gate

Xbox 360 klausimai

Rekomenduojami pranešimai

Nu jau man nemažai prirašėt :D bet va neatsakot į mano klausimą. Ar naudojant prastesnės kokybės diskus nesidėvi lazeris kaip ant PS2? Ar dayg tikimybių kad diskas gali skilti ir "išsitaškyti" XBOX'o DVD-ROM'e?

 

Tai jeigu man baixis tas kažkas kur žaisti per internetą tarkim ane, aš nebegalėsiu siųstis "demo" ir naršyti po XBOX Live, ar visgi galėsiu?

Taip kaip PS2 lazeris tai nesidėvi, bet aišku geriau naudoti kokybiškus DVD. Kad diskas "išsitaškytų" viduj tai dar nesu girdėjęs :D

 

Jei tas kažkas baigsis, tai nebegalėsi nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai baigiasi tas kazkas(Gold),tai negali lost tik zaidimu per intera,o daugiau viskas lieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A nu bent tas gerai kad siųstis galėsiu jei išvis tą "netą" prijungsiu. O naujesnėms tom Consolėms mažesnė tikimybė pasigauti "Ligą" RROD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

120 kartu kalbeta ir mineta jau.ieskokis forume.Naudokis paieska..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku susigaudyti kai vieni vieną "peza", o kiti kitą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hebra, kokias yra galimos XBOX 360 problemos būti?

 

Pvz., siūlo pardavimui, veikiantis, tačiau kas negerai gali būti? Žinau vienintelį dalyką - išbanintas iš XBOX LIVE, taip? Kas dar?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hebra, kokias yra galimos XBOX 360 problemos būti?

 

Pvz., siūlo pardavimui, veikiantis, tačiau kas negerai gali būti? Žinau vienintelį dalyką - išbanintas iš XBOX LIVE, taip? Kas dar?

Gali buti red lights tai perkaisti, gali susidrozti cd romas ir pan... :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man DIMA sakė kad naudoto neapsimoka pirkti nes visi pardavinėja su katik taisytu RROD, kuris gali atsinaujinti po kelių mėnesių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man DIMA sakė kad naudoto neapsimoka pirkti nes visi pardavinėja su katik taisytu RROD, kuris gali atsinaujinti po kelių mėnesių.

Ne į temą

gali ir taip buti... Tikrai patariu pirkti is Edmos, nusipierki ir jokio galvos skausmo, issipakuoji pasijungi ir losi... :) o kaip nusipirksi deveta problemu gali iskilti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tačiau tokius dalykus kaip "red lights", "sudrožtas CD-ROM" galima pastebėti prieš perkant patikrinant XBOX 360, ar ne? O kokie pavojai gali iškilti praėjus kuriam laikui po pirkimo, kažkas to, ko negalima buvo pamatyti prieš perkant? Vat įdomu būtų sužinoti kas ten dėl to taisyto RROD, kokios problemos gali atsirasti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tačiau tokius dalykus kaip "red lights", "sudrožtas CD-ROM" galima pastebėti prieš perkant patikrinant XBOX 360, ar ne? O kokie pavojai gali iškilti praėjus kuriam laikui po pirkimo, kažkas to, ko negalima buvo pamatyti prieš perkant? Vat įdomu būtų sužinoti kas ten dėl to taisyto RROD, kokios problemos gali atsirasti?

Naudotame XBOX galima rasti mano manymu tikrai daug problemų, tačiau yra ir išimčių. Dažniausiai žmonės pardavinėja X'us tam kad atsikratytų pvz.: brokuotų, su rrod arba dar kokia nors bėda. perkant reikia logiškai galvoti. Naujausios consolės turi nedaug galimybių pasigauti RROD jau teko konsultuotis. O jeigu nusipirksi consolę (naudotą) ir po poros mėnesių gausi RROD, tai jau žinok kad esi apgautas, o tokių variantų pasitaiko nemažai. Jau geriau pirk nenaudotą consolę ir bus tau rami galva. nei RROD lys į galvą nei visos kitos bėdos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! buvo tokių temų ir nemažai, bet savoi temoi išsiaiškinsiu geriausiai. Tai kas nepatingėsit brukštelkit sakinį kitą :). Tai va nusprendžiau pagaliau nusipirkti Xbox 360 premium with HDMI. Iškilo daug klausimų.

1. Ar labai jautrus tie X'o DVD ROM'ai?

2. Visur pataria naudotis tik Verbatim diskais, tačiau vieni sako kita, o kiti kitą kad net galvą skauda. Acme diskai atkrenta, baisu net paimti į ranką jau net palenkus skyla. TDK brangu kažkaip netraukia. O kaip Intenso? ir kaina nedidelė ir kokybė sako tikrai gera.

3. Kiek kainuoja pakeisti "suvarytą" xbox'o DVD ROM'ą?

4. Jeigu per Live žaisiu perašytus žaidimus tai gausiu baną, o įmanoma to dalyko išvengti?

5. Jei naršysiu po internetą, bet nežaisiu žaidimų per jį ban'as negrės?

6. Ar reikia mokėti tik už žaidimą internete ar ir už naršimą, siuntimasį...?

7. Jei užklups ban'as, tai jau "ate" intirnetui?

8. Ar tie 65nano metrų procesoriai galingesni už senuosius?

9. Daug elektros energijos ryja xboxas?

10. Ar dažnai pasitaiko kad blogai įsirašo žaidimas?

11. Ar greit pradės leisti HD-DVD diskus su XBOX'o žaidimais?

12. Aš gyvenu Klaipėdoje ir amn yra bėda su "Chipavimu". gal žinote kad kas Klaipėdoje Chip'uoja XBOX'us? Radau vieną žmogų bet sakės kad reikės vežti į Vilnių, o jei apgaus ir nebegrįš su console ? :)

1.yra dauk skirtingu romu ant x360, jei naudosi benq problemu nekils.

2.naudok verbatim ir naujus philipsus.

3.nieks jo nekeice, jei jau jem kaput, restauruoja lazeri arba keice lazeri taip yra daug geriau, nes tas rumas labai susidraugeves su motinine ir kaip ji iskirsi atsiras bedu, ir reikes pasiterliot kol vel juos supazindinsi (su key)

4.imanoma, bet, reikes flesint ji kaiptik atsiras naujas c4evos haks tam rumui (turiu pazystama kuris bano neturi taip elgdamasis jau 1m su biskiu).

5.negres

6. jei noresi gati spiceliu smutkiu tau reikes goldo membershipo, taipogi su juo ir losi. as perku is fis 3 meneiam 75lt (be nuolaidos 78lt)

7. ate, bet yra treciu saliu programos su kuriom palosi (tiesa jos tokios prastos, taip prastai veike)

8.ne, ir niekada nebus ant x360 - nes tada butu diskriminacija ir tt. ir bereikalingas dejimas galingesniu. kam det galingesnius?

9. hmmm,

10. ispradziu taip, vos ne kasantras ,bet daba tai jau nebepasitaiko priklauso nuo: tavo kepiklos fw suderinamumo su programa su kuria kepi, bei disku ir pc veikimo bei resursu.

11.niekada. zaidimus leido in dvd dl ir leis, nera isimciu ir nebus. nerasik kvailysciu.

12.cipuoti nepatartina, daug geriau flesint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

12.cipuoti nepatartina, daug geriau flesint.

Nu kiek aš jau šitoje temoje rašiau kad an flehinti nepavyks! Naujas Consolės moelis. Įdės mikroschemą ir nufleshins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia taip tik vienam modeliui,Hitachi v79.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.