blindside

Iron Man

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

 

Kūrėjai: SEGA

Žanras: Action

Išleidimo Data: 05/02/2008

Platformos: XBOX360, PS3, PS2, PSP, WII, DS.

----------------------------------------------------------------------------

Dar vienas žaidimas, kurio temą aš kuriu ne dėl to, kad jis man patinka, tik dėl to, kad šiaip nebuvo tokios temos ir šiaip norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie dar vieną "filmas-žaidimas" projektą.

Neseniai išėjo Iron Man filmas (ar dar neišėjo tiksliai nežinau) ir kaip visada žmonės griebėsi sukurti žaidimą, kadangi šis numirėlis "super-herojus" prisikėlė iš kapo.

Apskritai šiomis dienomis kažkas keisto vyksta, seni herojai prisikelia dar vienam žygiui kaip: Rambo, Rocky, Die Hard, TMNT ir dabar jau Iron Man (jau net girdėjau, kad planuoja sukurti naują filmą pagal Ghostbusters, dieve apsaugok nuo žaidimo)

 

Trailer:

 

Kokie įspūdžiai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

jau net girdėjau, kad planuoja sukurti naują filmą pagal Ghostbusters, dieve apsaugok nuo žaidimo)

Deja, kuria ir zaidima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mačiau xbox 360, tai nelabai sužavėjo, šaudai gaudai ir tiek...

Ne į temą

Užtat Black sabbath - Iron man tai gera daina :)
Redagavo VtV666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jauciu bus dar wienas bandymas nusiplest pinigio ish fanu... labai retas zaidimas pagal filma buna geras( wienetai yra geri tiksliau) blm paziurejau to iron mano traileri (filmo) tai ish kart kilo nuomone kad darvienas multikas waikams su daug bum teksht ir pyksht....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai turbūt geras pinigas eina, jei jie kuria tuos geimus pagal filmą, Iron Man fanai tai tikrai nepraleis progos, nes kiek jau metų nė vieno Iron Man geimo nėra, bet kaip jau šiais laikais įprasta formulė:

"Svarbu sukurti ne gerą žaidimą, o svarbu uždirbti pinigo, iš filmo populiarumo (jei jis būna populiarus)"

 

Pasiilgau PSOne laikų kai tada žaidimų kūrėjams rupėjo geimerių nuomonė, kūrė stebuklingus geimus.. eh.. arba tai tik perdėta nostalgija..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziau PS3 demonstracija, tai visiskai nepaliko ispudzio.

Vaikyste buvo sunku ir neskaiciau komiksu ;) tai matyt todel ir zaidimas pasirode pakankamai lekstas. Na nekabina jis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na amerikos rinkai kuri užaugusi su šeis super-herojais tai tikrai nuostabus dalykas, turbut ten daugelis nori pasijusti Iron Men kailyje.

Mums eilinis šlamštas sukurtas pagal katik išėjusi filmą.

Kompanijoms dar vienas būdas pasidaryti pinigų kol filmas dar nepamirštas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na amerikos rinkai kuri užaugusi su šeis super-herojais tai tikrai nuostabus dalykas, turbut ten daugelis nori pasijusti Iron Men kailyje.

Mums eilinis šlamštas sukurtas pagal katik išėjusi filmą.

Kompanijoms dar vienas būdas pasidaryti pinigų kol filmas dar nepamirštas...

 

turbut galiu eit lazybu kad filmas negyvuos ilgiau negu menesi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na Rambo,Rocky,Die Hard tai nereiktu gal lygint su komiksais,as tokiu filmu isvis neziuriu beveik nes nu kas gero gali buti ten be spec efektu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai ant bairio atsisiunciau ant ps2 tai visiskas s***s gal ant next-gen geresnis bet vistiek nieko gero turbut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai ant bairio atsisiunciau ant ps2 tai visiskas s***s gal ant next-gen geresnis bet vistiek nieko gero turbut

tai ant next gen bus grafika geresne ir tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant PSP tai tikrai geras žaidima, gal grafika ir neypatinga, bet visa kita super, ir man tie visi super herojai patinka, nereik būt amerikonu, kad mėgtum :) Čia jau nuo žmogaus priklauso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.