zerodanis

Del PS3 strigimo

Rekomenduojami pranešimai

O žiūrėkit, pastebėjau vieną dalyką. Po Assassin'S Creed patcho įrašymo, vaizdas pasidarė labai blyškus, beveik neįmanoma lošt. Prieš patchą vaizdas buvo ryškus ir labai detalus, dabar išvis nesamonė...Kame čia yra? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu pasakyti tik tai kad ant xbox 360 stabde assassins creed ir daug kitu zaidimu,DAUG,nu o ps3 tik oblivion lagino vietomis,ir beje half life 2 orange box stabdo ant ps3 laaabai,bet cia zaidiams padarytas su bugais,beje is kur siustis tuos updaitus?koks pats naujausias??ka jie duoda?:)

Redagavo Tomecko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra cooleriai pirkt dedas ant ps3 tik nezinau ar yra is ju kokia nauda ;) man tai Oblivion yra nuluzes keleta kartu o seip drakes fortune labai pujkiai praejau as ji 2 kartus nei karto nestrigo ir net nelagino 60 gb versija pas mane ;) Blacksite baisiai blogai portintas games toks jau bugu pilnas baisu kartais pakimba ir kaba bet weliau atsigauna ir toliau wejkia :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:start: zinau ta beda man irgi stringa :throw: assasins creed 3 manau gal ce del gerumo zaidimo nes kiti zaidimai man nestringa dabar bijau pirkti zaidimus kaip far cry 3 , tomb raider .... nes galvoju kad striks ir bus nemalonu zaisti .

 

 

manau kad jie pagerina zaidomo grafika ir pwz jei ira online rezimas duoda daugiau mapu ir visokio kito.....

 

Ne į temą

Kita kart kai atsakinesi i tema pasiziurek i paskutinio komentaro data...nemanau,kad tam zmogeliui tavo atsakymas aktualus praejus 5 metams...
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.