suY

God Of War: Chains Of Olympus

Rekomenduojami pranešimai

b*****... Gėda xD Nepereinu pirmo boso, kur iššauni į laivą, nušoki žemyn ir toks milžiniškas šuo ar kas ten, nu ždž aš jį daužau, tada į akis grandinę, kartais dar į leteną grandines o tada jis mane numeta ir vėl iš naujo daužyt reikia... Ką daryt?

ziurek ka raso, reikia spausti :( ar :( ar :P ar :P.Ka prasys ta ir spausk :P

 

beje as praejau ant HARD o ne ant easy... nes ant easy net zaidimo nepajausciau :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nervina kai labai norisi žaidimo, o kai gauni ..nepajunti kaip jau baigėsi.. eh.. taip man buvo su Persona 3 :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai jau ivsas zaidimo veiksmas eina. Nepajunti o jau koki bosa nugalejas :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir aš baigiau :D Galas toks įdomus gan, gera istorija :D Filmas geras išeitų :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir aš baigiau :P Galas toks įdomus gan, gera istorija :D Filmas geras išeitų :D

pritariu kad galas geras... :P tik as truputi turejau problemu su tos Deives nugalejimu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu kad galas geras... :D tik as truputi turejau problemu su tos Deives nugalejimu :D

Aha, aš ir, gal tris kartus turėjau tą patį kartot, kol supratau, kad reik ten pašvitint su skydu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kazkaip perejau per kokias ~5 valandas, ir ejau ne ant easy o ant hard. Bet man atrodo cia nera a bad thing, nes jei jus pastebejot priespaskutine lokacija, persefones ten kazkokia pilis jau buvo ganetinai nuobodoka... koridoriai su monstrekais, visishkai vienodi. Visgi gameplay yra gan vienodas ( einam i prieki, isbega monstrekai, uzdauzhom monstrekus, praejimas atsidaro, einam toliau, save/heal, repeat ), o puzzlai tikrai nera sunkus ( palyginus ) su kokiu Resident Evil ar Silent Hill. Jei tokio zhaidimo butu 20val, jis tikrai labai pabostu, ir iki galo as ji praeiciau per kokius 2 menesius. Anyway, kaip girdejau per GDC'08 CAPCOM paskelbe kad bus Devil May Cry for psp :) O ten no offence, bet kombat sistema zymiai krutesne uz gow. Oj, ir dar Resident Evila irgi annoucnino for psp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DMC 4 Life, hm.. na, tai aš padariau išvadą, (nors nežaidžiau) kad GOW yra PoP klonas ;) tai pala, kas pirmiau atsirado ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.