Shliuzas

Rogue Galaxy

Rekomenduojami pranešimai

Shliuzai, negalvok, kad nėra JRPG fanų, aš kitokių RPG ir nelošiu, vakarietiški sux hard.

 

Lošiau šitą geimą, tikrai įdomus tik gal per daug reikia potionu naudot nes tas hp per kelias sec nuima, arba aš čia toks lama ant lvl ;)

Bet deja, man kaip pastrigo viena vieta taip ir pastrigo, buvau prieš tai pirkęs, vėliau įsirašės visvien ta vieta stringa..eh..

 

man tik nepatiko kad tie veikėjai kažkokie nenormalūs, man priimtiniausi Zegram, Kisala ir Jaster, kiti tai.. šuo? robotas? liliputas lašinukas? dinozauras? i mean .. what the..?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shliuzai, negalvok, kad nėra JRPG fanų, aš kitokių RPG ir nelošiu, vakarietiški sux hard.

 

Lošiau šitą geimą, tikrai įdomus tik gal per daug reikia potionu naudot nes tas hp per kelias sec nuima, arba aš čia toks lama ant lvl :)

Bet deja, man kaip pastrigo viena vieta taip ir pastrigo, buvau prieš tai pirkęs, vėliau įsirašės visvien ta vieta stringa..eh..

 

man tik nepatiko kad tie veikėjai kažkokie nenormalūs, man priimtiniausi Zegram, Kisala ir Jaster, kiti tai.. šuo? robotas? liliputas lašinukas? dinozauras? i mean .. what the..?

nejaugi pastrigo po 7 chapterio,kai reikejo nuzudyt toki juodai balta robota,bet jis buvo per stiprus ir visi pabego s kovos?nejagi sioje vietoje pastrigo? :) nes su dvd-9(atrdo) versija sita sir man buvo...

P.S man tas liliputas-lasiniukas ir jo draugelis kazka primena... :)

Nuotrauka

Redagavo Robertas1994

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygtais ta vieta, nežinau, kažkokioj dykumoj, užpuola tas pusiai juodas veidas pusiau baltas, bet gauni malkų, paskiau rodo paveixliukus kaip jie ten savo laive aiškinasi viską ir sužino apie tas Lion ir t.t tabletes.

 

Agha, tas ilgas ir lasinukas tikrai primena tuos, tik kad tas lasinukas ne robotas, o šiaip kažkokiu neaiškiu rūbu apsivilkęs (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygtais ta vieta, nežinau, kažkokioj dykumoj, užpuola tas pusiai juodas veidas pusiau baltas, bet gauni malkų, paskiau rodo paveixliukus kaip jie ten savo laive aiškinasi viską ir sužino apie tas Lion ir t.t tabletes.

 

Agha, tas ilgas ir lasinukas tikrai primena tuos, tik kad tas lasinukas ne robotas, o šiaip kažkokiu neaiškiu rūbu apsivilkęs (:

jo,jo tiksliai sitoj vietoj...man atrodo ten dvd-9 tik nukirptas iki dvd-5 ir sitoj vietoj pastringa...Nes as skaiciau forumose daug kam ta problema iskilo.Dabar as atsiusnciau Rogue galaxy europai(pries menesi isleistas) ir gal cia nepakibs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aaa, o aš jau galvojau, kad man čia kažkas kompui blogai :) Thx, man, man vėl atsirado viltis.

 

Ne į temą

Per PM parašyk kur gauti tą european versiją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas nors turi/losia si zaidima? Ar visai kas domisi JRPG zaidimais?

turiu bet pastringa kai po su kowos su seed i kelia i laiwa.neleidzia iseit per jokias duris o jei paspaudi trikampi iswis uzstringa.gal kas zn is kur parsisiusti gera pilna wersija zaidimo dvd5 formatu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi būčiau dėkingas jei kas parašytų kur gauti tą gerąją versiją, nes tada būčiau užtikrintas kad veiks ir negadinčiau diskų (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

As jau pries daug menesiu sita zaida praejau. Man jis tikrai patiko. Nu visai idomu buvo. Gerai praleidau laika su siuo ps2 zaidimu. Ji praejes buvau nutares ji dar karta prazaisti ant PS3, aukstesne resoliucija, dar papildomai su officialiu zaidimu gidu. Taip galvojau visas paslaptis atversiu, visus slaptus ginklus, nukausiu visus slaptus bosus (o ju tikrai yra daug!). Bet...kai gavau savo ps3, kazkaip noras praejo vel viska is naujo zaisti...ir tiek pinigu uz ji moketi, plius dar gidas irgi kainuoja...nu tai geriau jau nauja PS3 zaida vietoj sito. Nu matot, as turejau *nemokama* Rogue Galaxy versija. Taigi, nelabai norejau moketi tuos pinigus.

 

Apskritai, zaidimas yra vertas demesio. Vienas is geresniu zaidu ant PS2 jis yra. Mano tokia nuomone butu? Bet ne pats geriausias.

 

iki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas neprašo taškų už gerus darbus, nu bet velniai nematė, žiūrėsim ar veiks (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas neprašo taškų už gerus darbus, nu bet velniai nematė, žiūrėsim ar veiks (:

Ne į temą

jei buciau uploaderis ideciau i torrenta playmanijos,nes vat dabar turiu kompe iso diska o idet nera kaip :/

PS.Veiks 97% :skritulys:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu paimk padaryk kopiją ir man paštu atsiųsk :skritulys: lol joke

Nu bandysim atsisiųst, bet kur tie 3proc. kiti? Tipo tau kartais pastringa? ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu paimk padaryk kopiją ir man paštu atsiųsk :) lol joke

Nu bandysim atsisiųst, bet kur tie 3proc. kiti? Tipo tau kartais pastringa? ;D

man tai tipo nepastringa :skritulys: bet zmoniems kurie turi senas chipo versijas or smth,jauciu kad pastrigs :) Redagavo Robertas1994

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano čipas tikrai žiaurus, bet gal ir ištemps jei niekas nusiskundimų neturėjo :)

Btw, kažkur buvau matęs ir tokią versiją: Rogue Galaxy - Director's Cut. Kuom skirias gal kas žino ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano čipas tikrai žiaurus, bet gal ir ištemps jei niekas nusiskundimų neturėjo :D

Btw, kažkur buvau matęs ir tokią versiją: Rogue Galaxy - Director's Cut. Kuom skirias gal kas žino ?

i DC prideta dialogu nauju,nauji itemai na ir pasaliniai questai(nu kuriu galima nevydkdit)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.