razilxas

Nera spalvu ant PS3 demuskiu

Rekomenduojami pranešimai

Kodel pas mane nera spalvu ant GT5 Demo, Sega Tennis ar kaskas tokio. Kai as ijungiu geima atrodytu kad butu kas nors istraukes ir ikises PS3 laida ir tada pasileidzia nespalvotai. Ar imanoma tai panaikint ? Telikas senas kineskopinis bet rodo gerai. Kas galetu buti ?

Ne į temą

P.S ar eina kaip nors ijungt subtitrus ant filmo kuris yra idetas i flash rakta? jeigu eina tai kokio formato subtitrus skaito ?
Redagavo razilxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi su kai kuriais game taip yra :) tai telikas nepalaiko spalvu :) ntsc( na bent jau pas mane :) as nusipirkau PAL converter'i uz 15 lt ir daba viskas rodo spalvotai :)

 

 

 

arba telika pakeisk :)

Redagavo Tomis288

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur tu ta pal konverteri pirkai ir kaip jis atrodo ? o pvz nebutu man kad be spalvu jeigu nusipirkciau gran turismo 5 prologue ? kaskokia rizika taigi yra :D daba bus baisu zaidus pirkt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane su senu TV ta pati problema ant PSone :D Verkt norejos, kai Driver 2 pradejo rodyti nespalvotai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur tu ta pal konverteri pirkai ir kaip jis atrodo ? o pvz nebutu man kad be spalvu jeigu nusipirkciau gran turismo 5 prologue ? kaskokia rizika taigi yra :D daba bus baisu zaidus pirkt :D

greiciausiai kad rodis nespalvotai jeigu zaidima nusipirksi is USA/JP/CA ;]] ir jeigu tavo telikas tikrai nepalaiko ntsc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rodo kad palaiko bet is tikro ne. Ant PS2 is amerikos irgi taip buvo tik kad retkarciais rodydavo spalvotai :) bet ilgai nerodydavo o siunciausi tai tikrai is USA store.

Ne į temą

ar verta regintis EU PS Store? ar daug ten zaidimu ? Bus GT5 Demo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rodo kad palaiko bet is tikro ne. Ant PS2 is amerikos irgi taip buvo tik kad retkarciais rodydavo spalvotai :) bet ilgai nerodydavo o siunciausi tai tikrai is USA store.

Ne į temą

ar verta regintis EU PS Store? ar daug ten zaidimu ? Bus GT5 Demo ?

bus viskas praktiskai taspats tik ant us greiciau iseina :) keliom dienom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur tu ta pal konverteri pirkai ir kaip jis atrodo ? o pvz nebutu man kad be spalvu jeigu nusipirkciau gran turismo 5 prologue ? kaskokia rizika taigi yra :D daba bus baisu zaidus pirkt :D

 

 

Gariunuose jei tokius zinai :D turgus :D 10 ar 15 lt kainavo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.