KITT

Xbox'as garsiai skaito kompaktus

Rekomenduojami pranešimai

Jo as pastebejau po fleshinimo tai sukas labai tyliai , net nesigirdi per ausintuvus. Bet ir pvz Oblivion krauna gana ilgai , gal kokiu 10 sek., bet per gameplay lago nebuna. Tikriai leciau suka nes atsimenu pirma kart ijungiau tai ***** uze.

Redagavo Boomer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

todel kad flesino 4x ir tyliai dirba bet ilgiau krauna...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai neflesintas nzn bet kai flesini galima 4x 8x 12x - 8x geriauses variantas :)

Nu čia kaip kam geriausias 8x. Man pvz 12x geriausias - greitai krauna, diskų nebraižo, DVD-ROM'o garsą vos vos girdžiu per geimo garsą, o kai įsižaidžiu tai ir negirdžiu :) Tik ar 12x greitis gerai DVD-ROM'ui? Ar jis greičiau nenusibaigs, nei su 8x greičiu?

Redagavo baltapukis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad jam blogai cia pasirenki pagal save jei nori kad dirbtu tyliai bet ilgau krautu imi 4x, jei garsiai uzstu bet greit krautu 12x , o 8x yra optimaliauses ir garsas gan tylus ir krauna normaliai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi 12x greičiu skaido DVD diskus ir jau pripratau prie šio tokio triukšmo + krovimo greitis tai atperka :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas truksnas kiek esu girdejas nera jau baisiai didelis ir tiesa sakai krovimo greitis atperka... bet man ir 8x gana :lol::o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kam flashinat??

pinigu ant orginalu gejmu neturit ar ka ..?? pas mane wiskas twarkoj nes neflashintas nej ka.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal nevisi milijonieriai kaip tu :D ir nenori orgu pirkt, o gal net live nenori lost ir viskas, visi daro kaip jiems atrodo geriause :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kam flashinat??

pinigu ant orginalu gejmu neturit ar ka ..?? pas mane wiskas twarkoj nes neflashintas nej ka.

siaip as tiek zaidimu turiu kad jei originalus buciau pirkes man butu ~6000lt kainave. taip kad as geriau bana gausiu ir kita konsole nusipirksiu.

o del garso tai mano tyliai dirba, bet zaidziant mass effect kai greit begioji kartais loadina vidury zaidimo, nespeja.

o pas drauga tai is vis neimanoma, toks garsas kaip koki fena ijungtum, konsole sena 2006 metu rudens.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo tavo bus 4x o darugo 12x is tavo pasykymo taip atrodo...

Redagavo Servilatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei greiciau skaito tai ir erroru gali daugiau prisirinkt beskaitydamas. kaip suprqantu letesnis nuskaitymas kokybiskesnis. jei dar diskas pabraizytas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is dalies gal ir taip, bet del sito visiskai tikras neesu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.