Shliuzas

Rogue Galaxy

Rekomenduojami pranešimai

Ar kas nors turi/losia si zaidima? Ar visai kas domisi JRPG zaidimais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad kitokiu rpg lyg ir neteko man zaisti. pvz. Oblivion ar Kotor nes xbox niekad neturejau. Ir siaip ant PS dominuoja JRPG o vakarietisku labai mazai, o ir tie nestebuklingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei domina JRPG, tai tikrai rekomenduociau Rogue Galaxy , bent jau is paskutiniuju tokio zanro zaidimu sis man paliko didziausia ispudi ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad FF12 dar reikia uzbaigti :)

ir dragon quest 8 :)

FFXII jau senai baigiau, o va prie DQVIII reikes dar grizti, atrodo apie 20h seivas yra :) ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau ta rogue galaxy,na nieko visai,tik kovu sistema visai kitokia,gal panasi i phantasy star,tas irgi dar guli nepaliestas,ir dar daugybe jrpg,kolekcija turiu visu geriausiu jrpg geimu bet dar mazai prie ju pasedziu,neatsiranda laiko,o trumpam tai net neidomu,man tai didziausia ispudi paliko ff12 ir valkyrie profile2,dar .Hack//rebirth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau ta rogue galaxy,na nieko visai,tik kovu sistema visai kitokia,gal panasi i phantasy star,tas irgi dar guli nepaliestas,ir dar daugybe jrpg,kolekcija turiu visu geriausiu jrpg geimu bet dar mazai prie ju pasedziu,neatsiranda laiko,o trumpam tai net neidomu,man tai didziausia ispudi paliko ff12 ir valkyrie profile2,dar .Hack//rebirth

Matau visgi JRPG fanu yra :) ... FFXII man taipat ziauriai patiko, nepaisant ten visokiu trukumu , VP:2 raipat geras, bet jau ten sudetingumo lygis tikrai ne vaikams :) ... Phantasy Star ir .Hack siunciausiu , bet parsisiunte archyvai, kuriu negalejau isarchyvuoti tai tuom ir baigesi ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai visi jrpg labai patinka,pvz shin megami tensei serija,ar xenosaga trilogija,kingdom hearts,romancing saga,breath of fire,shadow hearts,wild arms ,ir kitos nepakartojamos serijos,turiu surinkes visus geriausius jrpg ant ps2,pacius naujausius tai visus beveik,o ir siaip turiu apie 28 jrpg ant ps2 ir visus siunciaus tik geriausius na bent jau man,na retro stiliaus nelabai zaidziu,nes patinka ir grazi grafika,animacija,ne vien siuzetas,na man tai ff12 jokiu minusu neturi,butent tokio ff zaidimo visad norejau,ir gavau,tai ko dar noreti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai visi jrpg labai patinka,pvz shin megami tensei serija,ar xenosaga trilogija,kingdom hearts,romancing saga,breath of fire,shadow hearts,wild arms ,ir kitos nepakartojamos serijos,turiu surinkes visus geriausius jrpg ant ps2,pacius naujausius tai visus beveik,o ir siaip turiu apie 28 jrpg ant ps2 ir visus siunciaus tik geriausius na bent jau man,na retro stiliaus nelabai zaidziu,nes patinka ir grazi grafika,animacija,ne vien siuzetas,na man tai ff12 jokiu minusu neturi,butent tokio ff zaidimo visad norejau,ir gavau,tai ko dar noreti :)

Shin Megami Tensei serija man tikrai patiko, bet ja dar ne visa baigiau , ypac idomus buvo Devil Summoner , Xenosaga tikrai neatsilieka nuo FF , nuostabi kosmine drama, dar atsimenu Xenogears , kuris pagal siuzeta man yra vienas is geriausiu JRPG , as tai suskaiciavau 22 JRPG ant ps2 , na dar neskaitant ps1 zaidimu :) ...

