kiler01

God Of War

koks balas siam zaidimui  

151 narys prabalsavo

  1. 1. as rasau ....

    • 10-9
      102
    • 8-7
      29
    • 6-5
      3
    • 4-3
      1
    • 2-1
      3
    • apie ka mes cia kalbam?
      13


Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

nu tai wa isejo super zaidimas GOD OF WAR... kuri as jau zaidziu is esmes neatsitraukdamas... zaidimas puikus tik kartais igarsinimas nervina kad pvz kiek wiena karta kai soki jis ten inkscioja ;)

 

taigi manau kad tai idomus zaidimas su geru kiekiu ziaurumo. na dar wietom waldymas pvz kai norint atlikt koki weiksma reikia greitai pasukt analoga.. tai tiesiog nervina kai turi mazai HP ir suklysti :P. zaidimas tinkantis bet kam kas megsta gera ziaurumo lygi ;):P;);) ar siaip pavarge nuo darbu nes jis tikrai ne kasdieniskas ir GAN PAPRASTAS (JEIGU EINATE ANT LENGVIAUSIO LYGIO) mano manimu sitas zaidimas kaip ir sakoma yra wienas is geriausiu ant PSP ir kolkas nera nieko kas su juo konkuruotu

 

bet cia tik mano trumpa (o gi norejau prirasyt daugiau ;) ) nuomone o ka manot jus

 

padiskutuokim as prisidesiu pavakari nes turiu reikalu :P

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai galėčiau pasiginčyti su tavo sakiniu, kad "niekas negali su juo konkurtuoti", žinok, daug kas gali ..tikrai daug.

Šis žaidimas nereiškia, kad "geriausias pasaulyje" kaip tu man atrodo galvoji, nes kiekvienas geimeris turi skirtingą skonį tad vieniems šis game gali pasirodyti ypač geras kitiems paskutinis š.

Aš negaliu per daug peikti šio žaidimo, nes nė vienos dalies nelošiau, bet man atrodo tai paprasčiausiai iš principo, man jau atsibodo kaip visi tokie kaip tu sako, kad šitas game geriausias ir jam nėra lygių.

Su juo lengvai galėtų konkuruoti MGS bei SMT serijos, bei kiti žaidimai. Tad per daug neišaukštink jo vien dėl to, kad jis tau labai patinka. (:

 

P.S sakei žaidimas tinka visiems kas "turi nervinių problemų" tai kiek supratau tik atsiprašant psichai gali jį žaisti, arba jis labai sunkus. Na gerai, bet vėliau parašei, kad gali žaisti tie kurie pavargę nuo darbo nori atsipalaiduoti?

Tai kaip čia dabar? Rašai, kad jis sunkus (tipo mažai HP) o vėliau atsipalaidavimui..

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu supranti cia yra zaidimas kur reikia galvot tik keliuose wietose..pvz zaidziau jau gal 1,5h ir buvo gal trys galvosukiai taigi cia nekoks nors smegenis ishgresti zaidimukas... o nervines problemos nebutinai psichines problemos... (nu cia pripazystu mano klaida reikejo patikslint ;) ) nu wa pvz grysti ish mokyklos koki ten dvejeta gaves isijungi ishlieji pykti ant wisu monstru ir ramesnis toliau leidi laika ta prasme ne lygiui pereit o tiesiog pasikapot galima ir dar kai pereini zaidima gauni chalengus taigi ir juos galima daryt ... ta prasme... o siaip tai zaidimas tikrai wertas demesio na sutinku zaidimai kaip ir dievai ( -_- ) turi savo sajungininkus ir priesininkus) patinka ar ne... bet sitas zaidimas WIENAS IS geriausiu (ir gi pasitaisau...e pala as panasiai ir sakiau lygtais)

sunkumas pasireiskia tuo kad pas tave buna wienas smugis iki mirties ,tave puola du milzinai ir dar wienas ten kazkoks i nindze panasus daiktas... wa cia pasireskia sunkioji dalis ;)..

 

na wa mazdaug ishaiskinau tai kas buvo mano priestai nevisiskai ishdestyta?

 

ir beto kokie tie du zaidimai kur tu parasei as pagal sutrumpinimus nelabai gaudaus ;)

 

 

ps labai sorry kad neten tema sukuriau.. uz tai gavau ispejima T_T

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziauriai ziauriai geras geimas, labai itraukiantis, turi gera grafika ir idomu siuzeta man ziauriai patiko! -_- vertinciau 9.9 ;);)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man del ilgumo biski netapiko kad lb trumpas vetinu nuo 7-8

Tai kad lošiat be perstojo tai ir sakot, kad trumpas ;)

