roobzombie

lyginam ds vs. psp

Rekomenduojami pranešimai

dėl skonio nesiginčijama ^_^ turiu DS Lite ir jis man labai patinka. Neprilipo man psp ir viskas, nesvarbu kad jis techniškai pranašesnis už ds. Aš asmeniškai mėgstu visokius mini-games, nes neturiu laiko žaist rimtesnių žaidimų. jei noriu kažko rimtesnio tai imuosi PC arba Wii :P (dabar turbūt prasidės sapaliojimai kad ant Wii geru žaidimų nėra :P )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu ir PSP ir NDS, tai drasiai galiu lygint. PSP turiu jau seniai ir labai juo patenkintas. Dabar dar paemiau NDS tai PSP kuri laika nugule pailset, kol atsizaisiu su NDS -_- tiek PSP tiek NDS turi savu pliusu kaip ir minusu.

 

PSP yra pranasesnis techniskai, solidesnis daiktas, labiau universalus, stipresne multimedija puse, aukstos raiskos filmai, emuliacija senu konsoliu auksto lygio, jei nustimpa baterija zaidziant, gali pasijungt pakroveja, ir test zaidima (jei ta padarai nepraejus daug laiko) NDS nustimpa su visam, tai reik stebet indikatoriu, ir seivintis dazniau. PSP zaidimu grafika yra panasi i PS2, plius galima zaisti PSX zaidimus, kas irgi labai smagu. ir dar eile privalumu, kurie jau buvo isvardinti sen bei ten...

 

NDS turi savo zavesio, zaidimu yra daug 2D, primena man kaip senam geimeriui senus laikus. zaidimai daznai buna sunkesni nei PSP, tas man irgi patinka. NDS tesia daug geru franciziu tokiu kaip castlevania, mario, mario and luigi (tesinys gero GBA zaidimo). gaila kol kas nesugalvota kaip paleist GBA ROM'us, kol kas galima lost tik turint tikra GBA diskete. bet GBA emuliacija eina ant PSP, tai ne beda. dar vienas pliusas touch screen. koki mahjong ar solitaire lost su stylus piestuku nepalyginamai smagiau nei valdant kad ir analogu. baterija NDS islaiko ilgiau nei PSP. bet ir kraunasi ilgiau. zaidimu rom'ai uzima nedaug vietos, maximum 128Mb. 8, 16, 32, 64, 128 - tokie kartridzu dydziau buvo naudojami N64 konsoleje. (del 128 nepamenu, bet 64 tikrai budavo)

 

zodziu reziume, gerai turet ir viena ir kita. Abu savaip idomus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

inpeace-

Yra sugalvota, kaip paleisti GBA rom'us -_- Kokia kortelę turi? Ar išvis ją turi?

NDS maximum 256mb, ant Nintendo 64 viska pavadinimas išduoda ;) 64 bitai, 64mb disketė ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

inpeace-

Yra sugalvota, kaip paleisti GBA rom'us -_- Kokia kortelę turi? Ar išvis ją turi?

NDS maximum 256mb, ant Nintendo 64 viska pavadinimas išduoda ;) 64 bitai, 64mb disketė ;)

ant 256 dar nebuvau uztaikes ;) gal gali koki pasakyt pavadinima. o kortele pas mane kingston microSD 1 Gb, ideta i M3DS Simply adapteri. ar per toki eina pakurt GBA, kad krauti is SLOT-1?

 

dekui uz atsakymus, buvau pamirses kad tu pas mus NDS specas ;)

 

edit:

 

jei galima i PM, kad neofftopint sitoj temoj ;)

Redagavo inpeace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vien paziurejes i specifikacijas negali taip teigti. tik isbandzius suprasi kas geriau ir isbandyti reikia ne po viena zaidima o ivairaus zanro ir po kelis. ds tarkim saudykle valdoma kaip su pele o ne analogu(touch screeno pagalba) ir saudymas tampa tikslesnis, vairavimo zaidimuose galima vaira sukinet su stylusu, super mario zaidimai labai sunkus ir idomus ir dar begalybe privalumu, yra tik vienas minusas-grafika, bet zaist ji netrukdo ir prasciau atrodo 3D zaidimai, o 2D tai prilygsta psp.

Redagavo realsense

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip tik db as atsiduriau kryzkeleje tarp PSP ar NDS :D linkstu prie NDS, nes populeriausia koncole visame pasaulyje, reiskia negali but bloga, skaitinejausi abieju pliusus, minusus, teliko vienas klausimas... Kaip su NDS atrisimu? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.