suY

God Of War: Chains Of Olympus

Rekomenduojami pranešimai

o cia man vienam biski lagina ar ir jums? korta orginali, procas 333MHz dirba... ir lagina :/

 

o siaip zaidimas kol kas geriausias mano matytas ant psp, neskaitant crisis core, kad ir japonisko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia man vienam biski lagina ar ir jums? korta orginali, procas 333MHz dirba... ir lagina :/

 

o siaip zaidimas kol kas geriausias mano matytas ant psp, neskaitant crisis core, kad ir japonisko :D

pas mane perkonvertuotas i cso bet vistiek yra truputis lago nors procas taip pat ant 333mhz eina ir korta orginali :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ISO failas, procas dirba ant defaulto, nes nieko ten nekeiciau ir lago nulis. Korta 2Gb SanDisk. Kiek girdejau SanDisk kortos greitesnes uz originalias Sony, tai matyt del to ir strigineja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ai, dar gali lagint del walpaperio arba nestandartines temos. Jeigu turi uzsidejes koki paveiksliuka kaip walpaperi - nusiimk ir palik tik standartines ikonas su standartinem bangelem.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane SanDisk 4gb ir turiu xmb tema :D o lago tai yra labai nedaug, nekeisiu temos del tiek :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane sandiskas 4 Gb cso lagino ir ant 333 o nespaustas iso vaziuoja puikiausiai ir ant default cpu clock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau pasidares cso... lagino.... reikia GOW'ui ISO :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lagas gali buti del release.Skaiciau,kad tas kur yra PM trackeryje gow yra letesnis nei PSN release.Kiek tiesos nezinau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzstrigau vienoj vietoj - tokiam nedideliam kabrai, kur galima pasikelt i virsu per viena auksta atitruakiant laiptus, virsuje ten yra toks arklys-statula, prie kurio priejus raso kad cia Euros, the east wind. kur ten toliau eit-lipt ar ka daryt?:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.