Deagle

FlatOut - Head On

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Jau siandien pasirode internete flatout-head on B)

Diskutuojame ir siunciames B)

Siustis

Redagavo Deagle

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Destruction derby ruuulz :D Užkniso mane tie street racingai :D Ir soundtrackas toks visai nieko sakyčiau :D

Redagavo VtV666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip man tokio zandro zaidimai nelabai patinka bet sis nieko visai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia matosi daugiau arkdainis, daugiau tokių game reiktų nes tie visokie "undergroundai" tikrai pradeda atsibosti, ai bet aš šiaip racingų nemėgstu.. na bet galiu pasakyti visai nieko atrodo (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar pabandziau. As irgi kaip Blindside nemegstu racingu, be... sitas tai visai kala i klyna. Vitoj dulkiasiurblio and 4 ratuku vairuoju normalia mashina kuri vaizuoja greitai, suka normaliai, ir ivaziavusi istulpa NUNESHA STULPA K CHORTOVOJ MATERI o ne sustoja kaip per NFS ir kita piguva. Ir + prie to kad galima numushineti stulpus, vasariniu kaviniu staliukus, shezlongus, paruotuviu vitrinas, ir siltnamius (!) tu dar uz tai gauni respecto tashku, nitro ir tt. Chapionship mode'as yra ganetinai nuobodus ir standartinis, nebent gauni nitro uz tai kad buni ore ir dauzhai prieshininkus, o carnage yra za-shy-bis, kaip lenktynes ( su 8 oponentais vaziuoji ratus iki begalybes, arba kol nesibaigia taimeris, uz checkpointus gauni tashkus ir laika, uz bespredelus gauni tashkus ir respecta ), taip ir dauzhynes, kada visas mashinas ikisha i mazha arena ir uzduotis yra pridauzhti kuo daugiau prieshininku. BET labai nuvyle STUNT kuris man nzn, levas iki begalybes , kazkokia "duok su pagaliu per pingvyna kad jis toliau nuskristu" variacija. Ir dar labai uzknisa saundtrekas, kur surinktas pigus emo screamo whatever gandalf new metalas :\

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nors nemėgstu racingų bet kiek žaidžiau man svarbiausias būna soundtrackas.

Tokie žaidimai kaip NFS, SSX ir t.t kur reikia lenktyniauti svarbiausia, kad OST būtų geras ir įkvėptų, bet tu kiek sakei, kad lievokas? Aš prieš metal niek neturiu bet jei ten toks jau "Death Metal" tai jau atsiprašau :)

 

Ai, atrodo toks gana geras, bet vistiek nesudomino, man labiausiai rūpi siužetas per geimą (;

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ten lengvas metalas, alternative, hard rock, post grunge... Šiaip žaidime tai klausosi visai gerai :spam:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://en.wikipedia.org/wiki/FlatOut:_Head...latOut:_Head_On

 

Prasivaiksciok per grupiu wiki: jie pavadinimuose visur rasho kad jie hard rock bet po to viduri straipsniu buna kad "kritikai pozicianuoja grupsa kaip emo screamo post harcore bla bla bullcrap numetall". Atsimenu Flatout 2 buvo Audioslave ir Rob Zombie :spam: ir GTA ost irgiyra 3948234 kartu geriau... nes yra pasirinkimas ka klausyt. Anyway, skonio reikalas.As pvz visishkai neperneshu tokio bekiaushio metaliuko... ir tenka sava muzona fone ijunginet :spam:

 

PS. dar geriau: "....the label has distribution mostly in the Christian music market...". Cia tipo is tos hebros kur sako kad GTA cia serijinio manjako simuliatorius nuo kuriuo daugeja zhmogzhudysciu per 50% tarp gejmeriu, o The Sims yra ishvis neshvankybes virshune, blogiau uz vieshnami

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai geras kolkas man is reicingu psp zaidimu patiko labiausiai. dauzosi masinos smulkiai, gali pamest net rata ir vistiek masina vaziuoja, trasoje gali dauzyti stulpus, vitrinas, skraidyt tramplynais ir t.t beto ir grafika nebloga ir valdymas patogus, o zadimas uzima tik 430mb.... tikrai vertas demesio, neskaitant lievo muzono ir tai kad masinos sugalvotos, galetu buti real firmu modeliai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis žaidimas buvo pats pirmas mano žaidimas ant psp visai geras,linksmas game ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.