ps2_fan

kas geriau:gt4 ar nfs dalys,ar toca race driver 3?

Rekomenduojami pranešimai

Jauciu, kad cia niekas nebuvo zaides TRD3... tai ir nebandykit...š**** ten.

O Midnight Club 3 - tai irgi nerealus geimas.

Na Toca 3 turiu ir zaidziau aisku,visai patiko jei ilgiau pasitreniruoji,bet pas mane jis labai stringa ties loadingais kazko,tai nezaidziu,o siaip tai yra dar Toca 2006 ant psp tai irgi kaip ir 3 dalis panasu,bet vistiek kad ir ka jie kurtu,nieks neprilygsta GT serijai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na teko TRD3 zaist, siap patiko labai DTM lenktynes, bet pats zaidimas nesuzavejo, bet ta visas "geimplejus"..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip pirmenybe skiriu gt4 del realistiskumo nes as kjp buvau pripratintas nuo mazu dienu prie nfs tj gt4 valdimas pasirode nesweikas bet po kiek laiko supratau kad tai real driving simulator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai labiau patinka GT4, bet manau, kad NFS yra geresnis už GT4 ;) Čia tiesiog mano tokia nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai labiau patinka GT4, bet manau, kad NFS yra geresnis už GT4 ;) Čia tiesiog mano tokia nuomonė.

mano tai nuomone visi racingai yra geri,kodel reikia rinktis viena,visus reikia turet,ir net ik situos,dar yra geru racingu,kiekvienas tinka atitinkamai nuotaikai,bet siaip tai GT4 apskritai geriausias,nfs isvis nezaidziu,dar palosiu flatout2,ten geriausi masinu pazedimai matyti ant ps2 isvis nerealu,ir grafika labai gera,kam turet vienas lenktynes jei gali turet visas geriausias,ar taip sunku parsisiust

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As zaides visu cia pateiktus zaidimus ,tai didziausia ispudi paliko NFS underground2(ypac dragas) ir NFS:porsche unleashead(ar kaip jis ten).Esu taip pat zaides GT4 ir nepatiko tai kad nera zalos faktoriaus,manai kad vaziuoji su kokiu nesunaikinamu buldozeriu :).as irgi zaides toca race driver 3 bet patiko tik jegiskas zalos faktorius ir daug autoboliu rusiu,o seip zaidimas buvo nealabai idomus,taigi geriausiu isrinkciau NFS "senaja" serija iki kokiu 2000-2002 metu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.