hdbitas

xbox 360 is uk

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Siandien gavau xbox 360 is UK. Ir iskilo problemele :o Laidas tik angliskas variantas, ner lietuvisko (europinio). Kokiu veiksmu imtis? Kiek man tai kainuos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nueik i elektronikos prekiu parduotuve ir sakyk kad reikia 'perihadniko' is uk antgalio i lt antgali.Kainuos pora litu :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o vilniuje kiek suprantu yra tik vienas meistras kuris nuflasintu mano konsole...

ne tikrai ne vienas, daug ju yra.Bet patariu nesti Dimai.Paieskok per skelbiu.lt tu meistru, bet vis del to nesk Dimai ir ramu bus :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Dima už 160 Lt padarė. Gariūnuose dar yra meistrų, Mindaugas neblogas bičas, kažkada klausiau, sakė 150 Lt. Bet dar turbūt nuo DVD-ROM'o priklauso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tau bus Hitachi v79 ar kazkaip panasiai...dabar visos konsoles su tuo drive eina. Kaina jo, apie 200lt, nes ne taip paprastai kaip senieji flashinasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo man toks klausimelis... kokia garantija kad cipuojant (nes kiek suprantu konsole reiks palikti) nebus pakeistas konsoles turinys? na naujos dalys sukeistos senomis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo man toks klausimelis... kokia garantija kad cipuojant (nes kiek suprantu konsole reiks palikti) nebus pakeistas konsoles turinys? na naujos dalys sukeistos senomis ;)

ziurek kam nesi tvarkyt.Jei nunesi kur nors i turgu,tai kita diena atejes pasiimt gali net ir neberast tu meistru. O jei duosi kokiam zinomesniam meistrui,tai abejoju ar jis darys tokias nesamones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjimas kainuoj nedaug, į 20lt turėtum sutilpt ;D O dėl flashinimo nešk Dimai ar Edmai ir nestums ragų tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.