 

FFXII tikrai geras, ypac grafikos stilius kaip is Vagrant Story, mane tas zaidimas prisimenu gerai paveze ... FFXII galejo tureti geresni Esper panaudojima ir veikeju istorijos galejo buti labiau ispletotos, pvz. apie Penelo zaidime ne per daugiausiai tepapasakojo ...

 

Truputi pakeitem tema, ne apie Rogue Galaxy snekam , o apie JRPG :roll: ... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai kad niekas nesneka apie rogue galaxy tai snekam tai kas idomu tiesiog,siaip va butent man ff12 taip ir patiko nes butent panasus i sena gera superhita vagrant story,nzn man jis buvo geriausias rpg ant psone aplamai,va ir dabar ji vel losiu ant psp,labai gerai emuliuoja ji,zaist vienas malonumas,o siaip tai dar ant ps2 galetu kurta da kurt tu zaidimu,tik va tegu nekuria visokiu vidutinybiu nes ju niekas nezaidzia,bent jau as,tai nezaidziu jokiu kitu lenktyniu kai yra GT4,ir kai yra MGS3 negi imsi koki nauja suda lost ,net geda buna paemus naujesni zaidima pamatyt koks š**** palyginus su MGS3,ko nekuria zaidimu toliau,pvz GT4 su 06 metu masinom pvz,kokio naujo Concept,kaip buvo po GT3,ar dar vieno MGS nuotykio,ar kokio vagrant story,ai dar kiek noretume zaidimu ant ps2,silent hill 3 grozybes ir kitu hitu,cia jau visai buvo ne i tema ... 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman , as kuriu nauja tema apie JRPG ... kad i tema butu :) ... Reikia foruma tvarkoj palaikyti ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yei :P loshiam :P jau chapter 5 (tikiuosi ant 8 nepasimausiu).

Geras geimas :P Cell Chadingas labai gerai padarytas :P tikrai atrodo kaip piešta (Loshiau pvz Fatal Fake ar kazkoks tipo mushtynes pagal anime Fate /Stay night na tai ten bishki truksta ... ) :P o dar Bloom'a bando ishimineti :P labai neblogai padarytas. Tiesa .. bishki nepatinka kad kartais tashka A B ir C susieja tik rodykle zemelapyje ... Kuriam galui trenktis i viena dziungliu gala .. paskiuui i kita p[askui vel atgal (su Ice blasterio 'qvestas' turbut absurdo epopeja)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yei :P loshiam :P jau chapter 5 (tikiuosi ant 8 nepasimausiu).

Geras geimas :P Cell Chadingas labai gerai padarytas :P tikrai atrodo kaip piešta (Loshiau pvz Fatal Fake ar kazkoks tipo mushtynes pagal anime Fate /Stay night na tai ten bishki truksta ... ) :P o dar Bloom'a bando ishimineti :P labai neblogai padarytas. Tiesa .. bishki nepatinka kad kartais tashka A B ir C susieja tik rodykle zemelapyje ... Kuriam galui trenktis i viena dziungliu gala .. paskiuui i kita p[askui vel atgal (su Ice blasterio 'qvestas' turbut absurdo epopeja)

Nebutina begioti is vienos map'o puses i kita , galima naudotis teleport'ais ... Beje triple post'as galbut jau perdaug :wink: ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:( na DVD5 mano versija veikai :) atsibasciau beveik prie galo ... bet dieve dieve ... siuzetas tai jau 'orginalesnio' negalejo padaryti

surask kazkiek tai gerosios energijso kamuoliuku, pasigamink ish ju SUPER MEGA ULTIMATE SWORD of goodness, kindess and other nice stuff ir nubegti ir uzmushti 'big bad evil' kuris nori usuvalgyti visata .. sheipsau juks jis EVIL o beto galbut jis alkanas.

trenkiau graju ir nuejau paskaityti knygos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sitas zaidimas yra ir bus vienas geriausiu RPG zaidimu,man sitas zaidimas beveik kaip FFXII,man jis beveik tobulas :) Rekomenduoju ji visiems,nors ir siuzetas kvailas bet vistiek labai idomus zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.