no0ne

Kuris čia kiečiausias?

Rekomenduojami pranešimai

As seip tai turiu! PSP 3.90 m33-2! PS2!, Xboxa360,Psone! Laptoma, 2PC! Game boy advance! jeje as cia keciauses! jejejejejejejejejejejejejjejejeje :D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Idiotiška ir visiškai beprasmė tema.
Ne į temą

visokiu reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

visokiu reikia.

Ne į temą

o kam gali reiketu tokiu 'totaliai' kvailu temu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu PS2 ir aš tuo didžiuojus, užtenka ir vienos konsolės o ne kaip nesveikam kelias turėti ir vienu metu su jomis žaisti. :_)

(šiaip beprasmė tema, tik norėjau "įsilieti", o šiaip jeigu daugiau nereiškia - kiečiau)

 

One Console 4 Life!

 

Ne į temą

no0one, gera pavizdį rodai, žinosiu kur tokias temas kurt..hehe :) kažkaip dabar man tau respectas -20, kažkaip ne kaip moderas pasirodei ir su tema ir su taisyklių nežinojimu (:
Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

no0one, gera pavizdį rodai, žinosiu kur tokias temas kurt..hehe :) kažkaip dabar man tau respectas -20, kažkaip ne kaip moderas pasirodei ir su tema ir su taisyklių nežinojimu (:
Ne į temą

Na visu pirma,ismok mano nika teisingai parasyt,tada gal ir bus man svarbi tavo nuomone.O siaip as modas dar gal tik 2sav max,ne kaip kiti cia jau daug menesiu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sorry už nick, sakysiu tiesiog "None" nes su tom ..oo..

Nu vnž, tai pala.. tu niekad nebuvęs modas? Aš galvojau, kad PlayManija renka modus kurie jau turi kažkiek patirties, tai sorry, bet dabar sužinojau, kad aš daugiau patirties apie moderavimą turiu nei tu :spam: no offense.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sorry už nick, sakysiu tiesiog "None" nes su tom ..oo..

Nu vnž, tai pala.. tu niekad nebuvęs modas? Aš galvojau, kad PlayManija renka modus kurie jau turi kažkiek patirties, tai sorry, bet dabar sužinojau, kad aš daugiau patirties apie moderavimą turiu nei tu :spam: no offense.

Ne į temą

Nelabai supratau tavo posta.Ar butina but moderatorium kazkur kitur,kad galetum ir cia modint ? svarbu kiek pats visko supranti,ne kiek kartu esi buves modu kazkur ir t.t Modu as pats aisku esu buves ne karta ir ne du.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu PS2 ir aš tuo didžiuojus, užtenka ir vienos konsolės o ne kaip nesveikam kelias turėti ir vienu metu su jomis žaisti. :_)

Ne į temą

e nevaryk as vienu metu klausausi muzikos su psp,susirasyneju skype su pc ir kapoju su ps2 :spam: na bet pagal kriterijus nesu kieciausias :spam:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikejo rasyt tema kokais konsoles turite kuriu dar neparasete, tai nors durniai nesikabinetu db man jiem uzkliuva zmogus nori, zmogus kuria ko cia kabientis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

None, vnž nenoriu pyktis, nesenai esi modas tai gal dar maišai, bet man tik po kolkas respect modui Servilatui, bei adminui Impalter, jie patyrę lol :spam:

 

Robertas, pc ir ps2 dar nieko, bet kam psp? tik muzikai? :spam:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

None, vnž nenoriu pyktis, nesenai esi modas tai gal dar maišai, bet man tik po kolkas respect modui Servilatui, bei adminui Impalter, jie patyrę lol :spam:

 

Robertas, pc ir ps2 dar nieko, bet kam psp? tik muzikai? :spam:

Ne į temą

su psp daugiausia klausausi muzikos ir žiuru klipus ir pnš,nes jis yra mobilus(pvž gamindmas valgi klausaisi muzika).Mažai žaidimu su psp žaidziu nes neradau kokiu nors šedevru.
Redagavo Robertas1994

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.