no0ne

Kuris čia kiečiausias?

Rekomenduojami pranešimai

As turiu PS2,PSP, PC ir ruosiuosiu pirkti PS3 :) Butu saunu ka prastumti kokiame eBay tik reikia uzsijimti viena diena......Nusipirkau PS2 jau du ar trys metus atgal,bet gal esu prisedes prie jo 5 kartus ir i deze supakavau,nes nepatiko visai taip naujas dezeje ir dar dabar tukso,o nuvertejo jau labai :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu PS2,PSP, PC ir ruosiuosiu pirkti PS3 :) Butu saunu ka prastumti kokiame eBay tik reikia uzsijimti viena diena......Nusipirkau PS2 jau du ar trys metus atgal,bet gal esu prisedes prie jo 5 kartus ir i deze supakavau,nes nepatiko visai taip naujas dezeje ir dar dabar tukso,o nuvertejo jau labai :D:D

Nuo kada PC=konsole?!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labai patiko kad kazkas turi sega 32x ir cd... cia gi shakes! gal kas nors dar turi Apple Pip Pin konsole arba Nintendo Virtual Boy? :)

 

Kas nezino kas tas Sega 32x ir cd gali paziureti linka apie pirma cia o apie antra cia . Ir kaip bonusas Nintendo-"Pile-o-Crap"- Virtual Boy, the very retarded console of the whole world

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ash turiu ps2, xbox360, psp, ir pc nors pc ne konsole bet tj p*..wisi rasho ash ir galiu ;)

shejp dar zhadu koki iphona nusipirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ash turiu ps2, xbox360, psp, ir pc nors pc ne konsole bet tj p*..wisi rasho ash ir galiu :)

shejp dar zhadu koki iphona nusipirkt

Nu jei visi sako tai ir tu nebūk toks lopas ir prikišk tą pc, juk pc ne konsolė lama, tu bent žinai kas tas yra? ir prčm tas iPhonas čia nixuja ne konsolė o kažkoks šudukas (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu PS2,PSP,PS3,PC kolkas daugiau nieko nezadu pirkti :):)

Ne į temą

Nu jo tik dar PSOne nusipirk ir visą kolekciją turėsi. O tas pc nepričiom!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau turiu visa kolekcija tik kad PSX nelosiu jau ir kaskur dezej dar turiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ko cia visi tuos PC kisat? Gi kalba tai kiek supratau apie konsoles eina. . .

 

Robik (senas, rusiskas ZX Spectrum klonas, zaidimai is kaseciu audio kraudavosi. buvo galima programuot paprastas programas. smagus daigtas. mano pirmasis kompiuteris. patikrint ar veikia negaliu nes nebeturiu nei mago tinkamo nei kaseciu)

 

Tetris (namo manymu geriausias hand-held'as :D )

 

Sega Genesis (net nezinau jau veikia ar nebe).

 

PS1 (pats pirmas modelis, net necipuotas, beveik nelostas, vis dar eikia kaip naujas).

 

Sega Dreamcast (pati konsole veikia, tik draugelis sudegino viena detale is imontuoto power suply. vis neatrandu laiko pasikeist).

 

Playstation Portable (geras, bet atsibodes daigtas).

 

XBOX 360 (tiesiog gera konsole ir media centras).

Ne į temą

Tai jei PSP atsibodes, gal parduodi uz pigiai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu: PC, PSP, PS1,PS2,GameBoy advance SP, IR kazkoki nespalvota sena GB

Ne į temą

Aš jau galvoju, kad reik pradėt dėti įspėjimus tokiems lopams kurie PC kiša prie konsolių..

 

By the way, handheld'ai skaitosi konsolėmis? Nu jei taip, tai aš dar turiu 1995 metų (kažkur) supuvusį griozdą Tetrį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

By the way, handheld'ai skaitosi konsolėmis? Nu jei taip, tai aš dar turiu 1995 metų (kažkur) supuvusį griozdą Tetrį.

Skaitosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

blindside tu taip nesinervink, gal PC yra kokia konsole apie kuria mes nezinom pvz Playstation Computer :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.