blindside

Xenosaga Series

Rekomenduojami pranešimai

Xenosaga I+II

Xenosaga I+II

  • Platformos

    • Nintendo DS
  • Kūrėjas

    • Monolith Software, Inc.
  • Leidėjas

    • Namco
  • Temos

    • Sci-Fi
    • Cyberpunk
  • Išleidimo data


  • Apie žaidimą

    Xenosaga I+II is a Nintendo DS re-imagining of the original Xenosaga titles released on the Playstation 2. Wholly redesigned in a sprite and anime style, it covers the major plot points of both titles.

Xenosaga I+II

Apie žaidimą

Xenosaga I+II is a Nintendo DS re-imagining of the original Xenosaga titles released on the Playstation 2. Wholly redesigned in a sprite and anime style, it covers the major plot points of both titles.

Aprašymas

Overview

Xenosaga I+II is a Nintendo DS compilation and remake of the first two episodes of the PlayStation 2 Xenosaga trilogy; Der Wille zur Macht and Jenseits von Gut und Bose. Despite Namco having localized both PS2 titles for North America, this DS remake was never released outside of Japan.

Nuotraukos


Xenosaga. Turbūt apie šį žaidimą yra girdėjęs ne vienas bent jrpg prijaučiantis žmogus.

Xenosaga serijos jau dabar gana senokos ir driekiasi nuo senų PSOne laikų, tik tada žaidimas buvo vadinamas XenoGears ir žaidėjų auditorijai jis labai patiko.

Tad nė nedvėjavę kurėjai ėmesi kurti naujo "installment" pavadinimu Xenosaga kurį sudaro iš viso trys dalys, pasakojančios tą pačią istoriją ir kiekviena dalis yra krūva naujovių, ne kaip .hack//G.U kur pagrinde tik istorija vystosi.

Jūs valdote merginą vardu Shion kuri dirba Vector kompanijai. Pasaulį užvaldė vadinami monstrai "Gnosis" kuriuos "piktasis" daktaras Joachim Mizrahi paleido į laisvę norėdamas pasiekti savo tikslų. Jis "pradangino" planetą Miltia ir po pasaulį pasklido ši naujiena žinoma kaip "Miltian Conflict", bet prof.Joachim pasiekė ir savo tikslų, nes paslepė nuo blogų rankų žmonių labiausiai norimą artefaktą "Zohar". Ir taip įsukta į karo sūkurį dėl artefakto "Zohar", Shion nelieka nieko kitko kaip pačiai kovoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xenosaga serija puiki , daug darbo ir sirdies ideta i si zaidima , kas jos nezaide negali saves skaityti jrpg fanu . Asmeniskai

man Xenogears labiau patiko , sis zaidimas turejo geriausia siuzeta is visu man zaistu jrpg. Kas dar nezaidete Xenosaga ar Xenogears tikrai patariu zaiskit , nepasigailesit .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eilinį kartą tik j-rpg kompanionas Shliuzas atrašo į kokią JRPG temą :)

 

Aš pats gailiuosi, kad pvž nežaidžiau XenoGears PSOne laikais, nes dabar parsisiuntus mane nelabai sudomina, o jei parsisiunčiu senai žaistą Chrono Cross tai man jis vis dar toks pats magiškas būna.. tokia nostalgija, tad manau jei žmonės ir turi XenoGears pagarbos tai tik nebent iš PSOne laikų.

 

Dabar einu Xenosaga Episode II, ir truputį nusivyliau.. žaidimas man toks "neužbaigtas" atrodo, grafika truputį medinė..bet visa tai atsipirks kai daeisiu iki Episode III, ten tai tikra magija. ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu tureti bent viena pasnekova jrpg tema :o Blindside , tikrai patariu pazaisti Xenogears , nors grafika ir pasenusi pagal dabartinius standartus , bet pats zaidimas labai itraukiantis ir idomus , jei patiko Xenosaga patiks ir Xenogears. Beje Xenosaga II mano manymu buvo prasciausia is visos serijos , labiausiai subalansuota III dalis , bet man labiausiai istrigo I-oji .

 

P.S. Blindside , siulyciau ant avatar'o ir sig'o uzsideti 1px juoda remeli , tikrai atrodys geriau :P

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man irgi patinka jrpg tiksliau vien juos dbr ir zaidziu. o kiek zinau reik dar xenosaga vokiska kazkok izaist ten pirma dalis taip?? nes nuo 3 daies pradet neapsimoka ??/ ar cia kaip FF dalys??

Redagavo Axis122

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu tureti bent viena pasnekova jrpg tema :o Blindside , tikrai patariu pazaisti Xenogears , nors grafika ir pasenusi pagal dabartinius standartus , bet pats zaidimas labai itraukiantis ir idomus , jei patiko Xenosaga patiks ir Xenogears. Beje Xenosaga II mano manymu buvo prasciausia is visos serijos , labiausiai subalansuota III dalis , bet man labiausiai istrigo I-oji .

