daifkius

ar tinka xboxui 17 coliu monitorius

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,ruosiuosi pirkti xbox360 premium ir noreciau paklausti ar ne per mazas 17 coliu LCD monitorius? :lol: Ar reiktu didesnio? Is anksto aciu uz atsakymus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,ruosiuosi pirkti xbox360 premium ir noreciau paklausti ar ne per mazas 17 coliu LCD monitorius? :lol: Ar reiktu didesnio? Is anksto aciu uz atsakymus :D

geriau didesnis,bet jei turi toki,tiks ir toks,su vga laidu eis kad ir 1280 x 1024,pats losiu ant 17' ir puikiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano monitorius tai 19.4" , dabar esu pasidares 1440x900 , tipo widescreen , vaizdas kazin butu geras , neistemptas koks ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano monitorius tai 19.4" , dabar esu pasidares 1440x900 , tipo widescreen , vaizdas kazin butu geras , neistemptas koks ?

cia kieno vaizdo klausi savo,ar to 17' ? siaip paprasti 4:3 monikai nelabai gerai nes dauguma zaidimu eina 16:9 formatu nors ir per boxa parenki 4:3,bet yra zaidimu kurie paprasta formata palaiko puikiai,ir GTA4 kaip tik irgi eina puikiai ant 4:3,taigi jokiu bedu,na o kaip suzinot ar neiskraipo vaizdo tai nzn,nes monikai siaip buna 16:10 dazniausiai tai kazkiek vistiek turetu likt tos juodos juostos ekrane

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai dabar monikas sugedes tai jau issirinkau minimum 22 coliu widescreen hd ready sasamsunga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.