikels ten visko tada ko reikia ir ko nelabai. ir svarbu kad nesoktu viskas ant pagrindinio lango bent jau .  velgi forumas lyg ir turi ir off topiniu temu o jei neturi galima visada sukurt. Nes temoj gali bendraut, jei prades i galerija komentuot daugiau nzn ar labai bus gerai. 

 bet galima megint aisku. kazka poluliaresnio gal daugiau pritrauks zmoniu kaip pvz masinos, kaip sakei keliones kokios, tik kad netaptu cia po to snukiaknyge antra kai ateini ir viska keli kas sove i galva pasidalint. nebent to norit. 

nes i zaidimu temas tai tikrai labai mazai kas komentuoja palyginus.  manai kad cia sulauks daugiau demesio temos kurios nesusije su zaidimais kazkuria prasme. 

Edited by scalman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teisingai sakai bei tam visiškai pritariu, tokia mintis ir yra  - "kad netaptu cia po to snukiaknyge antra kai ateini ir viska keli kas sove i galva pasidalint" siekis, kad būtų su saiku, o ne iš eilės 5 vienodi selfiai kur maždaug nufotinau iš karto 5 vdrug, kad jei bus sujudinta, kad būtų atsarginis kadras. :D

Tai priimti ir kiek kitokį turinį, bet, kad jo kiekis ir kokybė būtų protingi. Gi šis moto PLM nuo day 1 buvo. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manau nereikia nieko keisti. Nebent galima suskirstyti į Retro/Naujos konsolės/PC, bet ir tai abejotina. Srautas nėra didelis, o ateity nelabai tikiu, kad jis vėl smarkiai padidėtų kaip senais laikais. Dabar visi feisbukiniai ir instagraminiai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atvirai, nesinaudoju galerija. Jeigu yra noras matyti daugiau akimirku is asmeninio vartotoju gyvenimo. Idek i profilio laukeli Instagram nuoroda, kas nores pasiziures.

FE1-FB61-E-F171-4376-AE62-6628-CD877-D95

Edited by SoulReaver

Share this post


Link to post
Share on other sites

bet is kitos puses gali duot variantu daugiau gal kas pasinaudos. blogiau nebus 

  • Ačiū 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.