Impaler

PlayStation 3 vs. XBOX 360

Rekomenduojami pranešimai

Man xbox geriau nes galima nulaust kadangi as uzketejes piratas nuo 10metu tai man jis labiau tijko mama nepirktu man org. bet ps3 exclusivu yra tikrai nuostaviu toki kaip mgs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matosi kad tu fanbojus :D

Visiskai ne, tiesiog info pasenus. Man isvis poKui as nesmerkiu to ps3 tiesiog mano nuomone yra geriau xbox ir tai ne fanboy'izmas o paprasciausia nuomone. buciau fanboy jei velciaus cia i gincus didelius stovedamas kaip uz tevyne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man xbox geriau nes galima nulaust kadangi as uzketejes piratas nuo 10metu tai man jis labiau tijko mama nepirktu man org. bet ps3 exclusivu yra tikrai nuostaviu toki kaip mgs4

na is dalies xbox'as butent ir yra ta KONSOLE jei esi "piratas".... < cia taip paprastai pasakius...

 

o jei siaip, tai vidutiniskai ps3 zaidimas ~70-140lt (galima ir pigiau)... perdarimas nekainuoja, o tai jau ~ 4 zaidimai...

 

be to pirktas ps3 zaidimas turi isliekamaja verte: parduok ar issikeisk... kaip sakant uz tuos pacius pinigus gausi ne viena zaidima, jei aisku zaidimu nelaikysi perejes ir panasiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu visia cia jau visai svaigimas, nemato zmones kaip yra is tikruju, prisiziuri visokiu FAKE ir durna nuomone susidaro. :mad2:

 na zmogus tik paklause, nes nezino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Exclusivai ir zaidimu kiekis vis dar xbox360 pliusas pries PS3?

 

noreciau isgirsti xbox360 turetoju nuomone ir taip pratesti sia tema...

 

siaip cia ne fake, bet ir neteisinga jei norima palyginti PC ir konsoles grafika...

 

pirmiausia foto yra du skirtingi taxi modeliai, antra - skiriasi laikas ir aplinka (pc sauleta, o x' - ne)...

 

be to galbut daryta ne ant vienodo tv/monitoriaus, nes, rodos, xbox360 foto truksta ryskumo, o siaip tikrai foto padaryta tik tam kad klaidintu zmones...

Redagavo joniss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man PS3 geriau. Kadangi gadint ir laužt konsolės nesiruošiau, tai rinkausi tą ant kurios daugiau gerų žaidimų ir visiškai nesigailiu. Verkia vaikai, kad žaidimai brangus, bet tai netiesa. O praeitų metų pabaigoj ir visais šiais metais PS3 trės dar daugiau žaidimų, o xbox jau nieko nebeanonsuoja. Net halo vardą sušiko su halo wars :notworthy: Žodžiu esmė, kad 360 geresnis tik vaikam, kuriem p* ką žaist, svarbu kad nulaužt eitų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man PS3 geriau. Kadangi gadint ir laužt konsolės nesiruošiau, tai rinkausi tą ant kurios daugiau gerų žaidimų ir visiškai nesigailiu. Verkia vaikai, kad žaidimai brangus, bet tai netiesa. O praeitų metų pabaigoj ir visais šiais metais PS3 trės dar daugiau žaidimų, o xbox jau nieko nebeanonsuoja. Net halo vardą sušiko su halo wars :notworthy: Žodžiu esmė, kad 360 geresnis tik vaikam, kuriem p* ką žaist, svarbu kad nulaužt eitų.

 

Kiek zinau tai siais metais tik keli zaidimai iseis ant ps3? :s ar cia ant PSP kuriam jau xana?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau tai siais metais tik keli zaidimai iseis ant ps3? :s ar cia ant PSP kuriam jau xana?

tu cia turi omeny psp , bet jam tikrai dar nesakes nes tie keli zaidimai kur iseis bus big time , tokie kaip, motostorm , little big planet , Ressistance Retribution , new ratchet & clank game , ir dar keletas dideliu pavadinimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man PS3 geriau. Kadangi gadint ir laužt konsolės nesiruošiau, tai rinkausi tą ant kurios daugiau gerų žaidimų ir visiškai nesigailiu. Verkia vaikai, kad žaidimai brangus, bet tai netiesa. O praeitų metų pabaigoj ir visais šiais metais PS3 trės dar daugiau žaidimų, o xbox jau nieko nebeanonsuoja. Net halo vardą sušiko su halo wars :notworthy: Žodžiu esmė, kad 360 geresnis tik vaikam, kuriem p* ką žaist, svarbu kad nulaužt eitų.

nu nzn ka tu cia tokio "protingo" norejai pasakyt kad "360 geresnis tik vaikam, kuriem p* ką žaist svarbu kad nulaužt eitų"

(kazkaip nesueina tokios mintys su tavo nicku),

mano galva tai mes zaidziam games ir tuo dziaugiames (nesvarbu ar tai butu 360, ps3, ps2, kad ir mobiliakas)

o ne esme tame kad lauzyti kzka (tuom uzsiima meistrai ir kiti kas nusimano),

ka tu pasakysi kai kadanors nulaus ps3, manau pats pirmas stovesi pas meistra kad tau nulauztu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn ka tu cia tokio "protingo" norejai pasakyt kad "360 geresnis tik vaikam, kuriem p* ką žaist svarbu kad nulaužt eitų"

(kazkaip nesueina tokios mintys su tavo nicku),

mano galva tai mes zaidziam games ir tuo dziaugiames (nesvarbu ar tai butu 360, ps3, ps2, kad ir mobiliakas)

o ne esme tame kad lauzyti kzka (tuom uzsiima meistrai ir kiti kas nusimano),

ka tu pasakysi kai kadanors nulaus ps3, manau pats pirmas stovesi pas meistra kad tau nulauztu

Noriu pasakyt tą, kad renkasi konsolę pagal tai ar ją galima nulaužt, o kitą, kurios neįmanoma nulaužt net nekreipia dėmesio ir varo, kad ji nieko verta. PC piratinių žaidimų pilna, bet aš juos vistiek perku, taip kad jokioj eilėj aš nestovėčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu pasakyt tą, kad renkasi konsolę pagal tai ar ją galima nulaužt, o kitą, kurios neįmanoma nulaužt net nekreipia dėmesio ir varo, kad ji nieko verta. PC piratinių žaidimų pilna, bet aš juos vistiek perku, taip kad jokioj eilėj aš nestovėčiau.

Matos kad varai ant xbox...Jei nepatinka tai patylek.Isvis zmones ko jus taip rasinejat xbox tik vaikam ps tik suaugusiem nes mat vaikam per brangus ps zaidai,man pvz PO*UI as nusipirkau ta konsole kuri man patiko ir man nerupi kad ps galingesnis ar pan.Cia mano nuomone :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.