Aš jau va, kelintą dieną po 1-2h palošiu ir dar nesimato pabaigos -_-

Redagavo VtV666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu supranti cia yra zaidimas kur reikia galvot tik keliuose wietose..pvz zaidziau jau gal 1,5h ir buvo gal trys galvosukiai taigi cia nekoks nors smegenis ishgresti zaidimukas... o nervines problemos nebutinai psichines problemos... (nu cia pripazystu mano klaida reikejo patikslint <_< ) nu wa pvz grysti ish mokyklos koki ten dvejeta gaves isijungi ishlieji pykti ant wisu monstru ir ramesnis toliau leidi laika ta prasme ne lygiui pereit o tiesiog pasikapot galima ir dar kai pereini zaidima gauni chalengus taigi ir juos galima daryt ... ta prasme... o siaip tai zaidimas tikrai wertas demesio na sutinku zaidimai kaip ir dievai ( :D ) turi savo sajungininkus ir priesininkus) patinka ar ne... bet sitas zaidimas WIENAS IS geriausiu (ir gi pasitaisau...e pala as panasiai ir sakiau lygtais)

sunkumas pasireiskia tuo kad pas tave buna wienas smugis iki mirties ,tave puola du milzinai ir dar wienas ten kazkoks i nindze panasus daiktas... wa cia pasireskia sunkioji dalis :P..

 

na wa mazdaug ishaiskinau tai kas buvo mano priestai nevisiskai ishdestyta?

 

ir beto kokie tie du zaidimai kur tu parasei as pagal sutrumpinimus nelabai gaudaus :P

ps labai sorry kad neten tema sukuriau.. uz tai gavau ispejima T_T

Nu aš tai niekad pykčio neišlieju žaidime, jau geriau fiziškai, bet pagal tavo antrą komentarą dabar jau supratau, kad nelabai sunkus tas game, nors prieš tai rašei, kad .. nu vnž.

Dar tu rašei, kad vienas geriausių tik nereikėjo rašyti, kad nėra jam konkurentų, daug gerų game yra ir tikrai kiekvienas turi savo fanus ir t.t ..tad niekad nebus tokio game kuris būtų lyg koks "dievas" prieš kitus.

 

Nepastebėjau dar, kad rašei, kad čia vienas geriausių game ant "PSP", tai galvojau, kad kalbi ir apie PS2 GOW, tai pasakiau, kad konkuruoti gali iš PS2 geimų: Metal Gear Solid bei Shin Megami Tensei serijos (dominuojančios nesveiku siužetu). Tai vat.

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry blind side bet zinok kai eini ant sunkiausio lygio tik pradzia buna nesunki... o as rasiau mazdaug perejas trecdali zaidimo... dabar krc nzn gal delto kad nesusikaupiu tai ir uzstriges ten ish esmes paciame gale jau ....

 

 

 

ee o kaip jums tasai antras ginklas nu ta gauntlet of zeus....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir neblogas zaidiūmukas, gan idomus ir grafika visai nieko, bet kad trumpokas tai tikrai, per diena galima praeiti ant normal lygio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei nolifinsi prie psp tai ir pereisi pirmu prisedimu :D, šeip skaičiau, kad lošiant be sustojimo per 4-5h galima pereit, aš tai parsisiunčiau vakar ir jau iki paskutinės bosės perėjau :D kaliau ten ją neblogai turbut bučiau laimejęs, bet išsikrovė psp

 

nu va pagaliau perėjau :D visas laikas lošimo 4h 41min

Redagavo Ninja_Deer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats trumpiausias game jaučiu koks tik yra, nors aš pvž Dino Crisis perėjau per kelias val. ..nu bet vistiek labai trumpas, nekenčiu tokių :>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats trumpiausias game jaučiu koks tik yra, nors aš pvž Dino Crisis perėjau per kelias val. ..nu bet vistiek labai trumpas, nekenčiu tokių :>

nu nera jis toks siaubingai trumpas sakyciau... nebent vienu prisedimu puoli praeit, as tai taip po keleta valandu i diena pavarydavau, tai uzteko vos ne savaitei :) na PSP siaip ar taip handheldas, tai manau ner ko noret, kad butu tokio ilgio kaip ant ps2. sakyciau cia kox tai GOW Lite, bet vistiek smagus toks visai, tik sunku atsimint kartais visas kombinacijas, tai issirenki efektyviausias ir ok... dar galeciau pagirt kamera, nes ji daugmaz laiku ir vietoj, sklandus gameplayjus :) zodziu musthave :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu klasuima ten kartais pries didelius monstrus ar kieteesnius kai uzdauzai rodo prie ju galvu tipo paspaust "o" ir paspaudus ten tokia riesta rodyklite ir kol ji issipildo turi kaska su analalogu suspaust? varau as ten kai rodo ta i visas puses sukinu kartais pasiseka bet va db reik 2 is eiles kurmius uzkalt o tento neikertu dalyko. laukiu atsakymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.