suY

Loco Roco megejamas

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Visi, arba beveik visi zhaide loco roco.
Jei nezhaidet... tai pabandykit, nera taip blogai kaip atrodo, loco roco yra unikalus 2d platformeris su idomia valdymo koncepcija ( faktishkai viskas valdoma 2 mygtukais kurie pasuka pasauli i kaire ar i deshine ) ir su graziu prapaishymu/saundtreku, tikrai smagus zhaidimas relaksuj.
Jei kas nemate galit paziureti traileri ( po offtopiku )
Ne į temą


Anyway, bebrowsinant interneta as atradau 3 idomias loco roco demushkes: halloween, christmas ir siaip apie jura :)
tai yra visishkai nauji lygiai, ir jei jus norite bishki sugryzhti i em.... linksmaji ( tikrai nemaciau linksmesnio geimo gyvenime, be Postal II ) loco roco pasauli - parsisiuskite ir enjoy! ( kad paleisti demushkes, reikia isharchyvavus imesti jas i ms0:\PSP\Game folderi ). Man labiausiai patiko halloweenas :))

Visi 3ys failai prisegti!

PS. Ir bishki bonus contento:

pagrindines Roco dainos lyricsai ir karaoke( video pasleptas po offtopiku velgi )
Ne į temą
:) :

Bajumbo moi noi noi jecker

Dabatto bunkergait jun jun

Nora juere-rotto pura-pura petto

Puraret dum dum

Paruranoi noi noi jecker

Dabatto bunkerget tum tum

Ora poerketino bookertan tan-tan-so

Bokertyo kyenturanai mimani unlahood-cha-la

Terra hooki-ra pishi-to diki-ra poody-to

Seni-kidi koseibo

Kokorenkyo kyenturanai mimani unlalhood-cha-la

Terra hooki-ra shishi-sho tusura hajiki yo

christ_mass.zip

teh_sea_demo.zip

Halloween.zip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Loco Roco!! Nerealus žaidimas ^^ Turiu UMD su juo ;] p.s Ačiū, už demūškes ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi toks linksmas zaidimukas... siaip grynai toks atsipalaidavimui

 

 

suy gerai parasei... nemaciau linksmesnio zaidimo uz sita nebent postal2.. nu jis buvo GAN linksmas -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

locoroco ziauriai patiko,ir dabar ji suzaisciau vel,tikrai toks neatsibostantis nors ir perejus vel norisi ji pazaisti,o va patapon ne toks fainas pasirode,pilkesnis tamsesnis su tais knopkiu spaudinejimais,kazkaip ne tas,as laukiau locoroco2 ,o ne tokio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo as galiu pasakyti kad Patapon bet kur nepazaisi ir labai daug laiko i Patapon reikia idet nes kuo tolyn tuo sunkyn ... O Loco-Roco bet kur gali palost smagus zaidimas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas man galetu buti isijungiu si zaidima ir man viskas is pradziu geraj veikia ir taip toliau viskas isijungia kolkas kol nepaspaudziu new game tada rodo tik juoda ekrana ir pastringa psp ir neina isjunkti psp :) tik isemus baterija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tik siunciuosi dabar antra dali , jai kas nori atsisiusti va linkas http://www.megaupload.com/?d=TOO6LOQG

 

 

 

sitas zaidimas mano nuomone pats geriausias ant psp :whistling: grafika originali o ka jau kalbet apie paty zaidimo procesa :P kam zaisti tas visas nesamones su masinom ar kruvinom saudyklem jai gali toki pazaist atsipalaidavimui be jokiu isitempimu ir tt :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tik siunciuosi dabar antra dali , jai kas nori atsisiusti va linkas http://www.megaupload.com/?d=TOO6LOQG

sitas zaidimas mano nuomone pats geriausias ant psp :whistling: grafika originali o ka jau kalbet apie paty zaidimo procesa :P kam zaisti tas visas nesamones su masinom ar kruvinom saudyklem jai gali toki pazaist atsipalaidavimui be jokiu isitempimu ir tt :P

labai geras zaidimas,bet is sito linko man kazko siuncia tik 76mb,daugiau ne,nes siaip tai uzima virs 1gb ta veta kiek radau siustis is kitu trackeriu

bet butinai reiks ismegint,kad ir beta versija bet zaidimas labai orginalus ir idomus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

huh locoroco 2? duokit koki linka i parsisiuntima tik ne megaupload/rapidhsare stylo, torrent geriau. o geriausia tai playmanijos torrent :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.