roobzombie

lyginam ds vs. psp

Rekomenduojami pranešimai

man va dar kartais patinka DS zaidimai ne primena sena gera zilitona su disketem, smagus zaidimai laiko praleidimui ir atsipalaidavimui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet kiti jema ir PSP storą,ir NDS storą.O tarp Lite ir Big PSP valdime skirtumų nematau,

o as matau, labai nepatogu kai astrus krastai remiasi i delna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as matau, labai nepatogu kai astrus krastai remiasi i delna

O ten beveik aštrių kampų nėra,pagrindinai piršrai remiasi i apčia,kurie yra apvalinti,ir nereikia spausti NDSL kaip kokį šun už kaklo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ten beveik aštrių kampų nėra,pagrindinai piršrai remiasi i apčia,kurie yra apvalinti,ir nereikia spausti NDSL kaip kokį šun už kaklo.

man konsole turi but kaip dzoistikas o ne klaviatura

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai ..aš tai manau, kad vistiek PSP geriau, na DS tikrai įdomūs tokie žaidimukai laiko praleidimui, na bet jei kartais norisi kažko "kieto" ir "rimto" tai ant DS nelabai rasi.. o gal.. nu bet tada jau PSP atskuba į pagalbą, beje labai daug ir įdomių game ant psp.

Ždž Sony 4 life.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks čia ir lyginimas, skirtumai labai aiškūs. Nintendo kaip visada su savo perversmais. Šiuo atveju lietimui jautrus antrasis ekranelis. DS pagal pardavimus PSP nugali, be to ant DS eina visi naujausi Mario, kurie kaip kam gali pasirodyti mažvaikiški nors taip nėra. Naujasis Assasins CreeD taip pat pasirodys DS platformai, PSP neturi tiek excliuzyvu, eina tie žaidimai kurie eina ir ant Playstation, ar kartais PC. Norint kažkokios naujos patirties geriau rinktis DS, o norint tokių žaidimų kaip pvz Godfather, kurie pasirodo didžiajai platformų daliai geriau imti PSP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jus cia lyginat cia taspats jai padarytumet wii vs ps3 kekvienas turi savo privalumu bet as rinkaus psp ir nesigailiu... ds zaidimai prisimenant zilitono laikus tai yra sh psp yra rimtesne ir daugiau rimtesniu geimu (tiksliau ds atrodo ir neturi rimtu geimu).. grafika skiriasi ziauriai man pvz ps2 nepatiko visiskai nobodus zaidimai ... pardaviau ir pasiemiau psp tikrai nesigailiu... DS for girls .. joking saip pardavimas ds laimi delto kad jis yra vaikiskesnis ir jausnesniems ir vaikai prisiprasineja ds.. o psp jau ir viresniems o tie ir tiek neperka... taigi ir ds vaikai isijaute palosia palosia sudauzo vel perka ir .. o psp saugomas ir .. o saip rinkites patis abi turi savu pliusu.. beja psp tuom man pranasus kad muzika , filmus ... galim naudotis ir jis patogesnis... na nezinau ds ka ten moka bet nemanau kad ten i ju 32mb memory carda kanors isirasytum

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jus cia lyginat cia taspats jai padarytumet wii vs ps3 kekvienas turi savo privalumu bet as rinkaus psp ir nesigailiu... ds zaidimai prisimenant zilitono laikus tai yra sh psp yra rimtesne ir daugiau rimtesniu geimu (tiksliau ds atrodo ir neturi rimtu geimu).. grafika skiriasi ziauriai man pvz ps2 nepatiko visiskai nobodus zaidimai ... pardaviau ir pasiemiau psp tikrai nesigailiu... DS for girls .. joking saip pardavimas ds laimi delto kad jis yra vaikiskesnis ir jausnesniems ir vaikai prisiprasineja ds.. o psp jau ir viresniems o tie ir tiek neperka... taigi ir ds vaikai isijaute palosia palosia sudauzo vel perka ir .. o psp saugomas ir .. o saip rinkites patis abi turi savu pliusu.. beja psp tuom man pranasus kad muzika , filmus ... galim naudotis ir jis patogesnis... na nezinau ds ka ten moka bet nemanau kad ten i ju 32mb memory carda kanors isirasytum

