cwekas

Test drive unlimited

Rekomenduojami pranešimai

Nu geimas man tikrai patinka , grafika puse velnio bet pats vazinejimas masinomis tikrai labai fainas, vien variklio griausmas pasiemus shelby gt :D manau jei neturi tikrai verta isirasyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nepatiko jis :) jei nori tokio zandro im Bournout Paradise, nepasigailesi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nepatiko jis :) jei nori tokio zandro im Bournout Paradise, nepasigailesi :D

Nu burnauts tai priesingybe sitam visiskai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Burnaut ir sitas visai kiti stiliai nusisnekejai cia biskuti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nepatiko jis :) jei nori tokio zandro im Bournout Paradise, nepasigailesi :)

 

nea burnuoto nenoriu achju :D

jo zhinau kad test drivas ilgas geimas nes ant psp turiu bet tai galwoju pirkt ant xbox'o tj nzn kaip ir gaila pinigu bshk :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jame namu pirkimas,lenktyniavimas kuriu tikrai daugybe,masinu tikrai nemazai,siaip jis tikrai nepanasus i joki kita racinga,ir tikrai vertas tureti,bent jau ant xbox360,nes grafika tikrai blizga,garsas nuostabus,vien del vaizdo is vidaus verta pralekt,kam patinka muscle carai tai cia tikras perliukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jame namu pirkimas,lenktyniavimas kuriu tikrai daugybe,masinu tikrai nemazai,siaip jis tikrai nepanasus i joki kita racinga,ir tikrai vertas tureti,bent jau ant xbox360,nes grafika tikrai blizga,garsas nuostabus,vien del vaizdo is vidaus verta pralekt,kam patinka muscle carai tai cia tikras perliukas

Sutinku 100% ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu seip ten nevien muscle, muscle ten nei puse masinu nesudaro ;) o valdymas tikrai normalus visai nera labai jau lengvas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu seip ten nevien muscle, muscle ten nei puse masinu nesudaro ;) o valdymas tikrai normalus visai nera labai jau lengvas ;)

na nebutu muscle caru,zaidimas prarastu manau puse savo vertes,nes siaip man bent jau tai maloniausia su kokia muscle caru lekt greitkeliu klausant radija su vaizdu is vidaus,va to tai kituose zaidimuose tikrai nera,o be sito tai valdymas gana geras kol nesuki staigiu posukiu,siaip tikrai vertas demesio zaidimas,bet lengvas tikrai nera ir pinigai nesimeto,taigi pries perkant kazka reikia labai gerai apgalvot kokios klases reikia masinos,kad su ja kazka laimetum o ne tik kad nusipirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip as seip ir visada is vidaus vazineju, manau mano kita imvesticija bus xboxo vairas nes yra tikrai superemiu nelktyniu, o sita vienas is ju, tiesa sakai kad prarastu puse vaizdo be muscle, bet kam muscle nepatinka tj be exotic car jei nebutu prarastu puse vaizdo cia kaip pasakius visime pagal skoni man pvz patinka visokios priklauso nuo nuotaikos ;) o seip manau temos autoriaus sitas geimas tikrai nepakenktu i r nieko blogu nepadarytu tavo kolekcijai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

test drive

sveiki gal kas zino kaip pakeiti valdyma test drive ulimate, nes sio zaidimo valdymas su rutuliuku mane nervina, as neprates, pas mane ps 2 sipuotas ir kompaktas neorginalus, tai gal delto neina pakeisti valdymo. idomu gal kas turi orginala, kaip veikia jiems. svarstau jei neina tai gal ta zaidima mesti per tvora :thumbsup4:)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.