Liuksasas

XBL ban'as. Paaiškinkite.

Rekomenduojami pranešimai

1.Turiu čipuotą xbox'ą. Norėjau paklausti, ar jeigu žaisčiau Xlive orginalų žaidimą, taipogi gaučiau ban'ą vien dėlto, kad konsolė čipuotą?

 

2. Turiu Zebra tą vadinamą LAN inetrnetą, kur vedžioja po daugiabučius, šviesolaidinį tipo. Nėra jokio modemo, nieko, tik laidas nuleistas. Ar man jungs Xlive internetą, ar reikia kažkokio papildomo komponento kaip routeris?

 

3.Ar man išviso pasimoka jungtis XBL su čipuota konsole ir vargti?

 

 

Dėkui už atsakymus.

Redagavo Liuksasas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Turiu čipuotą xbox'ą. Norėjau paklausti, ar jeigu žaisčiau Xlive orginalų žaidimą, taipogi gaučiau ban'ą vien dėlto, kad konsolė čipuotą?

 

2. Turiu Zebra tą vadinamą LAN inetrnetą, kur vedžioja po daugiabučius, šviesolaidinį tipo. Nėra jokio modemo, nieko, tik laidas nuleistas. Ar man jungs Xlive internetą, ar reikia kažkokio papildomo komponento kaip routeris?

Dėkui už atsakymus.

1. su orginaliu geimu nemanau kad gausi bana.

2. Tau reikia arba ruterio arba 2 tinklo plokstes :lol:

3.taip apsimoka, smagu pazaisti

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Turiu čipuotą xbox'ą. Norėjau paklausti, ar jeigu žaisčiau Xlive orginalų žaidimą, taipogi gaučiau ban'ą vien dėlto, kad konsolė čipuotą?

 

2. Turiu Zebra tą vadinamą LAN inetrnetą, kur vedžioja po daugiabučius, šviesolaidinį tipo. Nėra jokio modemo, nieko, tik laidas nuleistas. Ar man jungs Xlive internetą, ar reikia kažkokio papildomo komponento kaip routeris?

 

3.Ar man išviso pasimoka jungtis XBL su čipuota konsole ir vargti?

Dėkui už atsakymus.

1.Gausi visviena , jei pamatys kad lošei piratinį geimą.

2.Gali MAC adresą nukopinti iš tinklo plokštės i boxą ir internetas veiks ant boxo arba ant PC .

3 .Junktis tai labai apsimoka , ir neikiek nesunku , nes Live nuostabus dalykas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu nusiperku Halo 3 orignalų, tai galiu be baimės pirkti routerį ir bandyti jungtis netą? :lol:

taip gali :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Gausi visviena , jei pamatys kad lošei piratinį geimą.

2.Gali MAC adresą nukopinti iš tinklo plokštės i boxą ir internetas veiks ant boxo arba ant PC .

3 .Junktis tai labai apsimoka , ir neikiek nesunku , nes Live nuostabus dalykas :lol:

O jeigu nukopijuosiu tą MAC adresą, tai man router'io nebereikės, ar tai itk procedūros dalis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu nukopijuosiu tą MAC adresą, tai man router'io nebereikės, ar tai itk procedūros dalis?

routerio nereiktu bet tu galetum tuo paciu metu naudotis interu tik su vienu irenginiu.Kai su pc butum intere xbox'as butu be intero, o kai su xbox'u sedetum intere pc liktu be intero.Geriausias ir pigiausias variantas yra nusipirkti antra tinklo plokste :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vienas dalykas jeigu kaip tu rasai pas tave konsole cipuota, o ne flesinta tj tu orgus su cipuota gali lost be baimes live bet jau pirato live net nebandyk, o orgus gali lost be jokios baimes bet cia zinoma jei cipuota o pvz jeigu konsole buna flesinta yra vienoda tikimybe kad ban gausi tiek su orgu tiek su ban.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.