Nevisiškai pritariu tau toje vietoje kur šneki apie vaikus, sulaužo ir vėl perka ir pan. Juk kai kurie nori labiau arkadinių dar niekur nematytų ir išsisikiriančių žaidimų, arba tiesiog klasikos. Nintendo gamina labai savotiškus gaminius ir kaip matau Lietuvoje nedaug kas juos mėgsta, labai nedaug kas, bet aš visuomet linkęs prie naujos patirties. Be to, ką tu vadini rimtais žaidimais? O jei kaip tu sakei reikia multimedia playerio ir žaidimų viename, geriau PSP.

Redagavo Blast3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nourishing, tikrai kažką susvaigai, kad DS yra tipo "mažiukam" man pasižiūrėjus tavo postą tik ir kyla mintis, kad pats mažiukas esi ir nežaidęs senų klasikinių žaidimų su kuriais kaikurie užaugome. Jeigu DS grafika yra taip sakant su "spraitais" tai nė iš tolo nereiškia, kad jis vaikiškas. Man asmeniškai tokia grafika gana patraukli ir aš per daug nereikalauju tokios "superinės" kaip šiuolaikiniai vaikai tik to ir siekia.

Sutinku, kad Mario tolygu ne vaikiškas, dauguma vyresnių save gerbiančių geimerių dar palošia "Mario" ar kokį "Legend of Zelda" nes tai buvo jų praeitis ir jie vis dar mėgaujasi juos žaisdami.

Taip, ant PSP tikrai gal ir yra rimtesnių game, bet tai juk nereikia nubrėžti tokios linijos kaip: DS - mažiams, PSP - vyresniems.. pff.. čia nesamonė, kiekvienas "portable machine" turi ir rimtesnių ir lengvesnių game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitam forume idomus palyginimai... Ka pirkt PS3, PS2, ar PSone? Tai tu lyginini delninia konsole su DS. Nesamone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tai pritariu , DS , ka tiktai , gali zaisti , filmu nepaziuresi , muzikos nepasiklausysi - vien tik zaidimams (vaikams) , o psp viska gali daryti , cia mano manymu kaip koks delninukas (rimtesniems zmonems) , b et cia jus palyginot krc , tas pats kaip ir ps3 su ps2 , arba tikslaiu kaip ps2 su ps1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blah Blah, bet ir varot, lygina žmogus tai lygina, nereikia kaip mažom mergaitėm kiekvienam iš eilės priekaištauti.

PSP techniškai aišku geresnis, bet DS tai "old-schoolinis" ir vistiek patrauklus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tai pritariu , DS , ka tiktai , gali zaisti , filmu nepaziuresi , muzikos nepasiklausysi - vien tik zaidimams (vaikams) , o psp viska gali daryti , cia mano manymu kaip koks delninukas (rimtesniems zmonems) , b et cia jus palyginot krc , tas pats kaip ir ps3 su ps2 , arba tikslaiu kaip ps2 su ps1

O tu nori pasakyt kad nepiratauji? Jei piratauji ant NDS ir tada filmus pažiurėsi,ir muzikos pasiklausysi,ir homebrew dėsi,ir žaidimus žaisi.O PSP aš vadinčau vaikišku,nes ten lengvesni pop'siniai žaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSP man daug geriau. Duoda daug daugiau malonumo. Ant NDS 99% visu zaidimu yra labai vaikishki, tos visos mario, zelda, ir kitas nintendo meshlas. As kai situs zaidimu vardus skaitau, man vemti norisi. O ant PSP, GTA 2 dalys, goad of war dabar, patapon irgi isejes, dar syphon filter dalys, va cia tai nerealus zaidai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSP man daug geriau. Duoda daug daugiau malonumo. Ant NDS 99% visu zaidimu yra labai vaikishki, tos visos mario, zelda, ir kitas nintendo meshlas. As kai situs zaidimu vardus skaitau, man vemti norisi. O ant PSP, GTA 2 dalys, goad of war dabar, patapon irgi isejes, dar syphon filter dalys, va cia tai nerealus zaidai!

O ant NDS yra Final Fantasty,MP,RE,Contra,Dementium,Castlevania....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.