 

P.S. Blindside , siulyciau ant avatar'o ir sig'o uzsideti 1px juoda remeli , tikrai atrodys geriau :P

Na, taipogi ir man malonu rasti bendraminčių, senai žaidžiu tuos jrpg ir esup patenkintas nes tai geriausias žanras (man).

Na Xenosaga Episode II tai tikrai gana prastoka .. iš pradžių visai normaliai pasirodė, bet šiaip ėjau vien dėl to, kad III norėjau pabandyt, ta II kažkokia neužbaigta jaučias.. net nesinori tų "optional boss" eiti.

 

Su rėmeliais pasvarstysiu :P

 

 

na man irgi patinka jrpg tiksliau vien juos dbr ir zaidziu. o kiek zinau reik dar xenosaga vokiska kazkok izaist ten pirma dalis taip?? nes nuo 3 daies pradet neapsimoka ??/ ar cia kaip FF dalys??

Ne kaip FF. Niekas tau nesako nuo III pradėt. Nuo I iki III varyk ir viskas - pasimėgauk I, iškęsk II ir mėgaukis toliau III ;)

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks ir man kada prisest prie sitos serijos,meginau 1,3 dalis tai nu labai patiko tai ka spejau pamatyt ir suprast,aplamai ps2 vis dar egzistuoja pas zmones butent del jrpg zaidimu mano manymu,na nes dauguma jei viskas buna pereita visi tie hitai,tai rpg dar buna ka zaisti tikrai,nes tame ps2 yra geriausias,pats pasijungiau nesenai ps2 per pc kad palost pamirstus zaidimus,o butent jrpg,kas nuo senu laiku ziauriai patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu I pabandęs ir net neperėjęs ėmei dar iškart III, kiek supratau, scalman?

Aš tai asmeniškai pirmą dalį parsisiuntęs nė vieno video apie Xenosaga nežiūrėjau. Ir eidamas pirmą dalį net nesinorėjo žiūrėti įvairių video kaip atrodo kitos dalys. Ir esu tuo patenkintas, nes nieko nežinojęs apie Episode III uždėjęs tikrai nustebau .. pateisino mano lūkesčius ... tikrai galiu pasaskyti, kad III dalis labiausiai "subrendusi" iš visų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu I pabandęs ir net neperėjęs ėmei dar iškart III, kiek supratau, scalman?

Aš tai asmeniškai pirmą dalį parsisiuntęs nė vieno video apie Xenosaga nežiūrėjau. Ir eidamas pirmą dalį net nesinorėjo žiūrėti įvairių video kaip atrodo kitos dalys. Ir esu tuo patenkintas, nes nieko nežinojęs apie Episode III uždėjęs tikrai nustebau .. pateisino mano lūkesčius ... tikrai galiu pasaskyti, kad III dalis labiausiai "subrendusi" iš visų.

as tik bandziau zaidimus kai issikepu visada pabandau kaip veikia,o va prie sitos serijos dar neprisedau visai,nes tu jrpg ant ps2 tiek yra kad ... ,tik va man x360 grafika ne kiek nesumenkina ps2 nei grafikos nei noro zaisti,o zaidimu turiu dar tiek nezaistu kad ps3 dar nenoriu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tik bandziau zaidimus kai issikepu visada pabandau kaip veikia,o va prie sitos serijos dar neprisedau visai,nes tu jrpg ant ps2 tiek yra kad ... ,tik va man x360 grafika ne kiek nesumenkina ps2 nei grafikos nei noro zaisti,o zaidimu turiu dar tiek nezaistu kad ps3 dar nenoriu :rolleyes:

Na, okei, aš irgi taip dažnai darau, tik aš niekad nedarau taip, kad jei kokiam jrpg kelios dalys yra, tai paemu iškarto pirmą ir paskutinę bandyt, jokio įdomumo tada ..ai, nu arba tu tik pažiūrėdavai ar užkrauna.. nebent taip :)

 

Sėsk tu prie tos serijos nedvejodamas, kaip dar gali palikt dulkėt spintelėj ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zianu kad istorija tirkai gera bet niekaip neuzkabino manes pirma dalis gal reikeejo ilgiau pazaist un nez gal kada vel prisesiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dalis tokia savotiška yra, bet 3 tai išvis nereali ..šiaip Xenosaga siužetas po kolkas pats sudėtingiausias kokį esu matęs per JRPG, tiek daug "terminų", kad net enciklopedija padarė.. xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hehe, teisingai. Siųskitės! Siųskitės jrpg! Buahaha... ahem.. sorry. :rolleyes:

 

Beje, kas nemokat anglų kalbos tam nepatarčiau siųstis bent jau 3 dalį nes ten jau nieko nebesuprasti, aš pats vos suprantu, bet jeigu jums siužetas nerūpi tai tiek to.. :>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai man tai svarbu zais siuzetas seip rupi viska skaitau viska ziuriu bet kad jai buna japoniskai tai neproblema losiu sau ir nieko :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.