T-N-Z

x360 del televizoriaus

Rekomenduojami pranešimai

sveiki , turiu klausima zadu pirk xboxa360 , ar televizorius geras labai svarbus ? pas mane paprastas tv samsungas , grafika man ner dalykas #1 , bet tai kokios problemos gali but jei telikas ne HD ar koks ten ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus gerai ;] Junk prie moniko jei turi LCD. Bet pakanka žinok ir paprasto TV, jei nelygini aišku. Jei apsistatytum paprastą ior LCD ir pradėtum lygint tada š būtų. Aš kai turėjau niekad LCD nematęs tai ant paprasto afigenai buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali zaist ir ant tv, bet kai bus smulkus zemelapis zaidime, ar koks kryziukas ant saudykliu, tai gali but problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu toky samsunga tai gerai rodo ant dvd tik tv rado tai lievai nes per paprasta antena pajunktas nors as nezianau kaip labai geras rodo ait tik nezinau ar cia nat viso placiaekranaiu ar ne nes rodo tai suplota vaizda nors pasidai zoom tai nesimato virsaus dalis ir apacios ar taip ant visu buna?

kai nusipirksiu tai turetu man gerai losti nes toks tv dar 5.1 namu kinas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

S serija. š****. Kažkur masa rašė apie serijas. O šeip pigu labai markt.lt [pats iš ten ėmiau]. Per 1000lt pigiau nei kokiam fortake ar šmortake :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali zaist ir ant tv, bet kai bus smulkus zemelapis zaidime, ar koks kryziukas ant saudykliu, tai gali but problemu

na pas mane tv ekranas pakankamai didelis , o jei pvz ziuriu koki video per dvd ne per visa ekrana , eina priartint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane tv ekranas pakankamai didelis , o jei pvz ziuriu koki video per dvd ne per visa ekrana , eina priartint

Pas mane TV 72cm buvo. Dead rising lošt praktiškai neįmanoma buvo. :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane TV 72cm buvo. Dead rising lošt praktiškai neįmanoma buvo. :mellow:

mano monitorius mazesnis nei tv , bet jei sujugciau su xbox tada viskas geriau eitu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

S serija. š****. Kažkur masa rašė apie serijas. O šeip pigu labai markt.lt [pats iš ten ėmiau]. Per 1000lt pigiau nei kokiam fortake ar šmortake :mellow:

 

vienintelis fortako PUSLAPIO trukumas yra tai kad jis nesenai perdarytas ir dar pilnai informacija nesudeta..

ir beto nevaryk ant fortako jauciu tik dabar apie tokia parduotuve ishvis suzinojai :lol:

 

tai wa... beto gal galetum numest linka i ta guida apie klases teliku

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.